forex trading logo

Statystyki

Home
Wygraliśmy zdrowie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 24 grudnia 2020 11:09

hopePodsumowano projekt prozdrowotny Wygraj zdrowie, w którym udział wzięły wszystkie szkoły naszego miasta. Przedsięwzięcie zrealizowano dzięki grantowemu wsparciu w ramach Inicjatyw HOPE. W akcję zaangażowały się instytucje naszego powiatu (Starostwo, Policja, Straż Pożarna) oraz rolnicy współpracujący z firmą DANONE. Głównym pomysłodawcą i inicjatorem działań była p. Jolanta Sas - Wisłocka. Aktywność podjęli także nasi uczniowie, o czym można przeczytać w zamieszczonej relacji poniżej.

Poprawiony: czwartek, 24 grudnia 2020 11:43
Więcej…
 
Zdalne nauczanie do Świąt, a wolne jeszcze dłużej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
poniedziałek, 23 listopada 2020 11:14

OdrW sobotę Premier RP ogłosił kolejne decyzje dotyczące walki z pandemią. Wynika z nich, że w trybie zdalnym pracować będziemy do 22 grudnia br. Po Nowym Roku szybko się nie spotkamy, bo zmieniono termin ferii zimowych na 4 - 15 stycznia 2021 r. W tym czasie wyjazdy zimowe są niewskazane. Zatem w szkole uczniowie zjawwią się najwcześniej 18 stycznia 2021. W związku z przedłużeniem nauki zdalnej organ prowadzący podjął decyzję o zawieszeniu programu stypendialnego za wyniki w nauce.

Poprawiony: poniedziałek, 23 listopada 2020 14:15
Więcej…
 
Konkursy Kuratora 2020 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
wtorek, 08 grudnia 2020 15:32

KOTrwają konkursy przedmiotowe Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty w Bydgoszczy. Na poziomie szkół podstawowych obejmują przedmioty humanistyczne, matematyczno-przyrodnicze a także języki obce. W tym roku zmieniono terminy i zasady. Nadal droga do sukcesu polega na przebrnięciu 3 etapów, ale wszystkie odbywają się na terenie szkoły. Uczniowie mają za sobą już etap szkolny, polegający na rozwiązaniu pisemnego testu. Aktualnie trwają zmagania etapu rejonowego, rozwiązywanego pod nadzorem szkolnej komisji na komputerze w wersji testu internetowego. Podobnie w marcu wyglądać będzie etap finałowy - wojewódzki. Tytuł lauraeta z przedmiotów j. polski, matematyka, języki obce daje zwolnienie z odpowiedniej części Egzaminu ósmoklasisty. W przypadku uzyskania tutyłów z pozostałych przedmiotów, również tytułu finalisty, uczniowie mogą liczyć na dodatkowe punkty w procesie rekrutacji do szkół średnich. Ważna jest także satysfakcja i duma z osiągnięć, także dla nauczyciela prowadzącego jak i rodziców.

Poprawiony: wtorek, 08 grudnia 2020 22:14
Więcej…
 
Spotkanie autorskie w klasie 4 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
piątek, 04 grudnia 2020 15:58

mzsW stanie pandemii i czasowego zamknięcia szkół cała aktywność dydaktyczna przeniosła się do sieci. Poprzez internet odbywają się nie tylko lekcje, ale także wydarzenia artystyczne (np. spektakle teatralne), konkursy, spotkanie z ciekawymi ludźmi. Niedawno jedno z nich odbyło się dla dzieci z klasy 4 c naszej SP. Uczniowie mieli okazję porozmawiać z pisarzem, p. Agnieszką Frączek. Relacja z wydarzenia w więcej.

Więcej…
 
Wesprzyj leczenie naszej uczennicy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
wtorek, 17 listopada 2020 08:55

WeronikaTrwa akcja zbierania środków na leczenie Weroniki (pisaliśmy o tym TUTAJ). Wolontariat szkolny pod opieką pp. Sylwii Lazar i  Marty Barbarowicz zorganizował bazarek, na którym można kupić i sprzedać dowolne produkty lub usługi, z których dochód trafii na konto leczenia naszej uczennicy. Serdecznie zachęcamy do zainteresowania się akcją i prosimy o wsparcie.

Szczegóły akcji FB: TUTAJ.

 
Szkoła do hymnu! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
poniedziałek, 09 listopada 2020 15:06

Do hymnuW najbliższą środę obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. W tym roku z racji epidemii i zdalnego nauczania obchody będą nietypowe. Nie odbędzie się żaden apel ani uroczystość, nie zachęcamy także do odwiedzania miejsc pamięci i wzięcia udziału w uroczystości na Rynku. Jutro, tj 10 listopada punktualnie o godz 11:11 wszyscy uczniowie w domach pod przewodnictwem p. Pawła Centkowskiego zaśpiewają hymn państwowy RP - Mazurek Dąbrowskiego. Jeśli to będzie możliwe zachęcamy do śpiewu także innych domowników. Tym samym weźmiemy udział w ogólnopolskiej akcji "Szkoła do hymnu!". Pamiętamy o tym, że święto można uczcić także poprzez wywieszenie biało czerwonej flagi.

