forex trading logo

Statystyki

Home
Wyniki rekrutacji do klas pierwszych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
wtorek, 20 kwietnia 2021 14:04

MZSW zakładce REKRUTACJA w panelu po lewej stronie niniejszej witryny zamieszczono wyniki naboru do klas I Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Radziejowie. Do rekrutacji zgłoszono 52 dzieci, z czego 49 jest mieszkańcami obowdu naszej szkoły.  W roku szkolnym 2021/2022 powstaną 2 oddziały klas pierwszych. Jeśli pozwolą na to warunki epidemiczne, wkrótce zorganizowane zostaną drzwi otwarte, podczas których uczniowie wraz z rodzicami będą mogli spotkać się z nauczycielami i zwiedzić pomieszczenia szkoły. Jeśli zamknięcie będzie się przedłużać, dzieci zwiedzą szkołę pod opieką nauczycieli przedszkola.

Serdecznie zapraszamy do naszej szkoły!

 

Polecamy
Stworzone przez Miejski Zespół Szkół, 2012