Narodowe czytanie "Wesela" w naszej szkole
forex trading logo

Statystyki

Home
Narodowe czytanie "Wesela" w naszej szkole PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
wtorek, 26 września 2017 17:58

5czytanie września 2017 r. po raz kolejny przystąpiliśmy do prezydenckiego projektu Narodowego Czytania. W tym roku Prezydent RP p Andrzej Duda podjął decyzję o wyborze "Wesela" Stanisława Wyspiańskiego. Uczniowie, nauczyciele i zaproszeni goście przeczytali fragmenty dramatu w podziale na role. Uczniowie z zainteresowaniem słuchali sccen niełatwego w odbiorze utworu. Odbył się także konkurs dla chętnych na interpretację fragmentów dzieła. Koordynatorem szkolnym akcji jak każdego roku była p. Grażyna Trzmielewska.


 

Sonda

Jak podoba Ci się nowa strona szkoły?
 

Polecamy
Stworzone przez Miejski Zespół Szkół, 2012