forex trading logo

Statystyki

Home
Wesprzyj leczenie naszej uczennicy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
wtorek, 17 listopada 2020 08:55

WeronikaTrwa akcja zbierania środków na leczenie Weroniki (pisaliśmy o tym TUTAJ). Wolontariat szkolny pod opieką pp. Sylwii Lazar i  Marty Barbarowicz zorganizował bazarek, na którym można kupić i sprzedać dowolne produkty lub usługi, z których dochód trafii na konto leczenia naszej uczennicy. Serdecznie zachęcamy do zainteresowania się akcją i prosimy o wsparcie.

Szczegóły akcji FB: TUTAJ.

 
Szkoła do hymnu! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
poniedziałek, 09 listopada 2020 15:06

Do hymnuW najbliższą środę obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. W tym roku z racji epidemii i zdalnego nauczania obchody będą nietypowe. Nie odbędzie się żaden apel ani uroczystość, nie zachęcamy także do odwiedzania miejsc pamięci i wzięcia udziału w uroczystości na Rynku. Jutro, tj 10 listopada punktualnie o godz 11:11 wszyscy uczniowie w domach pod przewodnictwem p. Pawła Centkowskiego zaśpiewają hymn państwowy RP - Mazurek Dąbrowskiego. Jeśli to będzie możliwe zachęcamy do śpiewu także innych domowników. Tym samym weźmiemy udział w ogólnopolskiej akcji "Szkoła do hymnu!". Pamiętamy o tym, że święto można uczcić także poprzez wywieszenie biało czerwonej flagi.

Poprawiony: poniedziałek, 09 listopada 2020 15:22
 
Wracamy do zdalnej pracy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
niedziela, 25 października 2020 18:23

DecyOdrzją Rządu RP na terenie całego kraju wprowadzono zasady obowiazujące w czerwonej strefie zagrożenia Covid. Jednocześnie od 26.10.2020 r. na okres do 8.11.2020 r uczniowie klas 4-8 szkoły podstawowej przechodzą w tryb pracy zdalnej. W naszej szkole odbywać się będzie na platformie Google, którą wypracowano wiosną tego roku. Lekcje odbywają się według standardowego planu. Szczegółowe informacje zostały przesłane do rodziców komunikatorem UONET. Udział w zajęciach zdalnych jest obowiązkowy, podobnie jak wykonywanie zleconych zadań i testów. Uczniowie klas 1-3 nadal pracują w szkole. Pierwszą lekcję zaczynają od godz. 8:00. Autobus szkolny kursuje wg zmienionego rozkładu, z jednym kursem powrotnym. Termin obowiązywania powyższych zmian może ulec wydłużeniu. Prosimy o obserwowanie informacji w dzienniku UONET.

UWAGA! Od 9 listopada 2020 r. nauką zdalną objęto wszystkich uczniów szkół podstawowych w Polsce.

Poprawiony: poniedziałek, 09 listopada 2020 15:20
 
Datek milszy niż kwiatek! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
poniedziałek, 12 października 2020 14:33

SiepomagaOd początku roku wszystkie imprezy, również apele i uroczystości na terenie MZS w Radziejowie są zawieszone. Sytuacja epidemiczna w całym kraju się zmienia na gorsze i dlatego tegoroczne obchody Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole mają wymiar wirtualny. Dzień 14 października 2020 r. jest dniem wolnym od zajęć lekcyjnych, uczniowie zostają w domach. Podjęta została także decyzja, będaca jednocześnie prośbą do wszystkich uczniów i rodziców, do całej społeczności naszej szkoły: zamiast zakupu kwiatów lub klasowych składek na słodycze, przekażmy wszystkie fundusze na zbiórkę na leczenia naszej uczennicy Weroniki. Akcaj trwa już od weekendu na portalu FB.

Szczegóły: TUTAJ

Poprawiony: wtorek, 17 listopada 2020 09:03
Więcej…
 
Przypominamy o zasadach sanitarnych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
środa, 07 października 2020 14:07

uwaga

Poprawiony: poniedziałek, 12 października 2020 15:02
 
Liga zadaniowa 2020 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
wtorek, 06 października 2020 13:49

LZźnij niż zwykle, gdyż wiosną szkoły pozostawały zamknięte, 26 września 2020 r. odbył się na Wydziale Matematyki i Nauk Informatycznych UMK w Toruniu Finał wojewódzkiego konkursu przedmiotowego Liga Zadaniowa. Konkurs dedykowany jest uczniom klas VI i VII szkoły podstawowej. W finale mieliśmy swoich reprezentantów. Najlepszym w stawce okazał się Wiktor Borczyński, który zdobył maksymalną ilość punktów i uzyskał tytuł laureata oraz zwolnienie z egzaminu ósmoklasisty z zakresu matematyki. Ten przywilej został mu przyzmnany już w minionym roku, gdyż będąc uczniem klasy VII uzyskał tytuł laureata w Konkursie matematycznym Kuratora Oświaty. W Lidze zadaniowej dobrze zaprezentowały się także Julia Dzierżawska oraz Dominika Kaniewska, które uzyskały tytuł finalisty. Więcej szczegółów, informacje o Lidze i zadania można znaleźć TUTAJ. Opiekunem uczniów jest p. Małgorzata Pacholska

Gratulujemy!

