forex trading logo

Statystyki

Home
Komunikat dla pracowników MZS w Radziejowie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 21 lutego 2013 23:42

SzkołaW zakładce BIP po prawej stronie u dołu zamieszczono projekt Regulaminu Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych mającego obowiązywać w Miejskim Zespole Szkół w Radziejowie. Proszę o zapoznanie się z artykułem i zapraszam do konsultacji według zamieszczonych zasad.

Dokumenty po przyjęciu i zatwierdzeniu ostatecznej wersji będą nadal do Państwa dyspozycji w Biuletynie Informacji Publicznej MZS w Radziejowie.

Remigiusz Koźmiński

Poprawiony: czwartek, 21 lutego 2013 23:59
 
Komunikat dla nauczycieli PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
środa, 20 lutego 2013 21:26

szkołaW zakładce BIP można znaleźć wersję elektroniczną Arkusza samooceny pracy nauczycieli Miejskiego Zespołu Szkół w Radziejowe.

Można go również pobrać tutaj.

Termin zwrotu wypełnionego dokumentu, tj 22 lutego 2013 r., ustalono podczas posiedzenia Rady Pedagogicznej w dniu dzisiejszym. Smile

 
Siatkarze w półfinale województwa! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
środa, 20 lutego 2013 10:47

minisiatkaWielkim sukcesem naszych młodych siatkarzy zakończył się finał rejonu włocławskiego szkół podstawowych w mini piłkę siatkową, który odbył się 18 lutego w pięknej hali w Rypinie. Nasi chłopcy wygrali wszystkie mecze i znaleźli się wśród siedmiu najlepszych szkół w województwie kujawsko-pomorskim. Teraz czeka ich ciężka przeprawa w półfinale wojewódzkim, który zostanie rozegrany 26.02.2013 r. w Grudziądzu. Życzymy powodzenia!

Wyniki:

PSP 1 Radziejów - SP 20 Włocławek 2:1,

PSP 1 Radziejów - SP Bądkowo 2:0,

PSP 1 Radziejów - SP Bobrowniki 2:0,

PSP 1 Radziejów - SP Kikół 2:1.

Skład:  Kevin Stasiak, Jakub Bruch, Artur Rogacki, Patryk Syrocki, Mateusz Niedośmiałek, Łukasz Benedykciński, Marceli Krygier, Paweł Kotrysiak.

Opiekun: Mariusz Bogacz

Poprawiony: środa, 20 lutego 2013 12:24
Więcej…
 
Urodziny Patrona PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
wtorek, 19 lutego 2013 14:52

KopernikDziś kolejna, 540 rocznica urodzin patrona Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Radziejowie, wielkiego Polaka Mikołaja Kopernika. Szczególnie uroczyście obchodzono to wydarzenie w dniu wczorajszym w mieście narodzin astronoma - Toruniu. Rok 2013 w województwie kujawsko - pomorskim ogłoszono rokiem Kopernika. Nasza szkoła również włączy się w obchody, o czym będziemy na bieżąco informować w naszej witrynie. Dzień Patrona uczniowie obchodzić będą w najbliższy piątek. Szczegóły wkróce.

 
Chłopcy najlepsi w powiecie! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
piątek, 15 lutego 2013 11:14

12.02.2013r w Radziejowie odbyły się mistrzostwa powiatu radziejowskiego w mini piłkę siatkową chłopców. Nasi uczniowie nie zawiedli i pewnie pokonali  w finale rówieśników ze szkoły podstawowej z Morzyc. Młodym siatkarzom gratulujemy i trzymamy kciuki za dobre występy w ćwierćfinale wojewódzkim, który odbędzie się 19.02.2013r. w Rypinie.

Finał: MZS Radziejów - SP Morzyce 2:0 (16, 22)

Skład: Jakub Bruch, Kevin Stasiak, Artur Rogacki, Patryk Syrocki, Filip Staniszewski, Maciej Włodarski, Paweł Kotrysiak, Łukasz Benedykciński, Marceli Krygier, Mateusz Niedośmiałek

Opiekun: Mariusz Bogacz

 

Poprawiony: piątek, 15 lutego 2013 11:31
Więcej…
 
Walentynki, Walentynki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 14 lutego 2013 14:52

walentynki14 lutego w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Świętego Walentego. Jak co roku wybieraliśmy Miss i Mistera Walentynek. W kategorii klas I-III SP wygrali: Zuzanna Okunowska z kl. IIa i Kamil Tomczak - kl. Ia. W kategorii klas IV-VI SP wygrali: Maria Lizik i Kajetan Skonieczka z kl. IVa, a w kategorii klas gimnazjalnych Anna Kłonowska i Jan Grzanka z kl. IIa. W szkole działała prężnie Poczta Walentynkowa, za pośrednictwem której łatwiej można było przekazać oblubieńcom okolicznościową kartkę :-) Organizatorem obchodów były samorządy uczniowskie.

 

Poprawiony: czwartek, 14 lutego 2013 15:13
Więcej…
 
Środa popielcowa PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 14 lutego 2013 08:45

popielecCzas karnawału kończy tradycyjna Środa popielcowa. Rozpoczynamy czas przygotowujący do przeżycia najważniejszych dla chrześcijan Świąt Wielkanocnych. By pełniej przeżyć wspomniane Święta uczniowie będą uczestniczyć w rekolekcjach wielkopostnych w dniach 18-20 marca 2013 r. O szczegółach poinformujemy po ustaleniu planu zajęć w tych dniach.

