forex trading logo

Statystyki

Home
Konkurs pisanek wielkanocnych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 17 kwietnia 2014 11:37

pisankiŚwietlica MZS w Radziejowie ogłosiła konkurs na wielkanocne jajo. Efekty pracy uczniów można było podziwiać w holu naszej szkoły. W głosowaniu mogli wziąć udział wszyscy poprzez wrzucenie swoich typów do urny. Wkrótce podamy wyniki, a w więcej próba oddania piękna prac dzieci w fotograficznej migawce. Warto również zwrócić uwagę na podłogę, bo to jej ostatnie dni...Laughing

Poprawiony: czwartek, 17 kwietnia 2014 11:47
Więcej…
 
Gala laureatów konkursów KO dla gimnazjów we Włocławku PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
sobota, 19 kwietnia 2014 05:06

KOOficjalnie zakończono Konkursy Kujawsko - Pomorskiego Kuratora Oświaty dla gimnazjalistów. O wynikach naszych uczniów pisaliśmy wcześniej (tutaj). Laureaci z rejonu włocławskiego zostali zaproszeni do Gimnazjum nr 4 we Włocławku. Pogratulowano im wyników, a opiekunom oficjalnie podziękowano za trud włożony w ich przygotowanie. Z naszego gimnazjum udział wzięli laureaci konkursu historycznego Paulina Staszak i Paweł Koźmiński wraz z opiekunem p. Marią Eznarską.

W więcej fotoreportaż z uroczystości.

Poprawiony: sobota, 19 kwietnia 2014 06:15
Więcej…
 
Finał Ligi Zadaniowej 2014 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 17 kwietnia 2014 11:58

ligaKilka dni temu zakończyły się zmagania uczniów SP i gimnazjalistów w organizowanym pod auspicjami Uniwersytetu Mikołaja Kopernika konkursu matematycznego Liga Zadaniowa. Była to już XXVII edycja zabawy, która ma rangę konkursu kuratoryjnego i daje uprawnienia zwolnienia z egzaminów zewnętrznych podsumowujących określony etap edukacyjny. Tradycyjnie MZS w Radziejowie był siedzibą eliminacji powiatowych. Uczniowie spotykali się trzykrotnie by podjąć trud rozwiązywania zadań matematycznych. Najlepsi z nich zakwalifikowali się do toruńskiego finału. Z przyjemnością możemy poinformować, że wśród wyróżnionych są również nasi uczniowie (w więcej). Zapraszamy także na stronę internetową konkursu, gdzie można m.in. zmierzyć się z zadaniami dla uczniów.

Poprawiony: sobota, 19 kwietnia 2014 07:12
Więcej…
 
Widoczna Gmina w naszej szkole PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 17 kwietnia 2014 14:44

widocznaGmina Miasto Radziejów przystąpiła do akcji Widoczna Gmina, której koordynatorem jest Kujawsko - Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy. Celem kampanii jest propagowanie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, udzielania pierwszej pomocy, ale przede wszystkim uświadomienie potrzeby noszenia elementów odblaskowych. W ramach projektu naszą szkołę odwiedzili radziejowscy strażnicy miejscy z komendantem Pawłem Betlińskim, funkcjonariuszka wydziału ruchu drogowego KWP w Bydgoszczy st. sierż. Joanna Karpińska oraz pracownik UW w Bydgoszczy Piotr Kozłowski. Przeprowadzili pogadankę na temat zasad poruszania się po drogach pieszo i rowerem oraz rozdali kamizelki i gadżety odblaskowe zachęcając do ich używania. W więcej kilka zdjęć z tego wydarzenia.

Poprawiony: czwartek, 17 kwietnia 2014 15:45
Więcej…
 
Ze starej szafy... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
wtorek, 15 kwietnia 2014 08:20

szafaZ inicjatywy Samorządu uczniowskiego naszego gimnazjum ogłaszamy akcję "Ze starej szafy...".

JEŚLI MACIE W DOMU UBRANIA, BIŻUTERIĘ I RÓŻNE GADŻETY, KTÓRE SĄ NA WAS ZA MAŁE, ZA DUŻE LUB PO PROSTU NIEPOTRZEBNE

PRZYNIEŚCIE JE DO NAS, A MY POSTARAMY SIĘ ABY TRAFIŁY WE WŁAŚCIWE RĘCE

CZEKAMY NA WAS DO 30.04.14r

(osoby zainteresowane zapraszamy po szczegółowe informacje do sali 206 do opiekuna SU p. Sylwii Lazar)


 
Warsztaty mydlarskie w świetlicy SP PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 17 kwietnia 2014 11:04

mydłoW świetlicy naszej szkoły podstawowej odbyły się warsztaty mydlarskie, w których uczestniczyło 131 uczniów z klas 0-VI. Dzieci oprócz poznawania historii skrywanych przez małe mydełka, miały możliwość stworzenia swojego własnego unikalnego mydełka o wybranym kształcie, kolorze i zapachu. Warsztatom towarzyszyło wiele emocji i radości. Zajęcia odbywały się pod hasłem "Powiedz mi, a zapomnę. Pokaż mi, a zapamiętam. Pozwól mi zrobić, a zrozumiem".

