forex trading logo

Statystyki

Home Kalendarz imprez
Harmonogram imprez PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
L.p. Uroczystości Termin Odpowiedzialni
1.

Uroczyste rozpoczęcie

roku szkolnego 2012/2013

3 września

Samorządy Uczniowskie

Poczty Sztandarowe


Akcja "Sprzątanie Świata" 14 września Samorządy Uczniowskie
2. Wybory do Samorządu Uczniowskiego wrzesień Samorządy Uczniowskie
3. Dzień Edukacji Narodowej 12 października

Klasa IV b i V a

p. Sławomira Bykowska

p. Grażyna Trzmielewska

p. Paweł Centkowski

4.

Dzień Patrona Szkoły

Franciszka Becińskiego

19 października

Klasa II a i II c

p. Elżbieta Derucka

p. Teodor Bykowski

5.

Narodowe Święto Niepodległości -

apel dla klas I - VI

9 listopada

p. Grzegorz Florkowski

p. Paweł Centkowski

6. Ślubowanie klas I w PSP nr 1 9 listopada

Wychowawcy klas I

Dyrekcja Szkoły

Samorząd Uczniowski

7. Wieczór Andrzejkowy - ogólna dyskotek listopad

Samorządy Uczniowskie

Klasa IV a

p. Mariusz Bogacz

8. Wigilia grudzień

p. Maria Kubiak

p. Anna Opasik-Urbańska

p. Anna Szyjakowska

p. Krzysztof Marcyjaniak

p. Małgorzata Klawińska

9. XXI Finała Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy styczeń Samorządy Uczniowskie
10. "Walentynki" 14 lutego Samorządy Uczniowskie
11. Dzień Patrona Szkoły - apel dla klas I-VI, rozgrywki sportowe w PSP nr 1 19 lutego

Klasa IV c

p. Małgorzata Klawińska

Samorząd Uczniowski

12. Dzień Kobiet 8 marca

Klasa V c

p. Grażyna Szyper

p. Paweł Centkowski

13. Dzień Wiosny 21 marca Samorząd Uczniowski
14. Dzień Ziemi w PG nr 1 kwiecień

p. Elżbieta Derucka

p. Danuta Magier

15. Święto Narodowe 3 maja 30 kwietnia

Klasa V b

p. Maria Eznarska

p. Paweł Centkowski

16. Parada Schumana - festyn z okazji Dnia Dziecka 3 czerwca

Samorządy Uczniowskie

p. Liliana Ciesielska-Małecka

p. Maria Eznarska

p. Piotr Zieliński

17. Dzień Sportu - PG nr 1 3 czerwca

p. Teodor Bykowski

p. Piotr Krupiński

Samorząd Uczniowski

18. XI Powiatowy Konkurs Wiedzy o Regionie czerwiec

p. Maria Eznarska

p. Barbara Rolirad

19. Pożegnanie klas VI 27 czerwca

Część oficjalna:

Klasa VI c - p. Mirosława Wesołowska

Część artystyczna:

Klasa VI b - p. Elżbieta Okunowska

Dekoracja sali:

Klasa VI a - p. Liliana Ciesielska-Małecka

20. Pożegnanie klas III 27 czerwca

Część oficjalna:

p. Sylwia Lazar

p. Paweł Centkowski

Część organizacyjna:

p. Grzegorz Florkowski

21. Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2012/2013 28 czerwca

Samorządy Uczniowskie

Poczty Sztandarowe

 

Sonda

Jak podoba Ci się nowa strona szkoły?
 

Polecamy




Stworzone przez Miejski Zespół Szkół, 2012