Poprawiony: wtorek, 06 października 2020 14:19
 
X Dzień Tabliczki Mnożenia PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
poniedziałek, 05 października 2020 11:42

TMW piątek, 2.10.2020 r. obchodziliśmy X Międzynarodowy Dzień Tabliczki Mnożenia. W naszej szkole działania odbywają się w dniu dzisiejszym Celem akcji jest propagowanie zabawowej formy nauczania-uczenia się matematyki. Ma ona zachęcić do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób. Akcja jest okazją dla uczniów do nadrobienia ?tabliczkowych? zaległości po wakacjach. Natomiast dorośli mogą dać przykład dzieciom ? pokazując swoją świetną znajomość trudnych przypadków mnożenia. Na każdym poziomie edukacyjnym odbywają się zajęcia propagujące Królową nauk, także z wykorzystaniem multimediów i aplikacji (np. Kahoot). Koordynatorem akcji w szkole jest p. Małgorzata Pacholska.

 
Olaf w krajowym finale konkursu historycznego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
wtorek, 29 września 2020 15:03

WLosy miniony wtorek (22.09.2020 r.) wyjątkowo we Włocławku i równolegle w 16 województwach odbył się finał ogólnopolski konkursu historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego". Każdego roku finał odbywał się w Warszawie. Tegoroczna edycja jest wyjątkowa, a zmiany organizacyjne są podyktowane warunkami epidemicznymi. Wśród 5 reprezentantów naszego województwa w finale ogólnopolskim znalazł się uczeń naszej szkoły Olaf Braszkiewicz. Zakwalifikował się do finału jeszcze jako uczeń klasy 7, więc w tym roku będzie miał możliwość startu w kolejnej edycji konkursu. Ogłoszenie wyników i gala w Warszawie odbędzie się w dniach 7-8 października 2020 r. Opiekunem ucznia jest p. Maria Eznarska. Oficjalna witryna konkursu dostępna TUTAJ.

Poprawiony: wtorek, 29 września 2020 15:17
 
Lekcja o bezpieczeństwie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
wtorek, 29 września 2020 14:47

W piątek, 18 wrześnDanoneia 2020 r. w naszej szkole odbyła się lekcja bezpieczeństwa, zorganizowana w ramach grantu przyznawanego przez firmę DANONE. Organizatorem była p. Jolanta Sas-Wisłocka, która we współpracy z radziejowską Policją i Państwową Strażą Pożarną podczas transmisji on-line przypomniała zasady i przedstawiła fakty dotyczące funkcjonowania w szkołach w warunkach pandemii. Przygotowywane są także mayteriały drukowane (w formie zakładek książkowych), które otrzyma każdy uczęn, a zawierać będą "przypominajkę" z najważniejszymi zaleceniami sanitarnymi, obowiązującymi w szkole.

Ogłoszono także konkurs plastyczny dla uczniów pod hasłem Pokonać pandemię. Na plakaty w formacie A3 czekamy do 30 września br.Zapraszamy do udziału, a o wynikach poinformujemy wkrótce.

 
NARODOWE CZYTANIE 2020 - "BALLADYNA" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
wtorek, 06 października 2020 13:38

KBalladynaoło teatralne PSP nr 1 pod kierunkiem p. Grażyny Trzmielewskiej od wielu lat promuje czytelnictwo, a jedną z form jest udział w Narodowym Czytaniu. We wrześniu 2020 r. była  to Balladyna Juliusza Słowackiego - wybitnego polskiego romantyka. Opowieść o dwóch siostrach jest lekturą obowiązkową w klasie VII, wymagana na egzaminie ósmoklasisty oraz w dalszej edukacji.

Poprawiony: wtorek, 06 października 2020 13:49
Więcej…
 
Konkurs w Przemystce rozstrzygnięty PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
wtorek, 29 września 2020 14:23

PrzemystkaW ogłoszonym przed wakacjami konkursie plastycznym pt. Bitwa Warszawska - cud nad Wisłą, organizowanym przez Zespół Szkół - Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Przemystce, wręczono laury za najlepsze prace. Wśród nagrodzonych znaleźli się nasi uczniowie. II miejsce zajęły Joanna Szczepankiewicz z kl. 7D i Maja Juszczyńska z kl. 6A, III miejsce Magda Mikołajczak z kl. 7C, a wśród wyróżnionych znaleźli się Kacper Linowiecki z 8A oraz Sylwia Gawrońska z 6e. Wszyscy wymienieni otrzymali dyplomy i wspaniałe nagrody. Opiekunem były pp. Liliana Cisielska Małecka oraz Maria Eznarska. Uczniom i opiekunkom gratulujemy wyróżnień. Więcej na temat konkursu na stronie Przemystki.

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 5 z 89

PolecamyOstatnie newsy

Popularne


Stworzone przez Miejski Zespół Szkół, 2012