forex trading logo

Statystyki

Home
Nasza mistrzyni poprawnej polszczyzny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
niedziela, 22 czerwca 2014 16:04

OP5-7 czerwca br. we Wrocławiu, w Zakładzie Narodowym im. Ossolińskich, spotkali się najlepsi uczniowie z całej Polski, aby zmierzyć się z kolejnymi zadaniami w Ogólnopolskim Konkursie Ojczyzny Polszczyzny. Wśród nich była nasza mistrzyni - Alicja Orłowska z kl. VIa.

Poprawiony: niedziela, 22 czerwca 2014 16:33
Więcej…
 
Życie bez używek. Bezpieczne wakacje! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 12 czerwca 2014 10:16

wakacjeDnia 4 czerwca 2014 r. w ramach akcji Bezpieczne wakacje i w ramach realizacji Szkolnego Programu Profilaktyki Uzależnień, w naszej szkole odbyło się przedstawienie profilaktyczne Sąd nad narkotykami. Widowisko zostało przygotowane przez grupę młodzieży ze Szkolnego Koła Polskiego Czerwonego Krzyża, pod kierunkiem i opieką p. Danuty Magier i p. Elżbiety Deruckiej. Oprawę muzyczną przygotował p. Paweł Centkowski, a scenografię p. Paulina Czyżewska i p. Magda Jakóbowska. Spotkanie prowadziła pani pedagog Małgorzata Bykowska. Grupa młodzieży, która zaangażowała się w przygotowanie przedstawienia to uczniowie klas III: Magda Mielcarek, Dagmara Wesołowska, Daria Wojciechowska, Łucja Głowacka, Jan Grzanka, oraz II: Dominika Staniszewska, Lidia Michalak, Paweł Koźmiński i Dawid Jankowski.

Poprawiony: czwartek, 12 czerwca 2014 10:42
Więcej…
 
Pierwsza środa miesiąca - ostatnia w tym roku PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
wtorek, 03 czerwca 2014 21:02

KominikatTradycyjnie w pierwszą środę miesiąca (4 czerwca 2014 r.) zapraszamy rodziców na spotkania z nauczycielami, którzy będą do dyspozycji Państwa od godz. 15:30. Warto skorzystać z oferty, gdyż jest to już ostatnia w tym roku szkolnym okazja, by porozmawiać indywidualnie na temat postępów w nauce i zachowaniu swoich podopiecznych.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy!

 
Najlepsi uczniowie z nauczycielami w Ratuszu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
wtorek, 03 czerwca 2014 20:18

UM2 czerwca br. do Urzędu Miasta w Radziejowie na zaproszenie Burmistrza Miasta p. Sławomira Bykowskiego przybyli wraz ze swoimi nauczycielami najlepsi uczniowie Miejskiego Zespołu Szkół w Radziejowie Spotkanie było okazją do wręczenia dyplomów gratulacyjnych dla uczniów odnoszących sukcesy w konkursach na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim, sławiąc imię swojej szkoły i miasta.

Poprawiony: wtorek, 03 czerwca 2014 22:10
Więcej…
 
Piknik z okazji Dnia Dziecka za nami PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
wtorek, 03 czerwca 2014 19:44

DDWielu uczniów naszych placówek skorzystało z zaproszenia i przybyło wraz z rodzicami na piknik zorganizowany w minioną niedzielę na boisku przy Publicznym Przedszkolu nr 1 w Radziejowie. Wśród wielu atrakcji można było podziwiać 4. wystawę psów - przyjaciół dzieci, pokaz sprawności psów z grupy Flay Dogs z Włocławka, występ zespołu Błękitne Berety z Klubu Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych z Bydgoszczy. Najlepiej wspólną zabawę obrazują poniższe zdjęcia, do obejrzenia których serdecznie zapraszamy.

Poprawiony: wtorek, 03 czerwca 2014 20:17
Więcej…
 
Wbudowanie aktu erekcyjnego sali sportowej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
wtorek, 03 czerwca 2014 18:23

salaW miniony piątek, 30 maja 2014 r. w naszej szkole odbyła się doniosła uroczystość. W obecności władz miasta, wicemarszałka województwa kujawsko - pomorskiego, p. Dariusza Kurzawy, ks. prałata Stanisława Łosiakowskiego, radnych Miasta Radziejów, licznych zaproszonych gości oraz uczniów odbyła się uroczystość podpisania i wmurowania aktu erekcyjnego budowy sali sportowej.

