forex trading logo

Statystyki

Home Strona startowa
Dzień Edukacji Narodowej 2022 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
piątek, 14 października 2022 10:21

DENDziś Dzień Edukacji Narodowej. Tradycyjnie jest to dzień wolny od zajęć dydaktycznych. W szkole i pzedszkolu odbywają się tylko zajęcia opiekuńcze. Uroczystości związane ze świętem pracowników oświaty w naszej szkole odbyly się w czwartkowe popołudnie. Prócz życzeń i podziękowań oraz wyróżnień dla pracowników odbył się wspaniały występ uczniów klas 7A i 8E. Program był wyreżyserowany przez pp Annę Bogacz i Paulinę Ziętarę. Nad oprawą muzyczną czuwał p. Paweł Centkowski, a scenografię wykonały pp. Aneta Tomczuk i Monika Głowacka.

Całej społeczności szkolnej:
Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom
Miejskiego Zespołu Szkół w Radziejowie
składamy serdeczne życzenia
satysfakcji z pracy, sukcesów
oraz spełnienia marzeń i planów

Podzcas uroczystości życzenia złożyli Burmistrz Radziejowa p. Sławomir Bykowski i Przewodnicząca Rady Rodziców naszej Szkoły p. Iwona Braszkiewicz. Odbyło się także pożegnanie odchodzącej na emeryturę p. Anny Skrzypińskiej, która  przepracowałła w naszych szkołach (podstawowej i gimnazjum) 41 lat!

Autorem zdjęć jest p. Mariusz Bogacz

 

Polecamy
Stworzone przez Miejski Zespół Szkół, 2012