forex trading logo

Statystyki

Home
Komunikat dla rodziców PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
piątek, 30 czerwca 2017 13:49

rodzicW więcej (także w dziale rekrutacja) prezentujemy listy dzieci przyjętych do klas I i listy nowotworzonych klas IV Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Radziejowie.

KLASA I A

1. Augustyniak Natasza Lena

2. Brochocka Hanna

3. Budziszewski Marcel Jan

4. Czynszak Zuzanna

5. Ginczelewski Michał

6. Gralak Wiktor

7. Kurtys Maciej

8. Malinowska Ruth Shilon

9. Paczkowska Julia

10. Radzimski Aleks

11. Szpolerowska Lena Kaja

12. Walczak Antoni

13. Wojciechowska Lena

14. Wojciechowska Martyna

 KLASA I B

1. Baczyński Adrian Kacper

2. Benedykcińska Katarzyna

3. Benedykciński Filip

4. Ciechanowski Aleksander Daniel

5. Ciechanowski Mikołaj Jan

6. Czerniejewska Lena

7. Górczyński Mikołaj Rafał

8. Iglewski Igor

9. Jaskulska Roksana Anna

10. Kmieć Maciej Artur

11. Lampowski Oliwier

12. Linowiecka Julia

13. Łukanowski Bartosz

14. Małecki Jakub Hubert

15. Mierzejewska Martyna

16. Nowicka Julia

17. Stanny Julia

18. Stolarska Zuzanna

19. Szczerbiak Hanna

20. Wesołowska Natasza

21. Ziółkowski Szymon

22. Żbikowska Wiktoria

 KLASA I C

1. Andrzejewska Antonina

2. Błaszczyk Bartłomiej

3. Braer Mateusz

4. Braszkiewicz Hanna

5. Brochocka Zuzanna

6. Bykowski Paweł Józef

7. Daniel Jakub

8. Jankowska Ewa

9. Kaniewski Aleksander

10. Konwent Zuzanna

11. Kopczyński Borys

12. Łukanowska Olga

13. Łukasiewicz Kaja

14. Maciejewski Wiktor

15. Milak Julia

16. Niedośmiałek Wojciech

17. Polewska ? Rolirad Antonina

18. Sobczak Mikołaj

19. Sowiński Mateusz

20. Tomczak Sara

21. Tyczkowska Agata

22. Waszak Wojciech


Klasa IVA - sportowa

1. Adamkiewicz Kacper

2. Andrzejewski Fabian K.

3. Bałuk Daria

4. Butkiewicz Filip

5. Gałecki Jakub

6. Ignasiak Martyna

7. Jabłońska Amelia

8. Jarmuż Dominik

9. Kempska Weronika

10. Kowalczyk Julia

11. Kuczek Wojciech Piotr

12. Lizik Szymon Łukasz

13. Murgała Cyprian

14. Nowak Sandra M.

15. Paluszewska Julia

16. Patyk Zofia

17. Pietras Karolina

18. Pomianowski Wiktor S.

19. Półgęs Alan Mateusz

20. Stanny Maja

21. Stolarska Wiktoria

22. Suska Weronika Alicja

23. Wiczyński Wiktor

24. Zalewski Borys

Klasa IVB

1. Adamkiewicz Zuzanna

2. Bentkowska Oliwia Maja

3. Brochocka Dżesika Eliza

4. Chmielewska Martyna

5. Dolata Paweł

6. Galczak Łucja

7. Golon Sandra

8. Gralewski Aleksander

9. Granczewska Anna

10. Grzelak Filip

11. Kalicka Weronika

12. Modrzejewski Mateusz

13. Olejnik Lena

14. Pikuła Igor

15. Przysiecki Jacek

16. Rożnowski Filip

17. Stasiak Gabriela

18. Staszak Oliwia

19. Stramowski Julian

20. Szuchalska Lucyna Zuzanna

21. Tomaszewska Marta

22. Towalska Wiktoria

23. Wojciechowska Nina

24. Żurawa Alicja

Klasa IVC

1. Bukański Adam

2. Bykowska Julia

3. Dominiak Jędrzej Stanisław

4. Głowacki Mateusz Piotr

5. Iglewska-Dąbrowska Nicola

6. Karasiński Jakub

7. Kozicka Julia

8. Linowiecka Martyna

9. Lisiak Bartosz

10. Łapacz Patrycja

11. Mańkowski Maciej

12. Matusiak Ramona

13. Matuszak Agata Agnieszka

14. Michalak Maja

15. Mikołajczak Amelia

16. Mikołajczak Magdalena

17. Nowowiejska Dominika

18. Oksik Julia

19. Płaczkowska Kinga Anna

20. Polaszek Bartosz

21. Sawińska Marta

22. Spychalska Natalia

23. Stanny Michalina

24. Trzaskoma Nikola Maria

Klasa IVD

1. Ćwikła Oliwia

2. Gapska Eliza Kinga

3. Ignasiak Maria

4. Janiak Martyna

5. Kościński Dawid Alek

6. Krużyńska Klaudia

7. Małolepszy Alicja Zuzanna

8. Marczewski Jan

9. Mirecka Patrycja

10. Paskal Jakub Piotr

11. Płaczkowska Natalia

12. Sawińska Maja

13. Smul Marcelina

14. Stańczak Maja

15. Szczepankiewicz Joanna

16. Szymski Piotr Zbigniew

17. Trawczyńska Hanna

18. Tretyn Konrad

19. Tworek Nikola Łucja

20. Waśkiewicz Oskar Piotr

21. Wesołowska Oliwia

22. Wesołowski Adam Joachim

23. Wojda Michalina

24. Wysocki Wiktor


 

Sonda

Jak podoba Ci się nowa strona szkoły?
 

Polecamy




Stworzone przez Miejski Zespół Szkół, 2012