forex trading logo

Statystyki

Home
Koniec ferii - wracamy do szkoły! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
piątek, 10 lutego 2023 15:01

Ferie były naprawdę zimowe. Pogoda pozwoliła posmakować zimy, biorąc pod uwagę, że już w poniedziałek może niogle być sniegu, bo po prostu stopnieje. 

Wszystkich uczniów zapraszamy do szkoły. Wszelkie zmiany w planie przekazane zostaną przez dziennik elektroniczny. Niedługo po powrocie, bo 20 lutego 2023 r obchodzić będziemy Dzień Patrona Mikołaja Kopernika. 19 lutego mija 550 rocznica jego urodzin. Wcześniej, bo w środę, 15 lutego 2023 r. wszystkich rodziców zgodnie z planem zaapraszamy na wywiadówki. Kolejna dłuższ przerwa w nauce dopiero wiosną - od 6 do 11 kwietnia 2023 r. - ferie wielkanocne.

 
Ferie czas zacząć! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
piątek, 27 stycznia 2023 15:43

ferieW dniu wczorajszym Rada Pedagogiczna PSP nr 1 w Radziiejowie sklasyfikowała wszystkich uczniów szkoły, co oznacza, że czas na zimowe FERIE! Uczniów czekają pełne 2 tygodnie przerwy.  Ponownie w szkole pojawią się 13 lutego 2023 r. Ferie to czas wypoczynku, ale szkoła pozostanie otwartą. Uczniowie zostali zaproszeni na zajęcia biblioteczne, świetlicowe, w naszym Laboratorium Przyszłości dla najmłodszych odbędą się warsztaty z robotyki. Hala sportowa, zwłaszcza w 2. tygodniu będzie tętnić życiem podczas treningów i rozgrywek. Mamy także zaproszenie z innych instytucji, które przygotowały na ten czas swoją ofertę:

  • radziejowska pływalnia zaprasza uczniów w wieku 3 - 20 lat. Od najbliższej soboty aż do niedzieli, 12.02.2023 do godz. 20:00 można skorzystać z pływającego toru przeszkód oraz pozostałych atrakcji. Wszystko za cenę 2 zł za 90 minut pobytu na basenie. Więcej w FB pływalni.
  • Państwowa Straż Pożarna w Radziejowie zaprasza uczniów wraz z rodzicami do akcji "Otwarta strażnica". w dn. 1-3.02.2023 oraz 7-9.02.2023 można zapoznać się z pracą strażaka i skorzystać z innych atrakzji oferowanych przez strażaków. Szczegóły TUTAJ.
  • do swojej siedziby w czasie ferii zaprasza Radziejowski Dom Kultury. Szczegóły TUTAJ.
  • dzieci w wieku 7-11 lat zaprasza także radziejowska Biblioteka. Tam nie można się nudzić!

Zachęcamy do aktywności na świeżym powietrzu, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, o których mówiliśmy w minioną środę. Miłego wypoczynku!

 
i po świętach... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
poniedziałek, 02 stycznia 2023 16:49

ogl...wracamy do pracy od 2.01.2023 r.!! W tym tygodniu zapraszamy na spotkania z nauczycielami w pierwszą środę miesiąca (w godz. 15:30-16:30). Przypominamy, że w pozostałych tygodniach obowiązują godziny dostępności nauczycieli dla uczniów i rodziców wg opublikowanego planu. W najbliższy piątek, 6.01.2023 r. w całym kraju obchodzimy Święto Objawienia Pańskiego - Trzech Króli. Jest to dzień wolny od pracy. W tym miesiącu rozpoczynamy także zimowe ferie. To już 27.01.2023 r. Termin wystawienia ocen semestralnych wyznaczono na 24.01.2023 r.

Wkróce w szkole organoizowane będą imprezy, których celem jest wsparcie zbiórki na leczenie naszego ucznia. W najbliższą sobotę, 7.01.2023 r. w hali sportowej odbędzie się turniej piłki nożnej, a w następnym tygodniu, tj. 12,01,2023 r, dyskoteka dla dzieci, organizowana przez Samorząd i Radę Rodziców. Zapraszamy i dziękujemy za włączenie się w różne akcje uczniów i rodziców, również te internetowe. Wspierają nas także uczniowie radziejowkich szkół średnich. Bez Was nic by się nie udało!

 
Idą święta... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
piątek, 23 grudnia 2022 11:07

BN2022

Z okazji Świąt Narodzenia Pańskiego

wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń, spokoju i szczęścia,

pokoju w domach, w pracy, w Polsce i Ukrainie

oraz na całym świecie.

Wiary w lepszą przyszłość i wsparcie Najwyższego nie tylko

podczas wspominania w święta Jego narodzenie.Poprawiony: poniedziałek, 02 stycznia 2023 16:50
 
Zaproszenie na koncert! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
wtorek, 20 grudnia 2022 10:02

KoncertPo dwuletniej przerwie spowodowanej sytuacją zdrowotną zapraszamy serdecznie na V Koncert Bożonarodzeniowy w wykonaniu nauczycieli i uczniów Szakoły Muzycznej w Radziejowie. szczegóły na plakacie poniżej. 