Poprawiony: poniedziałek, 09 listopada 2020 15:22
 
Wracamy do zdalnej pracy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
niedziela, 25 października 2020 18:23

DecyOdrzją Rządu RP na terenie całego kraju wprowadzono zasady obowiazujące w czerwonej strefie zagrożenia Covid. Jednocześnie od 26.10.2020 r. na okres do 8.11.2020 r uczniowie klas 4-8 szkoły podstawowej przechodzą w tryb pracy zdalnej. W naszej szkole odbywać się będzie na platformie Google, którą wypracowano wiosną tego roku. Lekcje odbywają się według standardowego planu. Szczegółowe informacje zostały przesłane do rodziców komunikatorem UONET. Udział w zajęciach zdalnych jest obowiązkowy, podobnie jak wykonywanie zleconych zadań i testów. Uczniowie klas 1-3 nadal pracują w szkole. Pierwszą lekcję zaczynają od godz. 8:00. Autobus szkolny kursuje wg zmienionego rozkładu, z jednym kursem powrotnym. Termin obowiązywania powyższych zmian może ulec wydłużeniu. Prosimy o obserwowanie informacji w dzienniku UONET.

UWAGA! Od 9 listopada 2020 r. nauką zdalną objęto wszystkich uczniów szkół podstawowych w Polsce.

Poprawiony: poniedziałek, 09 listopada 2020 15:20
 
Datek milszy niż kwiatek! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
poniedziałek, 12 października 2020 14:33

SiepomagaOd początku roku wszystkie imprezy, również apele i uroczystości na terenie MZS w Radziejowie są zawieszone. Sytuacja epidemiczna w całym kraju się zmienia na gorsze i dlatego tegoroczne obchody Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole mają wymiar wirtualny. Dzień 14 października 2020 r. jest dniem wolnym od zajęć lekcyjnych, uczniowie zostają w domach. Podjęta została także decyzja, będaca jednocześnie prośbą do wszystkich uczniów i rodziców, do całej społeczności naszej szkoły: zamiast zakupu kwiatów lub klasowych składek na słodycze, przekażmy wszystkie fundusze na zbiórkę na leczenia naszej uczennicy Weroniki. Akcaj trwa już od weekendu na portalu FB.

Szczegóły: TUTAJ

Poprawiony: wtorek, 17 listopada 2020 09:03
Więcej…
 
Przypominamy o zasadach sanitarnych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
środa, 07 października 2020 14:07

uwaga

Poprawiony: poniedziałek, 12 października 2020 15:02
 
Liga zadaniowa 2020 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
wtorek, 06 października 2020 13:49

LZźnij niż zwykle, gdyż wiosną szkoły pozostawały zamknięte, 26 września 2020 r. odbył się na Wydziale Matematyki i Nauk Informatycznych UMK w Toruniu Finał wojewódzkiego konkursu przedmiotowego Liga Zadaniowa. Konkurs dedykowany jest uczniom klas VI i VII szkoły podstawowej. W finale mieliśmy swoich reprezentantów. Najlepszym w stawce okazał się Wiktor Borczyński, który zdobył maksymalną ilość punktów i uzyskał tytuł laureata oraz zwolnienie z egzaminu ósmoklasisty z zakresu matematyki. Ten przywilej został mu przyzmnany już w minionym roku, gdyż będąc uczniem klasy VII uzyskał tytuł laureata w Konkursie matematycznym Kuratora Oświaty. W Lidze zadaniowej dobrze zaprezentowały się także Julia Dzierżawska oraz Dominika Kaniewska, które uzyskały tytuł finalisty. Więcej szczegółów, informacje o Lidze i zadania można znaleźć TUTAJ. Opiekunem uczniów jest p. Małgorzata Pacholska

Gratulujemy!

Poprawiony: wtorek, 06 października 2020 14:19
 
X Dzień Tabliczki Mnożenia PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
poniedziałek, 05 października 2020 11:42

TMW piątek, 2.10.2020 r. obchodziliśmy X Międzynarodowy Dzień Tabliczki Mnożenia. W naszej szkole działania odbywają się w dniu dzisiejszym Celem akcji jest propagowanie zabawowej formy nauczania-uczenia się matematyki. Ma ona zachęcić do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób. Akcja jest okazją dla uczniów do nadrobienia ?tabliczkowych? zaległości po wakacjach. Natomiast dorośli mogą dać przykład dzieciom ? pokazując swoją świetną znajomość trudnych przypadków mnożenia. Na każdym poziomie edukacyjnym odbywają się zajęcia propagujące Królową nauk, także z wykorzystaniem multimediów i aplikacji (np. Kahoot). Koordynatorem akcji w szkole jest p. Małgorzata Pacholska.

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 10 z 94

PolecamyOstatnie newsy

Popularne


Stworzone przez Miejski Zespół Szkół, 2012