forex trading logo

Statystyki

Home
X Dzień Tabliczki Mnożenia PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
poniedziałek, 05 października 2020 11:42

TMW piątek, 2.10.2020 r. obchodziliśmy X Międzynarodowy Dzień Tabliczki Mnożenia. W naszej szkole działania odbywają się w dniu dzisiejszym Celem akcji jest propagowanie zabawowej formy nauczania-uczenia się matematyki. Ma ona zachęcić do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób. Akcja jest okazją dla uczniów do nadrobienia ?tabliczkowych? zaległości po wakacjach. Natomiast dorośli mogą dać przykład dzieciom ? pokazując swoją świetną znajomość trudnych przypadków mnożenia. Na każdym poziomie edukacyjnym odbywają się zajęcia propagujące Królową nauk, także z wykorzystaniem multimediów i aplikacji (np. Kahoot). Koordynatorem akcji w szkole jest p. Małgorzata Pacholska.

 
Olaf w krajowym finale konkursu historycznego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
wtorek, 29 września 2020 15:03

WLosy miniony wtorek (22.09.2020 r.) wyjątkowo we Włocławku i równolegle w 16 województwach odbył się finał ogólnopolski konkursu historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego". Każdego roku finał odbywał się w Warszawie. Tegoroczna edycja jest wyjątkowa, a zmiany organizacyjne są podyktowane warunkami epidemicznymi. Wśród 5 reprezentantów naszego województwa w finale ogólnopolskim znalazł się uczeń naszej szkoły Olaf Braszkiewicz. Zakwalifikował się do finału jeszcze jako uczeń klasy 7, więc w tym roku będzie miał możliwość startu w kolejnej edycji konkursu. Ogłoszenie wyników i gala w Warszawie odbędzie się w dniach 7-8 października 2020 r. Opiekunem ucznia jest p. Maria Eznarska. Oficjalna witryna konkursu dostępna TUTAJ.

Poprawiony: wtorek, 29 września 2020 15:17
 
Lekcja o bezpieczeństwie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
wtorek, 29 września 2020 14:47

W piątek, 18 wrześnDanoneia 2020 r. w naszej szkole odbyła się lekcja bezpieczeństwa, zorganizowana w ramach grantu przyznawanego przez firmę DANONE. Organizatorem była p. Jolanta Sas-Wisłocka, która we współpracy z radziejowską Policją i Państwową Strażą Pożarną podczas transmisji on-line przypomniała zasady i przedstawiła fakty dotyczące funkcjonowania w szkołach w warunkach pandemii. Przygotowywane są także mayteriały drukowane (w formie zakładek książkowych), które otrzyma każdy uczęn, a zawierać będą "przypominajkę" z najważniejszymi zaleceniami sanitarnymi, obowiązującymi w szkole.

Ogłoszono także konkurs plastyczny dla uczniów pod hasłem Pokonać pandemię. Na plakaty w formacie A3 czekamy do 30 września br.Zapraszamy do udziału, a o wynikach poinformujemy wkrótce.

 
NARODOWE CZYTANIE 2020 - "BALLADYNA" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
wtorek, 06 października 2020 13:38

KBalladynaoło teatralne PSP nr 1 pod kierunkiem p. Grażyny Trzmielewskiej od wielu lat promuje czytelnictwo, a jedną z form jest udział w Narodowym Czytaniu. We wrześniu 2020 r. była  to Balladyna Juliusza Słowackiego - wybitnego polskiego romantyka. Opowieść o dwóch siostrach jest lekturą obowiązkową w klasie VII, wymagana na egzaminie ósmoklasisty oraz w dalszej edukacji.

Poprawiony: wtorek, 06 października 2020 13:49
Więcej…
 
Konkurs w Przemystce rozstrzygnięty PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
wtorek, 29 września 2020 14:23

PrzemystkaW ogłoszonym przed wakacjami konkursie plastycznym pt. Bitwa Warszawska - cud nad Wisłą, organizowanym przez Zespół Szkół - Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Przemystce, wręczono laury za najlepsze prace. Wśród nagrodzonych znaleźli się nasi uczniowie. II miejsce zajęły Joanna Szczepankiewicz z kl. 7D i Maja Juszczyńska z kl. 6A, III miejsce Magda Mikołajczak z kl. 7C, a wśród wyróżnionych znaleźli się Kacper Linowiecki z 8A oraz Sylwia Gawrońska z 6e. Wszyscy wymienieni otrzymali dyplomy i wspaniałe nagrody. Opiekunem były pp. Liliana Cisielska Małecka oraz Maria Eznarska. Uczniom i opiekunkom gratulujemy wyróżnień. Więcej na temat konkursu na stronie Przemystki.

