forex trading logo

Statystyki

Home Strona startowa
Narodowe Święto Niepodległości PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 10 listopada 2022 14:09

RPJuż dziś, w przededniu 11 listopada w szkole obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości. O godz. 10:30 w hali sportowej odbyło się multimedialne widowisko. Uczniowie przygotowani przez p. Marię Eznarską i pp Mariusza Bogacza i Grzegorza Florkowskiego zaprezentowali tło historyczne roku 1918, kiedy Polska po ponad 100 latach znów odzyskiwała wolność. Wspaniale zaprezentował się wielki chór wraz z solistami i muzykami zespołu p. Pawła Centkowskiego w repertuarze pieśni patriotycznych. Punktualnie o godz. 11:11 wszyscy zgromadzeni uczniowie i nauczyciele wzięli udział w akcji "Szkoła do hymnu". Zaśpiewaliśmy wszystkie zwrotki naszej narodowwej pieśni, do czego zachęcamy wszystkich także jutro. Pamiętajcie o wywieszeniu biało-czerwonej flagi!

Z okazji
Narodowego Święta Rzeczypospolitej Polskiej
wszystkim Polakom ale też naszym uczniom z Ukrainy, rodzicom i opiekunom
składamy życzenia pomyślności, pokoju i spełnienia marzeń!

 
Szkoła Pamięta 2022 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
środa, 02 listopada 2022 14:29

szkolapamietaKolejny raz uczniowie naszej Szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej akcji Szkoła pamięta! Jeszcze w ubiegłym tygodniu, ale przede wszystkim dziś, w Dniu Zadussznym, tj. 2 listopada 2022 r. klasy wraz ze swoimi nauczycielami odwiedzili radziejowski cmentarz. W tym roku lampki zapłonęły nie tylko na grobach radziejowskich bohaterów: żołnierzy i powstańców wielkopolskich. W tym roku postanowiono w sposób szczególny uczcić pamięć zmarłych nauczycieli pracujących w naszej szkole i pochowanych na lokalnej nekropolii. Akcja zostałaa wsparta przez Związek Nauczycielstwa Polskiego w Radziejowie.

 
Dzień Edukacji Narodowej 2022 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
piątek, 14 października 2022 10:21

DENDziś Dzień Edukacji Narodowej. Tradycyjnie jest to dzień wolny od zajęć dydaktycznych. W szkole i pzedszkolu odbywają się tylko zajęcia opiekuńcze. Uroczystości związane ze świętem pracowników oświaty w naszej szkole odbyly się w czwartkowe popołudnie. Prócz życzeń i podziękowań oraz wyróżnień dla pracowników odbył się wspaniały występ uczniów klas 7A i 8E. Program był wyreżyserowany przez pp Annę Bogacz i Paulinę Ziętarę. Nad oprawą muzyczną czuwał p. Paweł Centkowski, a scenografię wykonały pp. Aneta Tomczuk i Monika Głowacka.

Całej społeczności szkolnej:
Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom
Miejskiego Zespołu Szkół w Radziejowie
składamy serdeczne życzenia
satysfakcji z pracy, sukcesów
oraz spełnienia marzeń i planów

Więcej…
 
Koniec wakacji - zapraszamy do szkoły! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
środa, 31 sierpnia 2022 14:49

Jak mówią przysłowia: "Wszystko co dobre szybko się kończy", ale też istnieje powiedzenie: Najlepsze przed nami!

Serdecznie zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego 2022/2023. Odbędzie się 1 września 2022 r. o godz. 10:00 na boisku szkolnym. Po spotkaniu zapraszamy na spotkania z wychowawcami klas. Standardowe zajęcia lekcyjne rozpoczynamy wg planu w piątek.

Wcześniej o godz. 8:00 w radziejowskiej Farze odbędzie się uroczysta msza św. w intencji ofiar II wojny światowej oraz pomyślności w rozpoczynającym się roku nauki. Zapraszamy!

 
Przetarg na dostawy artykułów do stołówek PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 07 lipca 2022 14:52

Miejski Zespół Szkół wMZS Radziejowie, ul. Szkolna 28, 88-200 Radziejów zaprasza do składania ofert na realizację zadania pn. "Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych dla Miejskiego Zespołu Szkół w Radziejowie".

Szczegóły można znaleźć w serwisie BIP naszego Zespołu w dziale PRZETARGI.

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 203

Polecamy
Stworzone przez Miejski Zespół Szkół, 2012