forex trading logo

Statystyki

Home Strona startowa
Dzień Edukacji Narodowej 2018 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 18 października 2018 14:43

DENDwa dni wcześniej (bo Święto przypadło w tym roku w niedzielę) za to uroczyście jak zawsze obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Uroczystości odbyły się w Hali sportowej im. Franciszka Malinowskiego. Wcześniej jednak uczniowie dziękowali nauczycielom i pozostałym pracownikom za codzienną opiekę i zaangażowanie. Pojawiły się kwiaty, ale i słodycze. Cała społeczność szkolna była obecna w południe, gdzie odśpiewano hymn narodowy w asyście sztandarów obu szkół. W tym dniu jak zawsze odwiedzili nas goście, którzy również w imieniu reprezentowanych instytucji złożyli życzenia. Od rodziców otzrymaliśmy prezenty. Oficjalne prezenty w postaci dyplomów i nagród otrzymali także nauczyciele - od organu prowadzącego, czyli Burmistrza Miasta i od Dyrektora MZS w Radziejowie.

Więcej…
 
Dzień Języków Obcych 2018 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 18 października 2018 14:07

romaniaNiedawno, bo w piątek 5 października 2018 r w Miejskim Zespole Szkół w Radziejowie obchodziliśmy Dzień Języków Obcych. Przedstawiciele poszczególnych klas wylosowali państwa, które miały w tym dniu zostać zaprezentowane. Uczniowie poznali zwyczaje, potrway, narodowe tańce a także podstawowe zwroty w językach używwanych w danym kraju. Komisja złożona z nauczycieli języków obcych oceniła wysiłek uczniów przyznając dyplomy dla najlepszych prezentacji. Zabawy było co niemiara - patrz w więcej...

Więcej…
 
Wybory do samorządu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
wtorek, 16 października 2018 14:45

mzsSezon wyborczy trwa w najlepsze. Niedawno w Publicznym Gimnazjum nr 1 w Radziejowie również odbyły się wybory. Uczniowie po raz ostatni wybrali Samorząd Uczniowski. Tym razem kandydatami byli przedstawiciele wyłącznie klas 3a, 3b i 3c. Liczba uprawnionych do głosowania: 77 uczniów. Każdą klasę reprezentowało 2 przedstawicieli. Oddano 64 ważne głosy. Przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego PG nr 1 im. F. Becińskiego w Radziejowie został Radosław Benedykciński. Zastępcą przewodniczącego została Michalina Siekacz. "Bankiem darmowych korepetycji" w tym roku będą zajmowali się Oskar Drzewiecki i Miłosz Kubicki, a za gazetki odpowiedzialne w tym roku szkolnym będą Nikola Kubiak i Wiktoria Centkowska. Opiekunem SU ponownie została wybrana p. Sylwia Lazar.

 
Świętujemy Dzień Edukacji Narodowej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 11 października 2018 09:50

mzsWkróce Dzień Edukacji Narodowej - święto wszystkich pracowników polskich szkół. Z racji tego, że 14.10 wypada w niedzielę, uroczystości w naszym Zespole odbywają siię w piątek, 12.10.2018 r. Uczniowie mają 4 lekcje według regularnego planu zajęć. O godzinie 11:50 pod opieką nauczycieli udają się na uroczysty apel, który odbędzie się w Hali Sportowej im. Franciszka Malinowskiego o godz. 12:00. Po apelu ok 13:15 kończy się dzień zajęć. Autobus szkolny rusza o godz. 13:30. W tym dniu obowiązuje strój galowy!

Wszystkim pracownikom radziejowskiej oświaty składamy gorące życzenia satysfakcji z pracy, wdzięczności podopiecznych i powodzenia w życiu osobistym!


 
Akcja ważenie plecaków PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
środa, 10 października 2018 13:14

apel10 października 2018 r wspólnie z radziejowską SANEPiD w naszej szkole odbyła się akcja ważenia uczniowskich plecaków. Waga takiej torby powinna być na poziomie 10% masy ciała ucznia, a nie powinna przekroczyć 15%. Najcięższe plecaki, na szczęście w klasach VIII, miały po 8 kilogramów, a rekordowe to 8,8, 9 i 10,3 kg! Uczniowie wiedzą - zostało to jeszcze przypomniane - że do przechowywania potrzebnych rzeczy w szkole mogą używać szafek, którą każdy ma do swojej dyspozycji. Najmłodsi podręczniki i materiały zostawiają na swoich ławkach w klasach. Mamy także apel do rodziców, by porozmawiać w tej kwestii z dziećmi, gdyż w plecakach znajduje się czasem dużo zbędnych rzeczy: drugi piórnik, zabawki, duże butelki wody lub prócz wody jeszcze termos z herbatą. Nad problemem mają pokłonić się także nauczyciele. Wszyscy zostali poinformowani o celu akcji i teraz czekamy na jej efekty.

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 154

Sonda

Jak podoba Ci się nowa strona szkoły?
 

Polecamy
Stworzone przez Miejski Zespół Szkół, 2012