W więcej krótki fotoreportaż z zabawy naszych uczniów.

Organizatorzy: Anna Krupińska i Aneta Kalicka

Poprawiony: czwartek, 17 kwietnia 2014 11:19
Więcej…
 
Uwaga rodzice dzieci ur. w roku 2008 i młodszych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 10 kwietnia 2014 14:26

ogłDziś, tj. 11 kwietnia 2014 r. mija termin przyjmowania wniosków o przyjęcie dzieci do przedszkoli prowadzonych przez Gminę Miasto Radziejów w Miejskim Zespole Szkół w Radziejowie. Szczegóły w panelach "Rekrutacja" po lewej stronie naszej witryny.

Jednocześnie zapraszamy do zapisów do klas I Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Radziejowie. Termin w którym prosimy o dopełnienie tej formalności upływa z dniem 30 maja 2014 r.

Poprawiony: piątek, 11 kwietnia 2014 05:50
 
X Narodowy Dzień Życia we Włocławku PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
wtorek, 08 kwietnia 2014 14:04

dzień życiAW przeddzień uroczystości Zwiastowania Pańskiego, 24 marca 2014 roku, odbyły się we Włocławku obchody X Narodowego Dnia Życia i Dzień Świętości Życia, zorganizowane przez Katolickie Stowarzyszenie "Civitas Christiana". Głównym mottem tej konferencji były słowa bł. Jana Pawła II "Rodzina Bogiem silna staje się siłą człowieka i całego narodu". Naszą szkołę pod opieką Pana Krzysztofa Marcyjaniaka reprezentowały trzy dziewczyny z klasy III b: Andżelika Jendrzejczak, Ola Kotwica, Magda Mielcarek oraz Weronika Pomianowska z klasy III a.

Poprawiony: wtorek, 08 kwietnia 2014 14:10
Więcej…
 
Pozdrawiała Ziemię Rodzinną PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
wtorek, 08 kwietnia 2014 13:22

gim9Zuzanna Antos - uczennica klasy VI b Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Radziejowie zajęła I miejsce w XII Ogólnopolskim Konkursie Recytacji Poezji i Prozy oraz Pieśni Regionalnej "Bądź pozdrowiona, Ziemio Rodzinna" we Włocławku. Uczennicy i opiekunce składamy serdeczne gratulacje!

Poprawiony: czwartek, 10 kwietnia 2014 10:53
Więcej…
 
Rekolekcje Wielkopostne 2014 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
poniedziałek, 07 kwietnia 2014 05:55

reko2014Jak każdego roku w piątym tygodniu Wielkiego Postu w radziejowskich parafiach odbywają się rekolekcje wielkopostne. Do ćwiczeń duchowych przed świętami wielkanocnymi przystępują również nasi uczniowie. 

Rekolekcje trwają od 6 do 8 kwietnia. W poniedziałek i wtorek nie będzie zajęć dydaktycznych. Uczniowie podstawówki przychodzą do szkoły na 8:00, skąd po spotkaniu z wychowawcami udadzą się wraz z opiekunami do swoich kościołów parafialnych. Gimnazjaliści do szkoły przybywają na 8:55, gdzie po lekcji wychowawczej będą brać udział w projekcjach filmów, prezentacjach i konkursach pod hasłem "27 kwietnia 2014 - kanonizacja Jana XXIII i Jana Pawła II". W Eucharystii, Drodze Krzyżowej i spowiedzi wezmą udział o godz. 11:30.

Poprawiony: poniedziałek, 07 kwietnia 2014 06:08
 
Dziś pierwsza środa kwietnia PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
środa, 02 kwietnia 2014 07:15

ogJak w każdą pierwszą środę miesiąca rodziców uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum zachęcamy do indywidualnych spotkań z wychowawcami i rozmów z nauczycielami. Koniec roku coraz bliżej, warto porozmawiać o postępach w nauce swoich podopiecznych! Serdecznie zapraszamy od godz. 15:30!

Poprawiony: środa, 02 kwietnia 2014 07:21
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 23

Sonda

Jak podoba Ci się nowa strona szkoły?
 

PolecamyOstatnie newsy

Popularne


Stworzone przez Miejski Zespół Szkół, 2012