forex trading logo

Statystyki

Home Strona startowa
Sukcesy naszych najmłodszych uczniów PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 23 grudnia 2021 18:06

PSPNa łamach naszej witryny często piszemy o udziale w konkursach i zawodach uczniów starszych klas. W trudnym okresie pandemii rzadziej możemy wspomnieć o sukcesach młodszych uczniów. Konkursy jednak się odbywają, choć często jest to rywalizacja na odległość bądź poprzez łącza on-line. W więcej piszemy o osiągnięciach, które stały się udziałem ucczniów klas I - III. Uczniom i opiekunkom gratulujemy zaangażowania i osiąganych wyników.

Dnia 7 grudnia 2021 r. odbyło się podsumowanie, organizowanego przez Szkołę Podstawową Nr 4 w Toruniu, Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego Kujawsko-Pomorska Szopka Bożonarodzeniowa pod patronatem Marszałka Województwa Kujawsko Pomorskiego i Prezydenta Miasta Torunia, przy wsparciu Toruńskiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole, Laboratorium św. Jana Pawła II oraz Bractwa Toruńskich Belenistów.
Jurorzy w składzie:

  • Daria Tomaszuk - artysta plastyk,
  • Karolina Liminowicz - nauczycielka, aktorka,
  • przedstawiciele Bractwa Toruńskich Belenistów: Zofia Balcerek, Ewa Derkowska ? Rybicka, Jacek Rybicki, Jan Wółkowski (również Laboratorium św. Jana Pawła II, UMK Toruń)

przyznali 27 nagród i 21 wyróżnień. Wśród nich jest nasza uczennica: Zofia Sadowska z kl.1 b, która zdobyły nagrodę. 

Drugim konkursem, w którym licznie brali udział  tylko uczniowie klasy 1b był konkurs on-line na Karmnik dla ptaków zorganizowany przez Polska 2050.Uczniowie  przy współpracy rodziców wykonali przepiękne karmniki wg regulaminu. W konkursie brało 28 uczestników z 7 szkół. Lista nagrodzonych I miejsce Karol Maślanka kl 3a SP nr 11 we Włocławku. Z naszej Szkoły II miejsce zajął Filip Zientek, III miejsce ex-aequo: Martyna Wąsewicz i Kacper Jochym. Wyróżnienia otrzymali Adam Mikołajczak, Alicja Szulikowska, Jan Miętkiewicz (wszyscy kl. 1b). Opiekunem w/w dzieci była Lidia Nieznalska.

W konkursie Bezpieczna droga do szkoły, organizowanym przez oddział rejonowy PCK w Radziejowie I miejsce w kategorii klas młodszych otrzymał Piotr Walczak z kl. 2c, a wyróżnienie Miłosz Szpadziński z kl. 3c. Wychowawczyniami są Edyta Kubicka i Małgorzata Polaszek.

Gratulujemy nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych konkursach. 


 

Polecamy
Stworzone przez Miejski Zespół Szkół, 2012