Poprawiony: poniedziałek, 02 stycznia 2023 16:54
 
Próbny egzamin ósmoklasisty PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
wtorek, 06 grudnia 2022 15:37

E8Dziś rozpoczęliśmy pierwszą próbę przed majowymi egzaminami, do których przystąpienia ma obowiązek każdy absolwent szkoły podstawowej w Polsce. Korzystamy z materiałów przygotowanych przez wydawnictwo OPERON. 114 uczniów szkoły rozwiązało test z języka polskiego. Nie jest łatwy, gdyż wymaga znajomości lektur i zawiłości języka staropolskiego, którego cytaty umieszczono w materiałach. Szczególnie trudne to jest dla 5 uczniów z Ukrainy uczących się w najstarszych klasach naszej szkoły. Jutro zmagania z matematyką, a w czwartek test z języka obcego.

 
Stypendia Marszałka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
wtorek, 06 grudnia 2022 14:20

KujPomBiuro programów stypendialnych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko - Pomorskiego ogłosiło lisstę stypendystów, wybranych na podstawie aplikacji przesłanych przez uczniów spełniających warunki przyznania wsparcia. Nasza uczennica Maria Dzierżawska uzyskała podwójną nagrodę, gdyż otrzymała tytuł Prymusa Pomorza i Kujaw oraz stypendium z programu Humanisci na start. Zadaniem uczennicy jest opracowanie i zrealizowanie indywidualngo Planu Rozwoju Edukacyjnego w celu rozijania swoich uzdolnień. Odbędzie się to pod kierunkiem nauczycieli naszej szkoły. Gratulujemy!

 
Narodowe Święto Niepodległości PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 10 listopada 2022 14:09

RPJuż dziś, w przededniu 11 listopada w szkole obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości. O godz. 10:30 w hali sportowej odbyło się multimedialne widowisko. Uczniowie przygotowani przez p. Marię Eznarską i pp Mariusza Bogacza i Grzegorza Florkowskiego zaprezentowali tło historyczne roku 1918, kiedy Polska po ponad 100 latach znów odzyskiwała wolność. Wspaniale zaprezentował się wielki chór wraz z solistami i muzykami zespołu p. Pawła Centkowskiego w repertuarze pieśni patriotycznych. Punktualnie o godz. 11:11 wszyscy zgromadzeni uczniowie i nauczyciele wzięli udział w akcji "Szkoła do hymnu". Zaśpiewaliśmy wszystkie zwrotki naszej narodowwej pieśni, do czego zachęcamy wszystkich także jutro. Pamiętajcie o wywieszeniu biało-czerwonej flagi!

Z okazji
Narodowego Święta Rzeczypospolitej Polskiej
wszystkim Polakom ale też naszym uczniom z Ukrainy, rodzicom i opiekunom
składamy życzenia pomyślności, pokoju i spełnienia marzeń!

 
Szkoła Pamięta 2022 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
środa, 02 listopada 2022 14:29

szkolapamietaKolejny raz uczniowie naszej Szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej akcji Szkoła pamięta! Jeszcze w ubiegłym tygodniu, ale przede wszystkim dziś, w Dniu Zadussznym, tj. 2 listopada 2022 r. klasy wraz ze swoimi nauczycielami odwiedzili radziejowski cmentarz. W tym roku lampki zapłonęły nie tylko na grobach radziejowskich bohaterów: żołnierzy i powstańców wielkopolskich. W tym roku postanowiono w sposób szczególny uczcić pamięć zmarłych nauczycieli pracujących w naszej szkole i pochowanych na lokalnej nekropolii. Akcja zostałaa wsparta przez Związek Nauczycielstwa Polskiego w Radziejowie.

Poprawiony: środa, 02 listopada 2022 15:22
 
Dzień Edukacji Narodowej 2022 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
piątek, 14 października 2022 10:21

DENDziś Dzień Edukacji Narodowej. Tradycyjnie jest to dzień wolny od zajęć dydaktycznych. W szkole i pzedszkolu odbywają się tylko zajęcia opiekuńcze. Uroczystości związane ze świętem pracowników oświaty w naszej szkole odbyly się w czwartkowe popołudnie. Prócz życzeń i podziękowań oraz wyróżnień dla pracowników odbył się wspaniały występ uczniów klas 7A i 8E. Program był wyreżyserowany przez pp Annę Bogacz i Paulinę Ziętarę. Nad oprawą muzyczną czuwał p. Paweł Centkowski, a scenografię wykonały pp. Aneta Tomczuk i Monika Głowacka.

Całej społeczności szkolnej:
Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom
Miejskiego Zespołu Szkół w Radziejowie
składamy serdeczne życzenia
satysfakcji z pracy, sukcesów
oraz spełnienia marzeń i planów

Poprawiony: piątek, 14 października 2022 12:03
Więcej…
 
Koniec wakacji - zapraszamy do szkoły! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
środa, 31 sierpnia 2022 14:49

Jak mówią przysłowia: "Wszystko co dobre szybko się kończy", ale też istnieje powiedzenie: Najlepsze przed nami!

Serdecznie zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego 2022/2023. Odbędzie się 1 września 2022 r. o godz. 10:00 na boisku szkolnym. Po spotkaniu zapraszamy na spotkania z wychowawcami klas. Standardowe zajęcia lekcyjne rozpoczynamy wg planu w piątek.

Wcześniej o godz. 8:00 w radziejowskiej Farze odbędzie się uroczysta msza św. w intencji ofiar II wojny światowej oraz pomyślności w rozpoczynającym się roku nauki. Zapraszamy!

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 2 z 94

PolecamyOstatnie newsy

Popularne


Stworzone przez Miejski Zespół Szkół, 2012