forex trading logo

Statystyki

Home
Święto Patrona Gimnazjum 2018 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 08 listopada 2018 17:40

PG1Wszystko co związane z gimnazjum dzieje się po raz ostatni... Dlatego też 31 pażdziernika 2018 r. po raz ostatni obchodziliśmy Dzien Patrona naszej Szkoły - Franciszka Becińskiego. W tym dniu odwiedzili nas wspaniali goście: Kujawsko - Pomorski Wicekurator Oświaty p. Maria Mazurkiewicz, Starszy wizytator Kuratorium p. Anna Jachimczak, Burmistrz Miasta p. Sławomir Bykowski, zaproszeni goście dyrektorzy współpracujących instytucji, emerytowani pracownicy szkoły i przede wszystkim gość specjalny - wnuczka naszego bohatera p. Sława Becińska.

Podzieliła się ona wspomnieniami o panu Franciszku, który procz działalności artystycznej, żyjąc w trudnych czasach dał się poznać jako żarliwy patriota. Po życzeniach uczniowie naszej szkoły zaprezentowali wzruszający program poetycko - muzyczny. Nie obyło się bez naszych narodowych tańców. Mogliśmy podziwiać kujawiaka i poloneza w wykonaniu uczniów gimnazjum. Mimo, że wkrótce gimnazjum przestanie istnieć, w szkole na pewno będziemy pamiętać o kujawskim poecie. 

Sonda

Jak podoba Ci się nowa strona szkoły?
 

Polecamy
Stworzone przez Miejski Zespół Szkół, 2012