forex trading logo

Statystyki

Home
Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 25 czerwca 2020 14:34

MZSTradycyjnie, jak co roku,  uczniowie klas młodszych i starszych naszej Szkoły wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym ?Kangur?.  W tym roku z powodu nauczania zdalnego, uczniowie pisali konkurs on?line o wyznaczonych godzinach na platformie dzwonek.pl. W więcej wyniki uczniów naszej szkoły.

Wyróżnienia otrzymali: Amelia Kwiatkowska (kl. II c ? p. Lidia Nieznalska), Kaja Łukasiewicz (kl III c ? p. Sylwia Szczerbiak),  Majka Juszczyńska (kl. IV a ? p. Marzena Gralak), Cyprian Murgała (kl. V a ? p. Ludmiła Hałas), Igor Pikuła (kl. V b ? p. Marzena Gralak), Maria Dzierżawska (kl. 5 d ? p. Jolanta Siekacz), Kamil Maciejczak i Michał Tomczak (kl. 5 e ? p. Marzena Gralak),  Bartosz Lisiak i Jakub Paskal (kl. 6 d ? p. Jolanta Siekacz), Łucja Galczak (kl. 6b ? p. Marzena Gralak), Cyprian Murgała (kl. 6 a ? p. Ludmiła Hałas), Paulina Kupiszewska oraz Dominika Kaniewska (kl. VI b ? p. Małgorzata Pacholska) i Wiktor Borczyński (kl. VII c ? p. Małgorzata Pacholska).

Wynik bardzo dobry uzyskał Aleksander Liedkiewicz z klasy II a - p. Anna Opasik ? Urbańska.

Wszystkim uczniom gratulujemy udziału w konkursie w tak trudnych warunkach. Życzymy wszystkim dalszych sukcesów 

Nauczyciele matematyki w MZS w Radziejowie

 

Polecamy
Stworzone przez Miejski Zespół Szkół, 2012