forex trading logo

PG nr 1

Statystyki

Home
Bezpieczny Dzień Dziecka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
wtorek, 29 maja 2018 07:00

JDDuż jutro - 30 maja 2018 r. - w Miejskim Zespole Szkół w Radziejowie odbędzie się festyn pod hasłem Bezpieczny Dzień Dziecka. Jest to dzień wolny od zajęć dydaktycnych. Wszyscy uczniowie przychodzą na godz. 8:00 i rozpoczynają dzień lekcją z wychowawcą klasy. O godz. 9:00 uczniowie SP rozpoczynają coroczną Paradę Schumana, która przejdzie ulicami Radziejowa. Gimnazjaliści natomiast od 9:00 rozpoczynają turniej siatkówki o Puchar Prezesa TKKF "Radziejowianka", zarówno w kategorii chłopców i dziewcząt, z udziałem zaproszonych drużyn z Witowa i Sompolna. Otwarcie festynu nastąpi o godz. 10:00 na boisku szkolnym. Podczas zabawy wystąpi zespół CentBand z naszymi szkolnymi wokalistami. Na Orliku odbędą się rozgrywki piłkarskie trzecioklasistów, a na stoiskach wiele atrakcji...

Wspierać nas będą prelekcjami i wystawami:

  • KPPolicji Radziejów
  • KPP Straży Pożarnej w Radziejowie
  • WOPR Kruszwica
  • MOSP Radziejów
  • i oczywiście Wioska DANONE

Zaprezentują się radziejowskie szkoły średenie. Łokietek przygotuje atrakcje plastyczne. Zawody strzeleckie poprowadzą uczniowie klas mundurowych Zespołu Szkół Mechanicznych w Radziejowie. Turniej gier i zabaw ulicznych przeprowadzi Samorząd Uczniowski, podobnie jak konkurs plastyczny malowania na parkingu szkolnym. Tam też odbędzie się konkurs baniek mydlanych prowadzony przez p. Piotra Zielińskiego. Tańczyć będziemy zumbę z p. Agnieszką Matusiak. Będą porady dietetyczki, kosmetyczki, a uczniowie ZSM i ZSRCKU w Przemystce zaprezentują nowoczesne fryzury i makijaże. Kuchnia w stołówce (przy wsparciu gastronomików z Przemystki) serwować będzie hamburgery, hot-dogi i napoje oraz - wyjątkowo w tym dniu - słodycze. I to jeszcze nie wszystkie atrakcje. Szczegóły jutro na festynie!

UWAGA!

Dzień 30 maja 2018 r. ogłaszamy w szkole dniem BEZ SAMOCHODU! Uczniowie i rodzice, a także nauczyciele proszeni są o przyjście pieszo, a jeśli ktoś musi przyjechać, niech zrobi to rowerem, hulajnogą, na rolkach... Parking szkolny tego dnia jest zamknięty. Natomiast autobusy szkolne rano kursują bez zmian, natomiast odjazd dzieci planuje się na godz. 13:30.  

Sonda

Jak podoba Ci się nowa strona szkoły?
 

Polecamy
Stworzone przez Miejski Zespół Szkół, 2012