forex trading logo

Statystyki

Home Strona startowa
Poczta walentynkowa PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
piątek, 08 lutego 2019 12:51

walentyZbliżają się walentynki. Samorząd Uczniowski naszej SP uruchamia specjalną pocztę, która będzie działać w dniach od 11-13 lutego br. Kartki-walentynki powinny być zapakowane do koperty, na której umieszczamy imię, nazwisko i klasę sympatii, koleżanki lub kolegi, którą chcemy obdarować życzeniami. Koperty należy wrzucić do odpowiednich skrzynek. Dostarczone będą 14 lutego przez specjalnych walentynkowych posłańców. Zapraszamy!

 
Stypendia dla najlepszych uczniów PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 07 lutego 2019 15:38

mzsW tym tygodniu wypłacone zostały stypendia dla uczniów osiągających najwyższe wyniki w nauce w I semestrze roku szkolnego 2018/2019. Wcześniej - na specjalnych apelach - Dyrektor MZS w Radziejowie Remigiusz Koźmiński, w obecności całej społeczności szkolnej wręczył decyzje o przyznaniu wyróżnień. Dyrektor złożył także gratulacje uczniom ze 100% frekwencją. Szczegóły i zdjęcia z uroczystości w więcej...

Więcej…
 
Laureatki "Najpiękniejszej tradycji kujawskiej" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
piątek, 01 lutego 2019 16:14

KujawyKilkoro uczniów z PSP nr 1 w Radziejowie brało udział w II. edycji Konkursu Powiatowego, współfinansowanego ze środków Starostwa Radziejowskiego, pt. "Najpiękniejsza tradycja kujawska" w kategorii literackiej. Po raz drugi okazało się, że mamy znawczynie tego tematu, bo podobnie jak w poprzednim roku i tym razem zdobywały nagrody. W kategorii klas  IV-VI SP I miejsce zajęła  Kinga Domańska z VIb, a w kategorii klas VII-VIII SP i III Gimnazjum II miejsce jury przyznało Klaudii Balcerak, a III miejsce - Marii Michalak. Obie są uczennicami klasy VII c. Gratulacje za interesujące prace i odniesione sukcesy.

 
Ferie czas skończyć! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
piątek, 01 lutego 2019 09:43

MZSWcześniej niż zwykle, bo już 28 stycznia rozpoczęliśmy naukę w II semestrze roku 2018/2019. Będzie on bardzo długi (najbliższe wolne dni - ferie wielkanocne - dopiero w II połowie kwietnia), ale pełen wydarzeń. Wkrótce dzień patrona Mikołaja Kopernika, a później seria egzaminów...

Wszystkiego najlepszego w II semestrze!

 
Ferie czas zacząć! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
piątek, 11 stycznia 2019 13:09

ferieOd przerwy świątecznej minęło niecałe dwa tygodnie, a tu już ferie zimowe! Najbardziej zadowoleni z tej sytuacji są uczniowie. Pogoda sprzyja, więc wrażeń będzie co niemiara. Gdy uczniowie będą mieć już dość aktywności na świeżym powietrzu, można odwiedzić szkołę i wziąć udział w proponowanych zajęciach (więcej). Tradycją jest możliwość feryjnego wstępu na krytą pływalnię za jedyną złotówkę, a w drugim tygodniu rozstawiony będzie tor zabaw i zawody sportowe! Ofertę przygotowały także radziejowska biblioteka i dom kultury, który zacznie z przytupem, bo już w niedzielę zagra WIelka Orkiestra Świątecznej Pomocy! Miłego wypoczynku!

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 159

Sonda

Jak podoba Ci się nowa strona szkoły?
 

Polecamy
Stworzone przez Miejski Zespół Szkół, 2012