forex trading logo

Statystyki

Home
#żyj_bezpiecznie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 24 czerwca 2021 08:56

ZdrowieZbliżają się wakacje. Wiele działań odbywających się w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Radziejowie ma na celu uświadomienie dzieciom bezpiecznych nawyków i zachowań podczas letniego wypoczynku. Pierwsze działania tego typu odbyły się tuż po powrocie do stacjonarnej pracy. 1 czerwca br. podczas spotkania na radziejowskich Błotach. Uczniowie wzięli udział w pogadankach przygotowanych przez policję i straż pożarną. Obserwowali także pokaz ratownictwa wodnego. Zainaugurowano realizację kolejnego projektu realizowanego w naszej szkole w ramach Inicjatyw HOPE pt. #żyj_bezpiecznie. Koordynatorem akcji na cały powiat jest p. Jolanta Sas- Wisłocka z firmy Danone. Szczegóły projektu (wraz z kolejną pogadanką na temat zdrowego trybu życia i bezpiecznych wakacji) przedstawiono klasom starszym 15 czerwca 2021 r. Ogłoszony został konkurs, o którym piszemy w WIĘCEJ. Kolejne działania (m. in. szkolenia z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej) planowane są na wrzesień br.

Jeszcze jedną formą prewencji była obecność naszych uczniów (z klas 3c i 1b) na manewrach ratownictwa wodnego na plaży w Głuszynie 18 czerwca br. Organizatorem była KP Panstwowej Strażuy Pożarnej w Radziejowie oraz Wot Gminy Bytoń. Uczniowie poznali zasady bezpieczeństwa podczas wypoczynku nad wodą, wzięli udział w strażackich konkursach sprawnościowych oraz pokazie i ćwiczeniu udzielania pierwszej pomocy. Dzięki tym staraniom wakacje muszą być bezpieczniejsze!

UWAGA! Konkurs fotograficzny pod hasłem "Żyj bezpiecznie".

Zadaniem jest wykonanie i przesłanie zdjęcia na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w terminie do 05 września 2021 r. O przyznaniu nagród zdecyduje powołana Komisja konkursowa w składzie: przedstawiciele szkół max 2 osoby, przedstawiciel Straży, Policji, Starostwa, Danone, Fotograf. Rozstrzygnięcie nastąpi w drodze punktacji i zliczenia przyznanych punktów (1-10), których suma zadecyduje o miejscu. Wyniki podane zostaną do wiadomości szkoły. Uczniowie aktualnych klas 8 również mają prawo wziąć udział w konkursie. Informacje o wynikach zostaną przesłane mailem zwrotnym. 

Polecamy
Stworzone przez Miejski Zespół Szkół, 2012