forex trading logo

PG nr 1

Statystyki

Home
Szkoła pamięta.... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 31 października 2019 15:11

pamięta"Kto nie szanuje i nie ceni swojej przeszłości, ten nie jest godzien szacunku teraźniejszości, ani nie ma prawa do przyszłości."

Józef Piłsudski

W odpowiedzi na list Ministra Edukacji Narodowej Dariusza Piontkowskiego, Samorząd Uczniowski naszej szkoły przyłączył się do akcji "Szkoła pamięta". Wraz z opiekunem panią Małgorzatą Pacholską członkowie Samorządu Uczniowskiego 30 października 2019 r. udali się na cmentarz, by zapalić znicze na grobach zmarłych nauczycieli i pracowników naszej szkoły. Pamięć o Tych, którzy odeszli jest wdzięcznością serca za ich dokonania i wkład włożony w rozwój naszej lokalnej społeczności. Uczniowie zapalili znicze także na Grobie Nieznanego Żołnierza oraz cichociemnego Antoniego Iglewskiego.


 

Sonda

Jak podoba Ci się nowa strona szkoły?
 

Polecamy
Stworzone przez Miejski Zespół Szkół, 2012