forex trading logo

Statystyki

Home
Rozstrzygnięcie Kujawsko - Pomorskiego Konkursu Astronomiecznego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
środa, 03 października 2018 14:59

Jeszcze się nie rozpocABzął bieżący rok szkolny a do naszej szkoły dotarły wiadomości o sukcesie naszych uczniów. Zespół pracujący pod kierunkiem pp. Zbigniewa Karpińskiego i Piotra Zielińskiego prowadził badania astronomiczne, wyniki których zgłoszone zostały do 6. Kujawsko-Pomorskiego Konkursu Astronomicznego w kategorii Zgrany Astroteam,. Efektem jest I miejsce w konkursie. Gala podsumowująca odbyła się 25 września 2018 r. w Domu Kopernika w Toruniu.

Za projekt pt. "Badanie ilości gwiazd na zdjęciach w funkcji czasu naświetlania i czułości matrycy" - Oskar Drzewiecki, Małgorzata Kacprzak, Weronika Dolatowska, Sebastian Bogdan, Andrzej Wrzesiński - Miejski Zespół Szkół w Radziejowie, Publiczne Gimnazjum nr 1 w Radziejowie - opiekunowie: Piotr Zieliński, Zbigniew Karpiński otrzymali wspaniałe nagrody (teleskopy do obserwacji nieba) i dyplomy z gratulacjami Szczegółowe wyniki można zobaczyć TUTAJ. Na stronie astrobazy można rónież przejrzeć galerię z uroczystości. Pracę uczniów zamieściliśmy już wcześniej i można się z nią zapoznać TUTAJ.

Nasze zdjęcia prezentujemy poniżej. Uczniom i nauczycielom składamy gorące gratulacje i życzenia dalszych osiągnięć naukowych!


 

Sonda

Jak podoba Ci się nowa strona szkoły?
 

Polecamy
Stworzone przez Miejski Zespół Szkół, 2012