forex trading logo

Statystyki

Home
Pisanki w szkole i izbie regionalnej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
piątek, 14 kwietnia 2017 10:59

pisankiNiedawno Towarzystwo Miłośników Kujaw z Radziejowa przy współpracy z Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku zorganizowały wspólnie VII SPOTKANIA Z TRADYCJĄ.

W programie odbyła się: Prelekcja Doroty Kalinowskiej - etnografa Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku pt. "Zwyczaje i tradycje wielkanocne na Kujawach" oraz zorganizowano warsztaty malowania pisanek dla młodzieży Miejskiego Zespołu Szkół i Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Radziejowie, które poprowadziła członkini TMK Pani Aniela Leszczyńska.

Poprawiony: piątek, 14 kwietnia 2017 11:13
Więcej…
 
Szkolenie Cyberbezpieczeństwo w sieci PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
piątek, 14 kwietnia 2017 07:41

mzs12 kwietnia 2017 r w naszym Zespole odbył się cykl szkoleń dotyczący zasad bezppieczeństwa w cyberprzestrzeni. Organizatorami dnia były pp pedagog Małgorzata Bykowska i Elżbieta Michalak w porozumieniu z kierownikiem Wydziału przewencji nieletnich KP Policji w Radziejowie p. Krzysztofem Złotnickim. Prezentacje przeprowadzili specjalista z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy p. Marcin Matysek oraz pracownicy i dzielnicowi radziejowskiej policji oraz straży miejskiej. Szkoleniem objęci byli zarówno uczniowie jak i nauczyciele, co można zobaczyć na zamieszczonych w więcej fotografiach.

Poprawiony: piątek, 14 kwietnia 2017 08:10
Więcej…
 
Zajęcia otwarte dla rodziców PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 13 kwietnia 2017 13:56

spW piątek, 7 kwietnia 2017 r. odbyły się zajęcia otwarte dla Rodziców klasy III d. Spotkanie było doskonałą okazją do miłego spędzenia czasu oraz wspólnej zabawy. Dziękujemy Rodzicom za obecność oraz zaangażowanie. Sprawiliście Państwo dzieciom wiele radości, o czym świadczyły uśmiechy, które tego dnia nie opuszczały ich w ogóle.

Poprawiony: czwartek, 13 kwietnia 2017 14:29
Więcej…
 
Ostatni konkurs Kuratora Oświaty za nami PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 06 kwietnia 2017 16:01

KOW minionym tygodniu odbył się ostatni finał tegorocznych konkursów przedmiotowych Kujawsko Pomorskiego Kuratora Oświaty - konkursu z przyrody dla uczniów szkół podstawowych. Zakończył się wielkim sukcesem naszych uczniów, gdyż Andrzej Wrzesiński i Marta Borczyńska uzyskali tytuły laureata. Warto zaznaczyć, że Andrzej uzyskał już drugi tytuł w tym roku - został laureatem z matematyki. Opiekunami młodych przyrodników są pp. Grażyna Szyper i Danuta Magier. O konkursach pisaliśmy już wcześniej. Wkrótce podsumujemy tegoroczne występy naszych uczniów.

 
UWAGA RODZICE! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
wtorek, 04 kwietnia 2017 14:40

uwagaWszystkich rodziców uczniów naszej szkoły zapraszamy na spotkania z nauczycielami, którzy będą czekać na Państwa tradycyjnie w I środę miesiąca, tj. 5 kwietnia 2017 r od godz. 15:30.

Jednocześnie informuję, że rozpoczął się proces rekrutacji do Publicznego Przedszkola nr 1 w Radziejowie i Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Radziejowie. Szczegóły można znaleźć w naszej witrynie, w panelu po lewej stronie w zakładkach Rekrutacja.

Serdecznie zapraszamy!

 
Nasze Gimnazjum na antenie Radia PiK PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
wtorek, 04 kwietnia 2017 12:10

PiK5 kwietnia 2017 r. na antenie bydgoskiego Radia PiK emitowana była bezpośrednio z naszego Gimnazjum audycja Regionalny Punkt Widzenia. Redaktor Michał Słobodzian rozmawiał z p. Marią Eznarską i uczniami realizująącymi najlepszy projekt gimnazjalny roku 2016 w województwie kujawsko - pomorskim POLIN, o czym pisaliśmy w naszym serwisie TUTAJTUTAJ. Wszystkich Państwa serdecznie zapraszamy do słuchania audycji, która emitowana była na żywo od godz. 9:15 w paśmie 100,1 i 100,3 MHz oraz oczywiście w internecieAudycji można posłuchać TUTAJ.