Poprawiony: wtorek, 03 czerwca 2014 19:43
Więcej…
 
1 czerwca - Dzień Dziecka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
sobota, 31 maja 2014 12:57

DDJuż jutro Dzień Dziecka. Wszystkim uczniom i podopiecznym Miejskiego Zespołu Szkół w Radziejowie składamy letnie życzenia radości i wiecznej zabawy, która jest najlepszą formą nauki!

Obchody święta odbędą się 1 czerwca na boisku przy Publicznym Przedszkolu nr 1, ul. Polna 1. O godz. 11:00 rozpoczynamy piknik, w ramach którego od godz. 12:00 4. Kujawska wystawa psów - przyjaciół dzieci, ok. 14:00 występ zespołu estradowego Błękitne Berety z Klubu Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych z Bydgoszczy, a od. 15:30 występy artystyczne uczniów Miejskiego Zespołu Szkół. W programie wiele innych atrakcji: urządzenia rekreacyjne, konkursy, wystawy, mnóstwo słodyczy, żurek i grill. Odbędzie się również licytacja wyrobów kulinarnych, z której dochód przekazany zostanie stowarzyszeniom wolontariackim, pomagającym dzieciom.

W imieniu organizatorów życzymy miłej zabawy!

Poprawiony: sobota, 31 maja 2014 13:27
 
Koncert dla Zuzi! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 29 maja 2014 15:16

wolontariatSerdecznie zapraszamy na koncert charytatywny w ramach akcji Pomoc dla Zuzi. Już w najbliższy piątek, 30 maja br. o godz. 18:00 w Radziejowskim Domu Kultury zagra zespół Quadrans! O akcji więcej pisaliśmy tutaj. Ostatnie bilety - cegiełki do nabycia u p. Edyty Kubickiej lub - jeśli zostaną - tuż przed koncertem.

Serdecznie zapraszamy!

Poprawiony: czwartek, 29 maja 2014 15:22
 
Sukces naszej uczennicy w konkursie Ojczyzny-Polszczyzny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 29 maja 2014 15:07

ojczyznaW tym roku szkolnym po raz pierwszy wzięliśmy udział w Ogólnopolskim Konkursie Ojczyzny Polszczyzny dla uczniów szkół podstawowych. Okazał się on bardzo szczęśliwy dla  uczennicy Alicji Orłowskiej z klasy VIa, która zwyciężyła w Małym Finale i weźmie udział w etapie ogólnopolskim!

Więcej…
 
Młodzi w realu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 29 maja 2014 14:35

realPubliczne Gimnazjum nr 1 w Radziejowie we współpracy z Miejską i Powiatową Biblioteką Publiczną w Radziejowie przystąpiło do realizacji projektu "Młodzi w realu - edukacja społeczno - obywatelska" Odbyło się już spotkanie naszych uczniów z Burmistrzem Radziejowa i Przewodniczącym Rady Miasta. W najbliższy piątek, 30 maja br o godz. 10:00 wezmą udział w obradach Rady Miasta. Podsumowaniem projektu będzie wycieczka do Sejmu RP. Spotkania i wizyty odbywają się pod hasłem Poznaj władze miasta ? czyli polityka lokalna, mechanizmy jej funkcjonowania i jej wpływ na twoje życie.

Więcej na ten temat na stronie internetowej MiPBP w Radziejowie.

 
Prawybory do Parlamentu Europejskiego w Gimnazjum PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 29 maja 2014 14:16

mglosujaW poniedziałek 19 maja nasi uczniowie mieli możliwość wzięcia udziału w symulacji wyborów do Parlamentu Europejskiego dzięki wpisaniu naszej szkoły do projektu "Młodzi głosują".

Poprawiony: czwartek, 29 maja 2014 14:32
Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 26

Sonda

Jak podoba Ci się nowa strona szkoły?
 

PolecamyOstatnie newsy

Popularne


Stworzone przez Miejski Zespół Szkół, 2012