forex trading logo

Statystyki

Home
Sukcesy uczniów MZS w konkursach z okazji 50-lecia TMK w Radziejowie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   

17 listopada w sali widowiskowej Radziejowskiego Domu Kultury odbyła się Gala z okazji 50-lecia Towarzystwa Miłośników Kujaw. Z okazji tej wspaniałej rocznicy w maju 2012 r. zostały ogłoszone konkursy: na logo TMK, plastyczny i literacki. Wyniki podano do wiadomości i nagrody wręczono podczas gali.

Więcej…
 
Kotylion na 11 listopada PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   

"Polska łączy nas wszystkich, i dlatego 11 listopada to święto wypełnione dobrymi emocjami i pozytywną energią. Święto uśmiechnięte. Święto pozytywnie pojmowanego patriotyzmu , przeżywanego z dumą i radością."

Odpowiadając na słowa i apel prezydenta RP Bronisława Komorowskiego, Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej zorganizował akcję "Kotylion na 11 listopada". Zadaniem uczniów z klas I - VI stało się wykonanie biało-czerwonych kotylionów stanowiących znak naszej obywatelskiej wspólnoty. Jednocześnie SU ogłosił konkurs na najpiękniejszą kokardę narodową.

Więcej…
 
Ślubowanie klas pierwszych PSP nr 1 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 08 listopada 2012 10:14

Serdecznie zapraszamy rodziców uczniów klas pierwszych PSP nr 1 w Radziejowie na uroczystość ślubowania, która odbędzie się 16 listopada br. w sali przy Miejskim Zespole Szkół.

Poprawiony: czwartek, 08 listopada 2012 10:26
 
Numery alarmowe w Polsce PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   

Zwrócono się do nas z prośbą o zamieszczenie filmu dotyczącego numerów alarmowych w Polsce. Ze względu na to, że jest to bardzo ważny temat, zamieściliśmy go poniżej.

 
Dzień Patrona w PG nr 1 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   

3 października br. Publiczne Gimnazjum nr 1 w Radziejowie obchodziło Dzień Patrona - Franciszka Becińskiego. Za przygotowanie apelu odpowiedzialne były klasy p. Elżbiety Deruckiej oraz p. Teodora Bykowskiego. Wśród gości zaproszonych na obchody Dnia Patrona znalazł się m.in. burmistrz Radziejowa p. Sławomir Bykowski. Tuż po części oficjalnej przyszedł czas na część konkursową, przygotowaną przez Samorząd Uczniowski, którego opiekunem jest p. Sylwia Lazar. Zapraszamy galerii, gdzie zamieszczone zostały zdjęcia z tego wydarzenia.

Więcej…
 
Mistrzostwa powiatu w pływaniu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   

Uczniowie PSP nr 1 oraz PG nr 1 w Radziejowie wzięli udział w pływackich Mistrzostwach Powiatu, które odbyły się na Krytej Pływalni Zespołu Szkół Mechanicznych, i zaprezentowali się naprawdę dobrze. Szczegółowe informacje w rozwinięciu artykułu.

W galerii znajdziecie Państwo zdjęcia z zawodów pływackich.

Więcej…
 
Odwiedzili nas goście z zagranicy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   

W dniach 15-20 października w radziejowskim gimnazjum odbyło się kolejne spotkanie robocze projektu międzynarodowego Comenius - "Architeaching".

Tutejszą szkołę odwiedzili nauczyciele i uczniowie z Cypru, Hiszpanii, Rumunii, Portugalii, Łotwy i Włoch.

Zapraszamy do odwiedzenia galerii.

Więcej…
 
Gimnazjaliści piszą wiersze PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   

Wielu młodych utalentowanych gimnazjalistów z Publicznego Gimnazjum nr 1 w Radziejowie nie tylko lubi czytać wiersze, ale również podejmuje się prób ich pisania. Oto niektóre z nich: wiersz "Na Kujawach" i "Jutro pójdę w świat".

Więcej…
 
Nasz udział w Dniu Niemieckim PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   

W dniu 26 września 2012 roku gimnazjalistki z Publicznego Gimnazjum nr 1 w Radziejowie wraz z opiekunem p. Renatą Meller uczestniczyły w Dniu Niemieckim organizowanym przez III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej we Włocławku. Klaudia Drążkiewicz, uczennica klasy 3a i Iga Szarwarkowska, uczennica klasy 3b, brały udział w "Konkursie innym niż zwykle" na prezentację PowerPoint o krajach niemieckiego obszaru językowego, zorganizowanym dla gimnazjalistów z powiatów włocławskiego, lipnowskiego, radziejowskiego, rypińskiego i aleksandrowskiego.

Więcej…
 
Pomagamy potrzebującym PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
poniedziałek, 22 października 2012 06:52

W akcji "Podziel się posiłkiem" w całym Zespole zebrano 311 kg produktów spożywczych, z których stworzymy paczki żywnościowe dla potrzebujących. Szkolnym koordynatorem akcji była opiekun Samorządu Uczniowskiego p. Małgorzata Klawińska.

Poprawiony: poniedziałek, 22 października 2012 06:56
 
Przegrany finał w piłkarskiej Gimnazjadzie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   

Wczoraj rozegrana została Gimnazjada chłopców w piłce nożnej na szczeblu powiatu. W zmaganiach wzięło udział 8 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. Pierwsza rozgrywała swoje mecze na boisku "Orlik" w Radziejowie, natomiast grupa druga w Dobrem. Nasza drużyna PG nr 1 pod wodzą Pana Piotra Krupińskiego zdołała wygrać grupę i zagrać w finale, gdzie silniejsi okazali się piłkarze z Piotrkowa Kujawskiego wygrywając 5:3. Zapraszamy do odwiedzania szkolnej galerii, w której zamieściliśmy zdjęcia z tego wydarzenia (kliknij TUTAJ, aby przejść do galerii). W rozwinięciu newsa szczegółowe informacje.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia81828384858687888990następnaostatnia »

Strona 90 z 92

PolecamyOstatnie newsy

Popularne


Stworzone przez Miejski Zespół Szkół, 2012