Poprawiony: czwartek, 06 kwietnia 2017 14:22
 
Szkolne rekolekcje wielkopostne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
środa, 29 marca 2017 18:06

rekolekcjeW dniach 3 i 4 kwietnia 2017 r. w Miejskim Zespole Szkół w Radziejowie odbędą się rekolekcje wielkopostne. Ćwiczenia duchowe obowiązują wszystkich uczniów naszego Zespołu, również dojeżdżających z innych parafii. Tego dnia zarówno w szkole podstawowej jaki i w gimnazjum zmieniony będzie plan zajęć, o czym informujemy opiekunów za pomocą wiadomości w module dziennika elektronicznego. Po nabożeństwach w radziejowskich kościołach uczniowie udają się do domów.

Poprawiony: środa, 29 marca 2017 18:14
 
Gimnazjalistki promują zdrowy styl życia... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 06 kwietnia 2017 15:44

OPZSZ... i to z dużymi sukcesami na okręgowym etapie XXV edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK. Odbył się on w Bydgoszczy 24 marca 2017 r. Naszą szkołę reprezentowały zwyciężczynie etapu rejonowego - Kinga Urbańska z klasy II a i Marta Tomalak z klasy III a. Etap okręgowy olimpiady obejmował część pisemną - test oraz ocenę dokumentacji z przebiegu akcji promującej zdrowie. Na terenie naszej szkoły  Kinga Urbańska zrealizowała projekt pod hasłem "Żyję zdrowo na sportowo", natomiast Marta Tomalak akcję pod tytułem "Rusz głową, jedz zdrowo".

Poprawiony: czwartek, 06 kwietnia 2017 15:59
Więcej…
 
Uczniowie gimnazjum w Krakowie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 06 kwietnia 2017 15:33

becinskiW dniach od 29 do 31 marca br. grupa młodzieży gimnazjalnej uczestniczyła w wycieczce. Na szlak podróży wybraliśmy Wadowice, Kraków, Wieliczkę i Oświęcim.

Poprawiony: czwartek, 06 kwietnia 2017 15:44
Więcej…
 
Konferencja Prymus Pomorza i Kujaw PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 06 kwietnia 2017 14:58

prymusUczennica naszego Gimnazjum Marta Tomalak została zaproszona do udziału w konferencji wieńczącej projekt stypendialny Prymus Pomorza i Kujaw. Konferencja dla gimnazjalistów odbyła się w Młynie Wiedzy w Toruniu. Uczniowie prócz otrzymanych gratulacji i pamiątkowych dyplomów mogli zwiedzać nowoczesne pracownie, wziąć udział w panelach dyskusyjnych i eksperymentach laboratoryjnych, co można zobaczyć na stronach www organizatora: Urzędu Marszałkowskiego naszego województwa. Podczas konferencji usłyszeć można było zapewnienie, że kolejne edycje projektu będą odbywać się w następnych latach, najbliższy już w roku 2017. Szczegóły publikowane są TUTAJ. W naszej szkole wywieszono także plakaty promujące projekt. 

 
Get the London Look... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
piątek, 17 marca 2017 15:10

LondonW dniach 27.02-04.03 2017r. licealiści ZSiP, gimnazjaliści MZS oraz PGP z Radziejowa wraz z opiekunami p. A. Walczak, J. Urbańską i S. Lazar wzięli udział w warsztatach języka angielskiego w Londynie. Po przyjeździe okazało się, że mimo iż świat się zmienia, to Nelson nadal stoi na kolumnie wznoszącej się nad Trafalgar Square, premier Wielkiej Brytanii mieszka przy Downing Street, królowa w Buckingham Palace a Big Ben wybija godziny na gmachu parlamentu.

Poprawiony: piątek, 17 marca 2017 15:34
Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 9 z 67

Sonda

Jak podoba Ci się nowa strona szkoły?
 

PolecamyOstatnie newsy

Popularne


Stworzone przez Miejski Zespół Szkół, 2012