forex trading logo

Statystyki

Home
Rocznica wprowadzenia stanu wojennego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 13 grudnia 2012 14:40

13 grudnia 1981 r. komunistyczne władze PRL zdławiły 10 milionowy ruch społeczny NSZZ Solidarność. Bezprawne działania gen. Jaruzelskiego pogrążyły naszą ojczyznę w antydemokratycznym mroku na kolejne 8 lat. Zachęcamy wszystkich do uczczenia rocznicy zapaleniem w oknie swego mieszkania. świecy dziś o godz. 19.30.

Wkrótce reportaż ze szkolnych uroczystości, poświęconych ostatnim zrywom niepodległościowym w historii Polski. WIECZNA CHWAŁA BOHATEROM!

Poprawiony: czwartek, 13 grudnia 2012 14:46
 
Święty Mikołaj na Rynku PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   

6 grudnia Radziejów odwiedził Święty Mikołaj. W imprezie na Rynku, zorganizowanej przez Środowiskowy Dom Samopomocy wzięli udział również przedszkolaki i uczniowie MZS w Radziejowie. Aby obejrzeć zdjęcia, przejdź do galerii.

 
Pierwsza pomoc osobie nieprzytomnej oddychającej - pozycja bezpieczna PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   

Poniżej przedstawiamy film edukacyjny o udzielaniu pierwszej pomocy osobie nieprzytomnej oddychającej i ułożeniu jej w pozycji bezpiecznej. Autorem filmu jest firma HR LAB Health and Safety, w kolejnych miesiącach pojawią się kolejne materiały edukacyjne, które z pewnością pojawią się na naszej stronie.

 
Szkolni Krasomówcy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   

Uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum od kilku lat z powodzeniem biorą udział w Powiatowym Konkursie Krasomówczym "Kujawy słowem malowane". Jego organizatorami od 2007 roku są nauczyciele: Maria Eznarska i Barbara Rolirad oraz Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Radziejowie.

Więcej…
 
Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   

20 listopada 2012 r. uczniowie MZS brali udział w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej, którego organizatorem była Biblioteka w Dobrem. Znakomicie prezentowali się w wierszach Karola Wojtyły i ks. Jana Twardowskiego i wrócili z nagrodami. A trzeba przyznać, że wiersze były bardzo trudne.

Więcej…
 
Sukcesy uczniów MZS w konkursach z okazji 50-lecia TMK w Radziejowie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   

17 listopada w sali widowiskowej Radziejowskiego Domu Kultury odbyła się Gala z okazji 50-lecia Towarzystwa Miłośników Kujaw. Z okazji tej wspaniałej rocznicy w maju 2012 r. zostały ogłoszone konkursy: na logo TMK, plastyczny i literacki. Wyniki podano do wiadomości i nagrody wręczono podczas gali.

Więcej…
 
Kotylion na 11 listopada PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   

"Polska łączy nas wszystkich, i dlatego 11 listopada to święto wypełnione dobrymi emocjami i pozytywną energią. Święto uśmiechnięte. Święto pozytywnie pojmowanego patriotyzmu , przeżywanego z dumą i radością."

Odpowiadając na słowa i apel prezydenta RP Bronisława Komorowskiego, Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej zorganizował akcję "Kotylion na 11 listopada". Zadaniem uczniów z klas I - VI stało się wykonanie biało-czerwonych kotylionów stanowiących znak naszej obywatelskiej wspólnoty. Jednocześnie SU ogłosił konkurs na najpiękniejszą kokardę narodową.

Więcej…
 
Ślubowanie klas pierwszych PSP nr 1 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 08 listopada 2012 10:14

Serdecznie zapraszamy rodziców uczniów klas pierwszych PSP nr 1 w Radziejowie na uroczystość ślubowania, która odbędzie się 16 listopada br. w sali przy Miejskim Zespole Szkół.

Poprawiony: czwartek, 08 listopada 2012 10:26
 
Numery alarmowe w Polsce PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   

Zwrócono się do nas z prośbą o zamieszczenie filmu dotyczącego numerów alarmowych w Polsce. Ze względu na to, że jest to bardzo ważny temat, zamieściliśmy go poniżej.

 
Dzień Patrona w PG nr 1 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   

3 października br. Publiczne Gimnazjum nr 1 w Radziejowie obchodziło Dzień Patrona - Franciszka Becińskiego. Za przygotowanie apelu odpowiedzialne były klasy p. Elżbiety Deruckiej oraz p. Teodora Bykowskiego. Wśród gości zaproszonych na obchody Dnia Patrona znalazł się m.in. burmistrz Radziejowa p. Sławomir Bykowski. Tuż po części oficjalnej przyszedł czas na część konkursową, przygotowaną przez Samorząd Uczniowski, którego opiekunem jest p. Sylwia Lazar. Zapraszamy galerii, gdzie zamieszczone zostały zdjęcia z tego wydarzenia.

Więcej…
 
Mistrzostwa powiatu w pływaniu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   

Uczniowie PSP nr 1 oraz PG nr 1 w Radziejowie wzięli udział w pływackich Mistrzostwach Powiatu, które odbyły się na Krytej Pływalni Zespołu Szkół Mechanicznych, i zaprezentowali się naprawdę dobrze. Szczegółowe informacje w rozwinięciu artykułu.

W galerii znajdziecie Państwo zdjęcia z zawodów pływackich.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia91929394następnaostatnia »

Strona 92 z 94

PolecamyOstatnie newsy

Popularne


Stworzone przez Miejski Zespół Szkół, 2012