forex trading logo

PG nr 1

Statystyki

Home
Powiatowe eliminacje XLII Turnieju BRD PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 02 maja 2019 10:07

BRDTest wiedzy, zadania z pierwszeństwem na skrzyżowaniach, pomoc przedmedyczna, sprawdzian z jazdy po miasteczku oraz rowreowy tor przeszkód to konkurencje z którymi musieli zmierzyć się zawodnicy biorący udział w Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. To już 42 edycja tych ogólnopolskich zawodów. 27 kwietnia 2019 r. w Miejskim Zespole Szkół w Radziejowie odbyły się eliminacje na szczeblu powiatowym, do których przystąpili reprezentanci swoich gmin: SP w Pitrkowie Kuj., SP Morzyce, SP Topółka i MZS w Radziejowie. Rywalizacja odbywała się w dwóch kategoriach wiekowych: ur. w 2007 r. i młodsi oraz ur. w 2006 i starsi. Konkurs odbył się przy wsparciu KP Policji w Radziejowie - ogniwo ruchu drogowego oraz samorządom i sponsorom. Szczególne podziękowania dla Burmistrzów Piotrkowa Kujawskiego p. Sławomira Boguckiego i Radziejowa p. Sławomira Bykowskiego, którzy ufundowali rowery dla zwycięzców w rywalizacji indywidualnej. Szczegóły w więcej.

W eliminacji turnieju drużynowego w obu kategoriach najlepszymi okazali się reprezentanci naszej szkoły. W drużynie starszej: Jakub Biniecki, Patryk Szpadziński i Julian Tworek w pokonanym polu zostawili SP Piotrków Kujawski, SP Topólkę i SP Morzyce. Młodsi (Julia Paluszewska, Weronika Suska, Paweł Dolata i Julian Stramowski) pokonali SP Piotrków Kujawski i SP Topólka. Indywidualnie Weronika była druga, Julek 4, Paweł 5, a Julia 8. Najlepszym okazał sie Kacper Siwiński z Piotrkowa. Starsi nie mieli sobie równych, gdyż prócz wspomnianego zywcięzcy drugie miejsce zajął Julian, a Patryk był 3. Najlepsze drużyny zakwalifikowały się do eliminacji okręgowych, które odbędą się w Tłuchowie.

Nagrody wręczyli obecni Burmistrzowie oraz zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Radziejowie podinp. Tomasz Pacholski. Składamy serdeczne podziękowania sponsorom oraz grupie policjantów pod kierunkiem asp. Krzysztofa Lizika i odpowiedzialnemu za konkurencje medyczne ratownikowi p. Mariuszowi Jaworskiemu z Państwowej Straży Pożarnej w Radziejowie. Do zobaczenia za rok!


 

Sonda

Jak podoba Ci się nowa strona szkoły?
 

Polecamy
Stworzone przez Miejski Zespół Szkół, 2012