 
Komunikat - zebrania rodziców PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
poniedziałek, 14 września 2020 08:39

oglSzanowni Rodzice!

Mimo utrudnionych warunków (rygor sanitarny), trwają zajęcia w nowym roku szkolnym. W związku z tym zapraszam Państwa na spotkania z wychowawcami klas, które odbędą się w najbliższy czwartek, 17 września 2020 r. Zebrania odbędą się w przesunięciu czasowym - szczegóły zostaną wysłane w korespondencji w dzienniku elektronicznym. Podczas zebrań przedstawione zostaną zmiany w prawie wewnątrzszkolnym, zasady pracy w potencjalnym nauczaniu zdalnym/hybrydowym oraz wybory przedstawicieli klas do Rady Rodziców. Uprzejmie prosimy o zachowanie dystansu społecznego podczas wizyty w szkole (co najmniej 1,5 m), a także przestrzegania konieczności dezynfekcji rąk w wejściu oraz zasłonięcia dróg oddechowych maseczką.


Poprawiony: poniedziałek, 14 września 2020 10:19
 
Komunikaty dla rodziców PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 03 września 2020 08:29

OgloszeniaSzanowni Państwo!

Zgodnie z informacjami przekazanymi w dniu rozpoczęcia roku szkolnego zapraszamy do skorzystania z pomocy materialnej dla uczniów w formie stypendium szkolnego. Termin składania wniosków mija w dn. 15.09.2020 r. Ze szczegółami, w tym wnioskiem, można się zapoznać w serwisie umradziejow.pl (TUTAJ).

Informujemy, że wszelkich wpłat, w tym za korzystanie ze stołówki szkolnej, należy dokonywać przelewem, na konto MZS w Radziejowie: 89 9550 0003 2018 0007 0120 0001. Szczegółowe dane do przelewu można znaleźć w zakładce KONTAKT naszej witryny w panelu po lewej stronie.

Kursy autobusu szkolnego ustalono aż do odwołania w następujący sposób: Przywóz: 2 trasy, start spod szkoły o godz. 7:10, przyjazd na 7:50; odwóz o godz. 13:35 oraz 15:20 spod szkoły.

Poprawiony: czwartek, 03 września 2020 10:51
 
Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/21 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
wtorek, 01 września 2020 12:28

PSP1 września 2020 r. w dwóch grupach (o 9:00 i 10:00) na dziedzińcu PSP nr 1 w Radziejowie rozpoczęliśmy rok szkolny. Będzie to rok nietypowy, gdyż pracujemy w warunkacj niekończącej się pandemii. Dlatego możliwe są 3 warianty pracy szkoły (w tej chwili obowiązuje praca stacjonarna), a wszystkie osoby przybywające do naszej placówki obowiązują pewnego rodzaju obostrzenia: obowiązek dezynfekcji rąk, dystans społeczny 1,5 m, a w przypadku braku możliwości przestrzegania konieczność używania środków ochrony dróg oddechowych.

Pracę uczniowie rozpoczną w dwóch turach: o 8:00 pierwasza lekcja w oddziałach 4-8 oraz od 8:40 oddziały 1-3. Autobusy szkolne kursują od godz. 7:05 (2 trasy, uczniowie przybywają do szkoły na godz. 7:50) oraz odjazdy o godz. (UWAGA ZMIANA)13:35 i 15:20. Świeetlica szkolna czynna od 7:00. Prosimy o kontakt z wychowawcami i złożenie pisemnych zgłoszeń opieki świetlicowej i korzystania z dowozu autobusami.

W nowym roku szkolnym - sukcesów i zdrowia!

