forex trading logo

Statystyki

Home
Spotkanie autorskie w klasie 4 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
piątek, 04 grudnia 2020 15:58

mzsW stanie pandemii i czasowego zamknięcia szkół cała aktywność dydaktyczna przeniosła się do sieci. Poprzez internet odbywają się nie tylko lekcje, ale także wydarzenia artystyczne (np. spektakle teatralne), konkursy, spotkanie z ciekawymi ludźmi. Niedawno jedno z nich odbyło się dla dzieci z klasy 4 c naszej SP. Uczniowie mieli okazję porozmawiać z pisarzem, p. Agnieszką Frączek. Relacja z wydarzenia w więcej.

Dnia 19 listopada 2020 roku, uczniowie klasy IV c na lekcji muzyki pana Pawła Centkowskiego wzięli udział w spotkaniu autorskim zorganizowanym przez Bibliotekę Szkolną PSP nr 1 w Radziejowie. W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Spotkanie z panią Agnieszką Frączek odbyło się na internetowych łączach w związku z zaistniałą sytuacją. Wcześniej dzieciom i rodzicom przekazano drogą elektroniczną informacje o pisarce i terminie spotkania. W książkach dla najmłodszych czytelników, pani Frączek popularyzuje wiedzę o współczesnej polszczyźnie i rozprawia się z błędami językowymi. Jest też miłośniczką zwierząt, które wielokrotnie są bohaterami jej utworów. Podejmuje też tematykę ekologiczną oraz uczy dzieci zasad dobrego wychowania. Co najważniejsze, jej wiersze są pełne humoru co sprawia, że stanowią zachętę do ich czytania. Spotkanie odbyło się w serdecznej atmosferze.

 

Polecamy
Stworzone przez Miejski Zespół Szkół, 2012