forex trading logo

Statystyki

Home
Prymusi z naszej podstawówki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 24 grudnia 2020 11:43

marszałekBiuro Marszałka Województwa Kujawsko - Pomorskiego ogłosiło wyniki naboru wniosków o stypendium w ramach programów wsparcia uczniów szkół podstawowych i średnich: Prymus Pomorza i Kujaw oraz Humaniści na start. Wśród wyróżnionych nie zabrakło uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Radziejowie. O tytuł stypendysty konkursu Prymus Pomorza i Kujaw mogą ubiegać się uczniowie, którzy osiągają doskonałe wyniki w nauce i odnoszą sukcesy w olimpiadach i konkursach przedmiotowych w zakresie przedmiotów ścisłych i języków obcych. Dla tych, którzy specjalizują się w przedmiotach humanistycznych dedykowany jest program Humaniści na start. Tytuł stypendysty - Prymusa z naszej szkoły uzyskali: Julia Dzierżawska, Dominika Kaniewska, Paulina Kupiszewska i Wiktor Borczyński. Wiktor został podwójnym stypendystą, gdyż uzyskał też wsparcie w ramach projektu Humaniści na start. Stypendium z tego programu uzyskał także Olaf Braszkiewicz.

Warto wspomnieć, że wśród nagrodzonych są także nasi absolwenci, m. in. Tomasz Bogusławski - najlepszy absolwent w roku 2020 oraz Patryk Szpadziński i Andrzej Wrzesiński - najlepszy absolwent naszej szkoły roku 2019.

Uczniom, rodzicom i nauczycielom pracującym z wyżej wymienionymi uczniami serdecznie gratulujemy.

 

 

Polecamy
Stworzone przez Miejski Zespół Szkół, 2012