Poprawiony: środa, 02 września 2020 10:15
 
Szczegóły dotyczące rozpoczęcia roku szkolnego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
poniedziałek, 31 sierpnia 2020 14:30

MZSJuż jutro, 1 września 2020 r. rozpoczynamy kolejny rok szkolny. Pracować będziemy w szczególnych warunkach, w czasie pandemii. W dniu jutrzejszym, zgodnie z zapowiedziami, dzień rozpoczynamy spotkaniami o godz. 9:00 (klasy IV-VIII) i 10:00 (klasy I-III). Inauguracja odbędzie się na boisku szkolnym. Na boisku odbędą się także spotkania z wychowawcami. W przypadku załamania pogody (opadów deszczu) spotkania oodbędą się w hali sportowej. Wejście na teren szkoły (również w 2 wariancie) obędzie się bramą wejściową od budynku B, a wyjście przez parking od strony południowej naszego obiektu. Spotkania będą krótkie, przekazane będą najważniejsze informacje dotyczące nauki od 2 września br. Prosimy o przestrzeganie zasad dotyczących zabezpieczania dróg oddechowych i zachowwanie dystansu społecznego (1,5 m) na terenie szkoły.

Kurs autobusu szkolnego: w dn. 1.09.2020 r.: Autobus szkolny startuje o godz. 8:00 w kierunku Opatowice, Stary Radziejów, Biskupice, Szostka, Broniewo, Broniewek, Czołowo, Czołówek. Odwóz uczniów kursem powrotnym o godz. 10:30. Uczniowie mają możliwość skorzystania z opieki świetlicowej. Od 2.09.2020 r autobusy szkolne kursować będą wg stałego rozkładu jazdy, czyli sttart spod szkoły o godz. 7:05 po 2 trasach. W środę rozpoczynamy pracę wg planu. Informacje na temat planu pojawią się w UONET najpóźniej jutro. Prosimy się logować na wcześniej skonstruowane konta. Należy także zwracać uwagę na komunikaty, które mogą się pojawiać w module Wiadomości. Rodzice uczniów klas młodszych proszeni są o przekazanie wychowawcom informacji dotyczących konieczności korzystania ze świetlicy szkolnej oraz autobusów.

Wszystkiego najlepszego, sukcesów i zdrowia w rozpoczynającym się roku szkolnym!

Poprawiony: poniedziałek, 31 sierpnia 2020 15:15
 
Zaczynamy nowy rok! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
środa, 26 sierpnia 2020 14:46

MZSW niecodziennych warunkach, ale w wyznaczonym, zwyczajowym terminie rozpoczynamy nowy rok. Serdecznie zapraszamy do szkoły uczniów 1 września 2020 r. O godz. 9:00 na dziedzińcu szkoły nastąpi inauguracja roku dla klas IV - VIII. Klasy młodsze spotkają się w tym samym miejscu o godz. 10:00. Po krótkiej uroczystości nastąpi spotkanie z wychowawcami. Będzie to miało miejsce na świeżym powietrzu, natomiast klasy młodsze udadzą się do wyznaczonych sal. Do budynku szkoły zapraszamy rodziców tylko klas I. Od 2 września rozpoczynamy standardową naukę z zachowaniem dystansu społecznego i użyciem środków higieny. Prosimy, by podobnie jak w sklepach, uczniowie mieli osłonięte usta i nos. Maseczki można będzie zdjąć w klasie, natomiast na przerwie ponownie nakazuje się używać osłon. Uczniowie klas I-III do szkoły przybywać będą na godzinę 8:40. O tej godzinie rozpoczną naukę! Przedszkola rozpoczynają działalność od 1 września w standardowych godzinach. O pozostałych szczegółach poinformujemy Państwa później.

Serdecznie zapraszamy do przedszkola i szkoły!

 
Klasy pierwsze 2020/2021 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
środa, 26 sierpnia 2020 14:57

MZSW WIĘCEJ publikujemy listę uczniów klas I Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Radziejowie.

UWAGA!
Informujemy, że podział został dokonany według zasad obowiązujących w PSP nr 1 w Radziejowie od wielu lat. Podstawą były informacje zawarte w Zgłoszeniu dziecka do klasy I w roku szk. 2020/21. Brano pod uwagę: równą ilość dziewcząt/chłopców w klasie, równą ilość osób potencjalnie objętych pomocą psychologiczo-pedagogiczną oraz zawarte w w/w dokumencie życzenia dotyczące kolegi/koleżanki w klasie. W sprawie pytań i wyjaśnień indywidualnych można kontaktować się z sekretariatem Zespołu (tel. 54 2853615), bądź osobiście w dniu 28.08.2020 r. w godz. 10:00 - 11:00. Zapraszamy

Poprawiony: czwartek, 27 sierpnia 2020 13:35
Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 9 z 92

PolecamyOstatnie newsy

Popularne


Stworzone przez Miejski Zespół Szkół, 2012