forex trading logo

Statystyki

Home
Dzień Patrona w PG nr 1 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   

3 października br. Publiczne Gimnazjum nr 1 w Radziejowie obchodziło Dzień Patrona - Franciszka Becińskiego. Za przygotowanie apelu odpowiedzialne były klasy p. Elżbiety Deruckiej oraz p. Teodora Bykowskiego. Wśród gości zaproszonych na obchody Dnia Patrona znalazł się m.in. burmistrz Radziejowa p. Sławomir Bykowski. Tuż po części oficjalnej przyszedł czas na część konkursową, przygotowaną przez Samorząd Uczniowski, którego opiekunem jest p. Sylwia Lazar. Zapraszamy galerii, gdzie zamieszczone zostały zdjęcia z tego wydarzenia.

Więcej…
 
Mistrzostwa powiatu w pływaniu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   

Uczniowie PSP nr 1 oraz PG nr 1 w Radziejowie wzięli udział w pływackich Mistrzostwach Powiatu, które odbyły się na Krytej Pływalni Zespołu Szkół Mechanicznych, i zaprezentowali się naprawdę dobrze. Szczegółowe informacje w rozwinięciu artykułu.

W galerii znajdziecie Państwo zdjęcia z zawodów pływackich.

Więcej…
 
Odwiedzili nas goście z zagranicy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   

W dniach 15-20 października w radziejowskim gimnazjum odbyło się kolejne spotkanie robocze projektu międzynarodowego Comenius - "Architeaching".

Tutejszą szkołę odwiedzili nauczyciele i uczniowie z Cypru, Hiszpanii, Rumunii, Portugalii, Łotwy i Włoch.

Zapraszamy do odwiedzenia galerii.

Więcej…
 
Gimnazjaliści piszą wiersze PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   

Wielu młodych utalentowanych gimnazjalistów z Publicznego Gimnazjum nr 1 w Radziejowie nie tylko lubi czytać wiersze, ale również podejmuje się prób ich pisania. Oto niektóre z nich: wiersz "Na Kujawach" i "Jutro pójdę w świat".

Więcej…
 
Nasz udział w Dniu Niemieckim PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   

W dniu 26 września 2012 roku gimnazjalistki z Publicznego Gimnazjum nr 1 w Radziejowie wraz z opiekunem p. Renatą Meller uczestniczyły w Dniu Niemieckim organizowanym przez III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej we Włocławku. Klaudia Drążkiewicz, uczennica klasy 3a i Iga Szarwarkowska, uczennica klasy 3b, brały udział w "Konkursie innym niż zwykle" na prezentację PowerPoint o krajach niemieckiego obszaru językowego, zorganizowanym dla gimnazjalistów z powiatów włocławskiego, lipnowskiego, radziejowskiego, rypińskiego i aleksandrowskiego.

Więcej…
 
Pomagamy potrzebującym PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
poniedziałek, 22 października 2012 06:52

W akcji "Podziel się posiłkiem" w całym Zespole zebrano 311 kg produktów spożywczych, z których stworzymy paczki żywnościowe dla potrzebujących. Szkolnym koordynatorem akcji była opiekun Samorządu Uczniowskiego p. Małgorzata Klawińska.

Poprawiony: poniedziałek, 22 października 2012 06:56
 
Przegrany finał w piłkarskiej Gimnazjadzie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   

Wczoraj rozegrana została Gimnazjada chłopców w piłce nożnej na szczeblu powiatu. W zmaganiach wzięło udział 8 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. Pierwsza rozgrywała swoje mecze na boisku "Orlik" w Radziejowie, natomiast grupa druga w Dobrem. Nasza drużyna PG nr 1 pod wodzą Pana Piotra Krupińskiego zdołała wygrać grupę i zagrać w finale, gdzie silniejsi okazali się piłkarze z Piotrkowa Kujawskiego wygrywając 5:3. Zapraszamy do odwiedzania szkolnej galerii, w której zamieściliśmy zdjęcia z tego wydarzenia (kliknij TUTAJ, aby przejść do galerii). W rozwinięciu newsa szczegółowe informacje.

Więcej…
 
Ćwierćfinał wojewódzki w mini piłce nożnej chłopców PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   

Bezapelacyjnym zwycięstwem Szkoły Podstawowej nr 12 we Włocławku zakończyła się 1/4 finału wojewódzkiego w mini piłce nożnej chłopców. Wystąpiła również nasza drużyna z PSP nr 1 w Radziejowie, plasując się na 3. lokacie. Opiekunem radziejowskiego zespołu był Pan Mariusz Bogacz. Więcej szczegółowych informacji w rozwinięciu newsa.

Więcej…
 
Z głębi serca dziękujemy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   

Wiele pięknych i serdecznych życzeń usłyszeli nauczyciele i pracownicy oświaty Miejskiego Zespołu Szkół z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Pamiętali o nich uczniowie oraz przyjaciele naszej placówki, którzy przybyli do szkoły z życzeniami i symbolicznymi kwiatami. Miło było usłyszeć: "Staliście się naszymi przyjaciółmi, na których zawsze można polegać, którzy zawsze służą wsparciem". Tego dnia grupa uczniów z koła teatralno-recytatorskiego dedykowała przybyłym na uroczysty apel nauczycielom i pracownikom kujawskie gadki oraz piękne utwory muzyczne. Z okazji DEN wielu pedagogów otrzymało nagrody i odznaczenia. Świętowali także pracownicy naszej szkoły.

 
Dzień chłopaka w PG PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   

30 września to dzień bardzo uroczysty dla wszystkich młodych mężczyzn. W tym dniu świętujemy Dzień Chłopaka. W naszej szkole obchodziliśmy to święto 01.10.2012 r. O święcie naszych wspaniałych kolegów nie zapomniały również dziewczyny z naszej szkoły. Przygotowały dla nich różne niespodzianki. Każdy chłopak otrzymał upominek ? jedni dostali słodycze, drudzy różne gadżety. Niektóre klasy nawet z okazji tego święta zamawiały pizzę, przeprowadziły konkursy .Wszyscy świetnie się bawili i z radością spędzili to święto. Było śmiesznie i sympatycznie, bo przecież każdy lubi dostawać prezenty. A panom przypominamy, że w marcu świętujemy Dzień Kobiet!

 
Spotkanie z poetką i pisarką Reginą Zaleską -Wojciechowską PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   

27 września br. uczniowie klas czwartych PSP nr1 odwiedzili MiPBP w Radziejowie, gdzie obejrzeli piękną pokonkursową wystawę fotograficzną "DZIECIŃSTWO", która wywarła na nich ogromne wrażenie oraz spotkali się z przemiłą poetką i pisarką kujawską p. Reginą Zaleską-Wojciechowską. W tym roku szkolnym dzieci poznają baśnie, legendy i wiersze p. Reginy, dlatego z zainteresowaniem wysłuchały utworów prezentowanych przez autorkę oraz jej opowieści o smakowitych kujawskich potrawach, pięknych strojach i zwyczajach naszego regionu. Podziękowaniem dla pisarki była krótka inscenizacja oparta na baśni "Malowana skrzynia?", nawiązująca do przeszłości Radziejowa, a zaprezentowana przez Alę i Zuzię z klasy Va. Była to miła niespodzianka dla p. Reginy Zaleskiej-Wojciechowskiej i pozostałych uczniów.

 
« pierwszapoprzednia7172następnaostatnia »

Strona 71 z 72

Sonda

Jak podoba Ci się nowa strona szkoły?
 

PolecamyOstatnie newsy

Popularne


Stworzone przez Miejski Zespół Szkół, 2012