forex trading logo

Statystyki

Home Strona startowa
Dzień Dziecka 2022! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
środa, 01 czerwca 2022 06:55

DziDDś Dzień Dziecka! Po kilku latach znów możemy świętować. W naszej Szkole o godz. 9:00 rozpoczynamy Paradę Szumana - Marsz solidarności z Ukrainą. Uczniowie przemaszerują ulicami naszego miasta, a na Rynku odbędzie się krótki koncert. Ok godz. 10:00 rozpoczynamy wielki festyn naukowy na szkolnym boisku. Do przezentacji włączają się 3 radziejowskie szzkoły średnie. Nie zabraknie koncertów, tańców i muzyki. O bezpieczeństwie jak zwykle opowiedzą radziejowscy policjanci i strażacy. Całość zakończymy ok. 13:00. Pogoda jest zamówiona, burza ma być dopiero o 14:00.

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka!

 

Polecamy
Stworzone przez Miejski Zespół Szkół, 2012