forex trading logo

Statystyki

Home
Z głębi serca dziękujemy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   

Wiele pięknych i serdecznych życzeń usłyszeli nauczyciele i pracownicy oświaty Miejskiego Zespołu Szkół z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Pamiętali o nich uczniowie oraz przyjaciele naszej placówki, którzy przybyli do szkoły z życzeniami i symbolicznymi kwiatami. Miło było usłyszeć: "Staliście się naszymi przyjaciółmi, na których zawsze można polegać, którzy zawsze służą wsparciem". Tego dnia grupa uczniów z koła teatralno-recytatorskiego dedykowała przybyłym na uroczysty apel nauczycielom i pracownikom kujawskie gadki oraz piękne utwory muzyczne. Z okazji DEN wielu pedagogów otrzymało nagrody i odznaczenia. Świętowali także pracownicy naszej szkoły.

 
Dzień chłopaka w PG PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   

30 września to dzień bardzo uroczysty dla wszystkich młodych mężczyzn. W tym dniu świętujemy Dzień Chłopaka. W naszej szkole obchodziliśmy to święto 01.10.2012 r. O święcie naszych wspaniałych kolegów nie zapomniały również dziewczyny z naszej szkoły. Przygotowały dla nich różne niespodzianki. Każdy chłopak otrzymał upominek ? jedni dostali słodycze, drudzy różne gadżety. Niektóre klasy nawet z okazji tego święta zamawiały pizzę, przeprowadziły konkursy .Wszyscy świetnie się bawili i z radością spędzili to święto. Było śmiesznie i sympatycznie, bo przecież każdy lubi dostawać prezenty. A panom przypominamy, że w marcu świętujemy Dzień Kobiet!

 
Spotkanie z poetką i pisarką Reginą Zaleską -Wojciechowską PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   

27 września br. uczniowie klas czwartych PSP nr1 odwiedzili MiPBP w Radziejowie, gdzie obejrzeli piękną pokonkursową wystawę fotograficzną "DZIECIŃSTWO", która wywarła na nich ogromne wrażenie oraz spotkali się z przemiłą poetką i pisarką kujawską p. Reginą Zaleską-Wojciechowską. W tym roku szkolnym dzieci poznają baśnie, legendy i wiersze p. Reginy, dlatego z zainteresowaniem wysłuchały utworów prezentowanych przez autorkę oraz jej opowieści o smakowitych kujawskich potrawach, pięknych strojach i zwyczajach naszego regionu. Podziękowaniem dla pisarki była krótka inscenizacja oparta na baśni "Malowana skrzynia?", nawiązująca do przeszłości Radziejowa, a zaprezentowana przez Alę i Zuzię z klasy Va. Była to miła niespodzianka dla p. Reginy Zaleskiej-Wojciechowskiej i pozostałych uczniów.

 
Dyskoteka otrzęsinowa w PG PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   

Dnia 27.09.2012 r. w naszej szkole odbyła się dyskoteka otrzęsinowa, która zaczęła się od godz. 16.00. Imprezę zorganizowały klasy drugie i trzecie pod opieką nauczycieli. Na samym początku pierwszoklasiści dostali "przysmak: przygotowany przez klasy trzecie tzw. "miksturkę". Przed wejściem na dyskotekę klasy pierwsze zostały pięknie wymalowane na podobiznę kotów. Na otrzęsiny zaproszono również szóstoklasistów. Początek dyskoteki nie zapowiadał się obiecująco, lecz po pewnym czasie, całe towarzystwo rozkręciło się i rozpoczęła się świetna zabawa. Pierwszoklasiści mieli prawo do zamawiania piosenek, korzystali więc z tego przywileju dość często! O godz. 19.00 zabawa skończyła się i wszyscy wrócili do swoich domów.
Dzień ten można zaliczyć do udanych, lecz w piątek trzeba było powrócić do szkolnych obowiązków. Nie możemy się doczekać kolejnej imprezy!

 
Na XVIII Festynie Archeologicznym w Biskupinie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   

20 września 2012 r. uczniowie klas czwartych PSP nr1 wraz z wychowawcami odwiedzili Biskupin. Okazją był XVIII Festyn Archeologiczny pod hasłem "Polska Piastów". Byliśmy wśród 37 tys. osób, które przyjechały z całej Polski, aby obejrzeć min. koronację Bolesława Chrobrego i walkę wojów, dramatyczną śmierć księcia Leszka Białego, pokaz wczesnośredniowiecznej mody oraz wesele. Chętni, a było ich wielu, zostali zamknięci w klatce i smagani batem. Nikt nie chciał prosić o łaskę, aby go uwolniono. Wyszli z niej dopiero na prośbę swoich nauczycieli. Nasi koledzy nie wystraszyli się nawet samego kata i chętnie składali głowy pod jego topór! Zwiedzający mogli spróbować codziennego życia w epoce pierwszych władców Polski i poznać historię tej osady, zabawić się w drwali oraz kupić piękne wyroby wiklinowe, biżuterię i miecze. Po trudach zwiedzania apetyty dopisywały. Podróż przebiegła w fantastycznej atmosferze.

 
Wynik przetargu na dostawę opału PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 04 października 2012 12:18

Zakończył się przetarg na dostawę opału w sezonie grzewczym 2012/2013 do MZS, zwycięzcą została firma PPHU "MADAGIER" Sp. J. Czołowo 94, 88-200 Radziejów.

 
Przetarg na dostawę opału. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
środa, 26 września 2012 11:22

Dyrektor Miejskiego Zespołu Szkół w Radziejowie ogłasza przetarg w trybie zapytanie o cenę na dostawę opału w sezonie grzewczym 2012/2013.

Więcej…
 
Rozpoczęcie roku szkolnego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
środa, 29 sierpnia 2012 13:46

Rozpoczęcie roku szkolnego 2012/2013

odbędzie się na boisku szkolnym o godzinie 900 .

Zapraszamy

Poprawiony: środa, 29 sierpnia 2012 14:00
 
Kolejny przetarg rozstrzygnięty PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
środa, 08 sierpnia 2012 21:05

Poznaliśmy zwycięzców przetargu nieograniczonego na dostawę artykułów żywnościowych do MZS. Szczegóły w pliku poniżej.

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszych ofert - kliknij, aby pobrać.

 
Wyniki przetargu na dowóz dzieci do szkoły PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 02 sierpnia 2012 12:21

Zakończył się przetarg na dowóz dzieci do szkoły, zwycięzcą została firma "INTERBUS" Sp. z o. o. Poniżej załączamy plik z zawiadomieniem o wyborze najkorzystniejszej oferty.

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty - kliknij, aby pobrać plik.

 

 
Przetarg na dowóz dzieci do szkoły PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
środa, 18 lipca 2012 11:00

Dyrektor Miejskiego Zespołu Szkół ogłasza kolejny przetarg, który dotyczy dowozu dzieci do szkoły. Wszelką dokumentację związaną z ww. przetargiem mogą pobrać Państwo z poniższych linków (każdy plik z osobna, bądź wszystkie w pliku *.rar):

Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia - kliknij, aby pobrać.

Załącznik do Formularza Oferty - kliknij, aby pobrać.

Załącznik nr 1

Załącznik nr 2

Załącznik nr 3

Załącznik nr 4

Załącznik nr 5

Załącznik nr 6

Pobierz wszystkie dokumenty w jednym pliku (*.rar)

 
« pierwszapoprzednia818283848586878889następnaostatnia »

Strona 88 z 89

PolecamyOstatnie newsy

Popularne


Stworzone przez Miejski Zespół Szkół, 2012