 
Koza w szkole podstawowej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
środa, 13 lutego 2013 19:12

kozaJak co roku tradycyjnie koniec karnawału oznajmiają zapusty. Ten zwyczaj kujawski jest nadal żywy w wielu wsiach regionu, ale znajomość obrzędu i symbolika postaci zanika. Dlatego w poniedziałek w gimnazjum gościła "koza" z Kłóbki, a we wtorek barwny korowód przebierańców pojawił się w szkole podstawowej. Tworzyli go członkowie koła historycznego - uczniowie z klasy V b, przygotowani przez Alinę Grzechowiak i Marię Eznarską.

Maszkary zwierzęce: koza, bocian, koń, niedźwiedź i towarzyszące im postacie: Cyganie, diabeł, śmierć, para młoda oraz muzykanci, przemaszerowali przez sale lekcyjne i korytarze szkolne budząc ogromne zainteresowanie i wiele emocji wśród uczniów. Wielu z nich po raz pierwszy spotkało się z takim zapustnym orszakiem. Wszystkich cieszyło "wypędzanie złych mocy zimy", bo gdy: "Bocian dziobem kle, kle , kle/ nasza zima już w piekle. / A wiosenka na płocie / w tej zielonej kapocie". Zdjęcia w więcej!

Maria Eznarska

Poprawiony: czwartek, 14 lutego 2013 09:45
Więcej…
 
Babciu, Dziadku, kochamy Was... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
wtorek, 12 lutego 2013 15:25

Dzień babci08.02.2013 r. uczniowie klasy II b PSP wraz z wychowawczynią przygotowali klasowy koncert słowno - muzyczny. Uroczystość ta miała na celu wytworzenie wokół postaci Babci i Dziadka odpowiedniego klimatu podkreślającego ich znaczenie w rodzinie, udział w pracach domowych, pomoc w wychowywaniu pociech. Dzieci recytowały wiersze i śpiewały piosenki specjalnie dla nich. Na twarzach gości można było zaobserwować uśmiech, radość. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Występ bardzo się podobał, o czym świadczyły gromkie brawa. Na zebranych czekała jeszcze jedna niespodzianka. W tajemnicy przed nimi dzieci własnoręcznie przygotowały kwiatki, które wręczyły zaraz po występie. Wspólny poczęstunek był okazją do rozmów, w czasie których mogliśmy podzielić się wrażeniami. Zaproszeni goście opuszczali klasę z wielkim uśmiechem na twarzach i serdecznymi podziękowaniami za wszystko. Dzień Babci i Dziadka na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków. Galeria z tego wydarzenia w więcej!

Sylwia Szczerbiak

Więcej…
 
Marynia z Kłóbki w gimnazjum PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
wtorek, 12 lutego 2013 10:47

kozaW poniedziałek (11.02.2013) uczniowie gimnazjum mogli podziwiać występ zespołu folklorystycznego Marynia, działający pod kierownictwem Urszuli i Bogdana Lisowskich z Towarzystwa Miłośników Kłóbki. Artyści przedstawili zapustowy kujawski zwyczaj chodzenia z kozą. Zespół włączał widzów do wspólnych śpiewów, a atrakcyjności dodawał język, gdyż wszyscy posługiwali się piękną kujawską gwarą.

Występ został zorganizowany dzięki współpracy z Towarzystwem Miłośników Kujaw z Radziejowa, za co dziękujemy pani Prezes Halinie Paczkowskiej.

 

Więcej…
 
Rower za Kopernika! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
wtorek, 12 lutego 2013 09:35

Olimpiada_KopernikJak pisaliśmy już na łamach naszej strony internetowej, w tym roku szkolnym po raz pierwszy odbył się w województwie kujawsko-pomorskim Konkurs Interdyscyplinarny "Mikołaj Kopernik i jego epoka" z serii Regionalnych Olimpiad o Wielkich Polakach. Laureatkami etapu rejonowego zostały dwie uczennice naszego gimnazjum: Klaudia  Walasik i Julia Lewandowska.

W dniu 8 lutego 2013 r., w odpowiedzi na zaproszenie organizatorów Konkursu: Dyrektora Centrum Edukacji Młodzieży w Górsku ks. dra Pawła Nowogórskiego oraz Dyrektora Kujawsko - Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku Wojciecha Ziółkowskiego, wyróżnione gimnazjalistki wzięły udział w uroczystym podsumowaniu II etapu Konkursu. Organizatorzy zadbali o ciekawy przebieg uroczystości, a także o bardzo atrakcyjne nagrody. Klaudia Walasik za zdobycie największej liczby punktów w rejonie włocławskim otrzymała rower. Julia Lewandowska poszerzyła swój księgozbiór o album poświęcony polskiemu papieżowi. Dziewczętom w tym radosnym dniu towarzyszyli Dyrektor MZS Remigiusz Koźmiński i nauczyciel prowadzący Maria Eznarska. Uroczystość odbyła się w Delegaturze Urzędu Marszałkowskiego województwa kujawsko - pomorskiego we Włocławku, w pałacyku przy ul. Bechiego 2.

W dniu 4 marca 2013 r. w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu, nasze laureatki przystąpią do etapu wojewódzkiego Konkursu. Rywalizować będą wraz z czternastoma innymi uczniami z całego województwa. Nagrodą są m. in. wycieczki do Włoch. Życzymy więc sukcesów! Zdjęcia w więcej.

Poprawiony: środa, 13 lutego 2013 09:16
Więcej…
 
« pierwszapoprzednia71727374757677następnaostatnia »

Strona 71 z 77

Sonda

Jak podoba Ci się nowa strona szkoły?
 

PolecamyOstatnie newsy

Popularne


Stworzone przez Miejski Zespół Szkół, 2012