forex trading logo

Statystyki

Home
Ferie czas zacząć! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
piątek, 27 stycznia 2023 15:43

ferieW dniu wczorajszym Rada Pedagogiczna PSP nr 1 w Radziiejowie sklasyfikowała wszystkich uczniów szkoły, co oznacza, że czas na zimowe FERIE! Uczniów czekają pełne 2 tygodnie przerwy.  Ponownie w szkole pojawią się 13 lutego 2023 r. Ferie to czas wypoczynku, ale szkoła pozostanie otwartą. Uczniowie zostali zaproszeni na zajęcia biblioteczne, świetlicowe, w naszym Laboratorium Przyszłości dla najmłodszych odbędą się warsztaty z robotyki. Hala sportowa, zwłaszcza w 2. tygodniu będzie tętnić życiem podczas treningów i rozgrywek. Mamy także zaproszenie z innych instytucji, które przygotowały na ten czas swoją ofertę:

  • radziejowska pływalnia zaprasza uczniów w wieku 3 - 20 lat. Od najbliższej soboty aż do niedzieli, 12.02.2023 do godz. 20:00 można skorzystać z pływającego toru przeszkód oraz pozostałych atrakcji. Wszystko za cenę 2 zł za 90 minut pobytu na basenie. Więcej w FB pływalni.
  • Państwowa Straż Pożarna w Radziejowie zaprasza uczniów wraz z rodzicami do akcji "Otwarta strażnica". w dn. 1-3.02.2023 oraz 7-9.02.2023 można zapoznać się z pracą strażaka i skorzystać z innych atrakzji oferowanych przez strażaków. Szczegóły TUTAJ.
  • do swojej siedziby w czasie ferii zaprasza Radziejowski Dom Kultury. Szczegóły TUTAJ.
  • dzieci w wieku 7-11 lat zaprasza także radziejowska Biblioteka. Tam nie można się nudzić!

Zachęcamy do aktywności na świeżym powietrzu, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, o których mówiliśmy w minioną środę. Miłego wypoczynku!

 

Polecamy
Stworzone przez Miejski Zespół Szkół, 2012