forex trading logo

Statystyki

Home
Poetyckie wieści z MZS PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 30 listopada 2017 09:30

MZSSzkoła nasza nadal pozostaje aktywna na polu poezji, zwłaaszcza tej recytowanej. W więcej informacje o ostatnich sukcesach młodych recytatorów. Uczniom i opiekunom składamy seredeczne gratulacje!


8 listopada br. w Radziejowskim Domu Kultury odbył się finał 40. Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy im. Franciszka Becińskiego. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy szóstej Michalina Stróżyk, która recytując dwa utwory kujawskich piewców, zdobyła wyróżnienie. Młodą pasjonatkę poezji przygotowywała p. Alina Grzechowiak.

Kolejne recytatorskie doznania miały miejsce w Osięcinach 22 listopada 2017r. Uczniowie naszej szkoły podstawowej wierszem wyrażali miłość do Ojczyzny na V Powiatowym Konkursie Poezji Patriotycznej. Na uznanie jury zasłużył występ Zuzanny Augustyniak, która zajęła II miejsce oraz Zuzanny Krawczyk, która zdobyła wyróżnienie. Z. Augustyniak przygotowywała p. Elżbieta Derucka, natomiast Z. Krawczyk p.Agnieszka Zawidzka.

Recytatorom konkursów gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Elżbieta Derucka


 

Sonda

Jak podoba Ci się nowa strona szkoły?
 

Polecamy
Stworzone przez Miejski Zespół Szkół, 2012