forex trading logo

Statystyki

Home
Nasi uczniowie w konkursach kuratoryjnych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 05 maja 2022 11:08

KOW miniony piątek do szkoły dotarły dokumenty potwierdzające sukcesy naszych uczniów w konkursach przedmiotowych - edycja 2021/2022. Konkursy składały się jak zawsze z 3 etapów: szkolnego, rejonowego oraz wojewódzkiego. Dotarcie do etapu najwyższego i uzyskanie odpowiedniej ilości punktów procentowych daje tytuł finalisty (min. 50%), a dla najlepszych (90% i więcej) tytuł laureata. 

Jak każdego roku w tym również wśród najlepszych znaleźli się uczniowie naszej Szkoły:

  • Cyprian Murgała - laureat konkursu z geografii
  • Igor Pikuła - finalista konkursu z matematyki.

Opiekunami uczniów są pp. Barbara Rolirad i Marzena Gralak. Konkursy były o tyle trudne, gdyż odbywały się w dobie pandemii i nietypowych warunkach - w formie testów on-line. Serdecznie gratulujemy!

W sumie w konkursach zanotowaliśmy 38 startów naszych uczniów (niektórzy w 2, a 4 uczniów próbowało sił w 3 konkursach). Etap szkolny przebrnęło i wystartowało w rejonowym 8. Do finału dotarli 2 wyżej wymienieni. Warto startować w konkursach, gdyż prócz oceny celującej z określonego przedmiotu, uczniowie mają prawo do pierwszeństwa w przyjęciu do wybranej szkoły średniej, a nawet zwolnienia z egzaminu ósmoklasisty z maksymalną liczbą punktów z przedmiotów egzaminacyjnych.

 

Polecamy
Stworzone przez Miejski Zespół Szkół, 2012