forex trading logo

Statystyki

Home Strona startowa
Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej 2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
sobota, 14 października 2017 08:28

mzsZ racji tego, że w tym roku święto polskiej edukacji przypadło w sobotę, obchody Dnia Edukacji Narodowej w Miejskim Zespole Szkół w Radziejowie odbyły sie w piątek, 13.10.2017 r. Po części oficjalnej i życzeniach od zaproszonych gości odbyła się wspaniała część artystyczna, w której wystąpili uczniowie klas VII c i VII d oraz artyści z klas III a i III e. Uczniów przygotowały pp. Maria Eznarska, Anna Bogacz, Iwona Chojnacka i Anna Odważna. Za część muzyczną przedsięwzięcia odpowiadał p. Paweł Centkowski, a scenografie zrealizowała p. Liliana Ciesielska - Małecka. W więcej krótki fotoreportaż.

Wszystkim pracownikom i emeytom
Miejskiego Zespołu Szkół w Radziejowie, ale także uczniom i ich rodzicom
z okazji dzisiejszego Święta życzymy
pomyślności w realizacji planów i samych sukcesów zarówno zawodowych, jak i osobistych.

Więcej…
 
Dzień Edukacji Narodowej 2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 12 października 2017 11:29

KomunikatJuż wkrótce - 14 października - Dzień Edukacji Narodowej. W związku z tym, że święto w tym roku przypada na sobotę, uroczystości w naszej szkole odbędą się w dn. 13.10.2017 r. W tym dniu uczniowie przychodzą do szkoły jak w każdy piątek. Obowiązuje jednak strój galowy. Od godz. 12:00 w Hali Sportowej im. Franciszka Malinowskiego odbędzie się uroczysty apel, w którym biorą udział wszyscy uczniowie naszych szkół. O godz. 13:20 kończą się zajęcia w szkole. Autobusy odwożące dzieci wyruszają na trasę o godz. 13:30. 

 
Pierwsza środa miesiąca PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
wtorek, 03 października 2017 21:21

rodziceDrodzy Rodzice!

Mija pierwszy miesiąc nauki roku szkolnego 2017/2018. W związku z tym, że już jutro pierwsza środa miesiąca października, wracamy do tradycji spotkań rodziców z nauczycielami. Forma indywidualnych konsultacji cieszy się wielkim zainteresowaniem z Państwa strony. Mimo że niedawno odbyły się zebrania w klasach, serdecznie zapraszamy do szkoły, gdzie nauczyciele oczekiwać będą od godz. 15:30.

Serdecznie zapraszamy!

 
Konferencja dyrektorów w naszej szkole PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
wtorek, 03 października 2017 21:09

KOW dniu dzisiejszym w naszej szkole odbyła się konferencja dyrektorów wszystkich okolicznych szkół podstawowych i przedszkoli. Przybyłych gości (ok. 30 osób) powitał Burmistrz Radziejowa p. Sławomir Bykowski. Głównym tematem obrad były zmiany organizacyjne w Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy oraz założenia do pracy w trwającym roku szkolnym. Prelegentami byli Kujawsko - Pomorski Wicekurator Oświaty p. Maria Mazurkiewicz, Dyrektor Delegatury KO we Włocławku p. Małgorzata Kowalczyk - Przybytek oraz starszy wizytator p. Anna Jachimczak. Spotkanie było także forum do wymiany doświadczeń między zarządzającymi placówkami oświatowymi naszego powiatu. W tym roku szkolnym planuje się jeszcze co najmniej 2 takie spotkania.

 
Językowa Liga Zadaniowa PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 28 września 2017 11:10

becinkskiW imieniu nauczycieli języków obcych naszego Gimnazjum - Sylwii Lazar, Renaty Meller i Przemka Stolarskiego - serdecznie zapraszamy uczniów do udziału w Językowej Lidze Zadaniowej - edycja 2017/2018. Szczegóły regulaminowe w więcej...

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 136

Sonda

Jak podoba Ci się nowa strona szkoły?
 

Polecamy
Stworzone przez Miejski Zespół Szkół, 2012