forex trading logo

PG nr 1

Statystyki

Home
Zdalne nauczanie - informacje dla rodziców! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
wtorek, 17 marca 2020 14:12

URSzanowni Państwo!

Jak zapewne wiecie nasza Szkoła organizuje nauczanie zdalne. Projekt polega na tym, że dziennik elektroniczny uonet staje się głowną platformą komunikacyjną na linii nauczyciel - uczeń, czasem za pośrednictwem rodzica (dla dzieci w młodszym wieku). Zadania i polecenia będą opisywane w module ZADANIA DOMOWE, a od 25 marca br. uruchomiliśmy też usługę Google Suite z aplikacją classroom. Informacje dotyczące dostępu ucnziowie otrzymali przy pomocy komunikatora. W ten sposób pracować będziemy do 10 kwietnia 2020 r. (Decyzją RM RP z dn. 9.04.2020 r. okres zamknięcia placówek oświatowyh wydłużono do 26 kwietnia 2020 r.) Okres ten może ulec wydłużeniu! W więcej dodatkowe informacje dotyczące nowych zasad pracy.

Do dziennika i Google Classroom proszę uczniów o zaglądanie po zalogowaniu się każdego dnia o godz. 8:00. Uczniowie mają za zadanie wykonać zlecone prace oraz zgodnie z poleceniem nauczyciela wykonać zadania (np. test, prezentację). Ważną jest informacja, że drogą zwrotną (poprzez komunikator) nauczyciele są do dyspozycji uczniów i rodziców. Pytanie można kierować całą dobę, natomiast odpowiedzi udzielane będą szybko w czasie pracy. Jednocześnie informuję, że od 25 marca 2020 r. przystępujemy do oceniania zdalnego. Na platformę e-learningową Google Suite - aplikacja Classroom sposoby logowania zostały rozesłane na skrzynki kontaktowe uczniów i rodziców. W razie pytań proszę o kontakt wyżej opisywaną drogą.

Proszę porozmawiać z dziećmi, że muszą zmienić swoje zwyczaje i przejść na tryb dzienny. Każdego dnia od 8:00 powinny logować się i sprawdzić, co ich czeka w danym dniu. Praca będzie polegać na dotychczasowym planie zajęć. Poszę także zadbać o to, by dziecko pracowało samodzielnie, nie możemy go wyręczać w wypełnianiu powierzonych zadań. Najważniejsze jest to, by nauczyło się innej formy pracy, co w efekcie może być bardzo korzystne w przyszłości, bo technologie komunikacyjne będą się rozwijać.

Jeszcze raz apeluję o kształtowanie samodzielności swoich dzieci - niech same kontaktują się z nauczycielami, dla których będzie to miłe, gdyż brakuje im informacji zwrotnej z pracy wykonanej do dziś

I ostatni komunikat - w związku z podniesieniem obostrzeń dotyczących zlaczania koronawirusa, budynki MZS w Radziejowie od 25.03.2020 r. są zamknięte aż do odwołania. W pilnych przypadkach pełniony jest dyżur w wejściu głownym budynku A, ul. Szkolna 28.

 NIE WYCHODŹCIE Z DOMU! - UWAŻAJCIE NA SIEBIE

 pozdrawiam

 Remigiusz Koźmiński

 

Sonda

Jak podoba Ci się nowa strona szkoły?
 

Polecamy
Stworzone przez Miejski Zespół Szkół, 2012