forex trading logo

Statystyki

Home Strona startowa
13 grudnia - Wolność na zakręcie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 14 grudnia 2017 15:12

świiatłoW Miejskim Zespole Szkół w Radziejowie pamiętamy o kolejnych rocznicach wprowadzenia stanu wojennego w Polsce. Nasza szkoła po raz kolejny przyłączyła się do akcji Instytutu Pamięci Narodowej Zapal Światło Wolności. W ramach godziny wychowawczej odbyły się apele, podczas których nauczyciele: p. Maria Eznarska i p. Grzegorz Florkowski zaprezentowali wydarzenia historii najnowszej w naszym kraju z 13 grudnia 1981 r (zdjęcia w więcej). Uczniowie wzięli także udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Stowarzyszenie Forum Samorządowe w Radziejowie.

Więcej…
 
Nowy statut opublikowany PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
piątek, 15 grudnia 2017 11:21

ogloszeniaSzanowni Państwo!

W zakładce Statut MZS w Radziejowie (w panelu po prawej stronie) opublikowano zmodyfikowany dokument uwzględniający ostatnie zmiany w prawie oświatowym, które były omawiane na zebraniach w dniu wczorajszym. Kolejne zmiany w statucie będą przeprowadzone w sierpinu 2018 r., a radykalne zmiany planujemy po wygaszeniu gimnazjum w roku 2019. W dokumncie znalazło się wiele elementów, które do tej pory funkcjonowały jako zaączniki. Zapraszamy do lektury!

 
Już dziś zebrania klasowe PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 14 grudnia 2017 14:45

rodziceChoć do zakończenia I semsteru roku szkolnego 2017/2018 zostało jeszcze sporo czasu (co jest szczególnie ważne dla uczniów) zgodnie z prawem na miesiąc przed klasyfikacją semestralną informujemy rodziców o przewidywanych ocenach semestralnych. Jak już informowaliśmy koniec semestru nastąpi 31 stycznia 2018 r., termin wystawwiania ocen wypada wcześniej. Ze względu na zbliżające się święta wywiadówki odbywają się już dzisiaj. O godz. 16:00 - przed zebraniami w klasach - w sali gimnastycznej odbędzie się konferencja na temat cyberbezpieczeństwa (informacje na: cyfrowobezpieczni.pl). Jest to ważny temat, coraz bardziej dotyczący najmłodszych. Serdecznie zapraszamy!

 
Zbiórka dla domu dziecka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
poniedziałek, 11 grudnia 2017 20:03

mzsOd wielu lat w okolicach Bożego Narodzenia MZS w Radziejowie wspiera Dom Dziecka w Jaksicach. Podobnie w tym roku zbieramy dary dla wychowanków tej placówki. W Domu przebywają dzieci w wieku od 4 do 17 roku życia.

Uprzejmie prosimy o przekazywanie gier, kosmetyków dla dzieci i nastolatków (kosmetyki do włosów, kremy, dezodoranty, antyperspiranty, ubrań (rękawiczki, czapki, szaliki, rajstopki, skarpetki, piżamy) i innych środków czystości. Mile widziane będą kosmetyki i środki czystości dla alergików. Przyda się wszystko, co Wam przyjdzie do głowy. 

Zbiórkę prowadzi p. Sylwia Lazar w sali 206 do 20 grudnia 2017 r. Wszystkim ofiarodawcom już teraz dziękujemy!

 
Trwa próbny egzamin gimnazjalny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
środa, 06 grudnia 2017 16:22

egzaminOd 5 do 7 grudnia 2017 r. 47 uczniów klas III naszego gimnazjum zmaga się z próbnym egzaminem gimnazjalnym. Próba ma na celu przygotowanie uczniów do kwietniowego egzaminu, który zazwyczaj jest dla nich sporym stresem.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 140

Sonda

Jak podoba Ci się nowa strona szkoły?
 

Polecamy
Stworzone przez Miejski Zespół Szkół, 2012