forex trading logo

PG nr 1

Statystyki

Home Strona startowa
Uwaga rekrutacja! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
poniedziałek, 06 kwietnia 2020 11:43

Szanowni Państwo!

infoPrzedłuża się okres zamknięcia polskich placówek oświatowych ze względu na epidemię. Proszę o przyjęcie informacji, że terminy i formy przekazywania dokumentów związane z rekrutacją do naszej szkoły i przedszkola ulegają zmianie. Szczegóły w zakładkach REKRUTACJA po prawej stronie naszej witryny.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

 
Zdalne nauczanie - informacje dla rodziców! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
wtorek, 17 marca 2020 14:12

URSzanowni Państwo!

Jak zapewne wiecie nasza Szkoła organizuje nauczanie zdalne. Projekt polega na tym, że dziennik elektroniczny uonet staje się głowną platformą komunikacyjną na linii nauczyciel - uczeń, czasem za pośrednictwem rodzica (dla dzieci w młodszym wieku). Zadania i polecenia będą opisywane w module ZADANIA DOMOWE, a od 25 marca br. uruchomiliśmy też usługę Google Suite z aplikacją classroom. Informacje dotyczące dostępu ucnziowie otrzymali przy pomocy komunikatora. W ten sposób pracować będziemy do 10 kwietnia 2020 r. Okres ten może ulec wydłużeniu! W więcej dodatkowe informacje dotyczące nowych zasad pracy.

Więcej…
 
Wyróżnienie dla CentBandu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 12 marca 2020 15:12

KotSMiło na poinformować, iż nasz szkolny zespół CentBand pod kierunkiem p. Pawła Centkowskiego, w minionym tygodniu zdobył wyróżnienie podczas muzycznych prezentacjach na IX Regionalnym Przeglądzie Muzycznym ?KING OF THE STAGE? w radziejowskim Zespole Szkół Mechanicznych. To był bardzo muzyczny tydzień dla naszej utalentowanej młodzieży ???? Gratulujemy sukcesów!

W więcej m. in. zdjęcia i relacja video z występu!

Więcej…
 
UWAGA WIRUS! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
środa, 11 marca 2020 15:00

koronaZgodnie z decyzją Prezesa Rady Ministrów w porozumieniu z Burmistrzem Miasta Radziejów w placówkach Miejskiego Zespołu Szkół w Radziejowie od dn. 12 marca 2020 r. do 25 marca 2020 r zawiesza się zajęcia edukacyjne. W dniach 12 i 13 marca szkoła i przedszkole prowadzić będą zajęcia opiekuńcze dla dzieci, których rodzice nie mają możliwości zapewnienia opieki. Zaleca się jednak, by dzieci pozostały w domach. Od ponieddziałku, 16 marca 2020 r. Miejski Zespół Szkół w Radziejowie będzie zamknięty. Jednocześnie informuję, że terminy rekrutacji do przedszkola i klas I SP będą odpowiednio wydłużone. Przepraszamy za niedogodności.

 
Uczciliśmy Wyklętych po raz VI PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
piątek, 06 marca 2020 09:50

1 marca 2020 r. już po raz dziesiąty w całym kraju obchodzono Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Święto ustanowione na mocy ustawy Sejmu RP z dnia 3 lutego 2011 r., upamiętnia tych, którzy po II wojnie światowej z bronią w ręku przeciwstawili się narzuconej siłą władzy komunistycznej. Wśród nich było wielu bardzo młodych ludzi .Nie pogodzili się oni z zamianą jednej okupacji na drugą. Należała do nich Danuta Siedzikówna, sanitariuszka 5 Wileńskiej Brygady AK, pseudonim Inka.  W 1946 roku została skazana na śmierć przez aparat bezpieczeństwa i rozstrzelana. To ona stała się bohaterką uroczystości zorganizowanej w Miejskim Zespole Szkół w Radziejowie w  dniu 3 marca 2020 r.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 178

Sonda

Jak podoba Ci się nowa strona szkoły?
 

Polecamy
Stworzone przez Miejski Zespół Szkół, 2012