forex trading logo

Statystyki

Home Strona startowa
Podsumowanie akcji #zyj_bezpiecznie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
poniedziałek, 29 listopada 2021 11:28

hopeW ostatnim czasie podsumowano działania podjęte w ramach akcji #żyj_bezpiecznie (pisaliśmy o tym TUTAJ). W czasie trwania przedwakacyjnych spotkań ogłoszono konkurs. W dniu dzisiejszym poznaliśmy jego wyniki i uczniom wręczono nagrody za wyróżnione prace. Podsumowanie nie mogło odbyć się podczas szkolnego apelu ze względu na obostrzenia pandemiczne. Wręczenie nagród odbyło się w klasach. Wyniki podajemy w więcej.

Już w krótce w ramach podobnego projektu zajmiemy się zagadnieniem niemarnowania żywności. Wydaje się to szczególnie ważne w okresie przedświątecznym, kiedy w naszych kuchniach przygotowujemy szczególnie dużo pyszności na świąteczny stół. Przewidujemy także konkurs na kartkę bożonarodzeniową.

Więcej…
 
Narodowe Święto 11.11.2021 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
środa, 10 listopada 2021 15:32

SdhCałej społeczności
Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Radziejowie,
naszym przyajaciołom i sympatykom
z okazji Święta Niepodległości
składamy życzenia

wielu sukcesów, dumy z osiągnięć przodków i bycia Polakiem

Kolejny raz w trudnych warunkach związanych z epidemią obchodziliśmy w Szkole Narodowe Święto Niepodległości. Tak się złożyło, że aż 12 klas hymn narodowy zaśpiewało przed komputerami u siebie w domu, biorąc udział w zajęciach zdalnych. Połowa uczniów uczyniła to w szkole. Nawet najmłodszym udało się wyśpiewać pełne 4 zwrotki naszej narodowej pieśni. W ten sposób przyłączyliśmy do akcji "Szkoła do hymnu".

Więcej…
 
Szkoła pamięta 2021 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
piątek, 29 października 2021 14:49

Kolejny raz uczniowie naszaj podSPstawówki wzięli udział w akcji "Szkoła pamięta". W przeciwieństwie do roku ubiegłego, kiedy wizyta na cmentarzu była niemożliwa ze względu na pandemię, w tym roku uczniowie odwiedzili groby byłych nauczycieli oraz bohaterów - uczestników Powstania wielkopolskiego oraz wojny polsko - bolszewickiej 1920 r. Dodatkowo podczas lekcji wychowawczych zapoznali się z biogramami tych żołnierzy. Przypomnieć należy, że groby są oznakowane specjalnymi tabliczkami, które zostały umieszczone w ramach realizowanego wspólnie projektu Towarzystwa Miłośników Kujaw i naszej Szkoły. Autorami wspomnianej publikacji są już teraz absolwenci PSP nr 1 w Radziejowie. W więcej relacja i fotoreportaż z akcji.

Więcej…
 
Sukces Magdy w konkursie recytatorskim PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
piątek, 29 października 2021 14:11

Już wcześniej informowBibInoaliśy o udziale reprezentantki naszej Szkoły w finale Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Trzech Poetów (Różewicza, Norwida, Baczyńskiego) w Inowrocławiu. Magdalena Mikołajczak ostatecznie zajęła 3. miejsce, co jest osiąnięciem nie lada, gdyż rywalizowała ze starszymi udczestnikami konkursu - uczniami szkół średnich. Uczennicy i jej opiekunce, p. Elżbiecie Deruckiej składamy gratulacje i życzymy dalszych sukcesów w drodze do aktorskiej sławy. 

Więcej…
 
Koncert pamięci w radziejowskiej farze PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 28 października 2021 14:55

JPIIiWW Polsce trwają uroczystości związane z beatyfikacją ks.kard. Stefana Wyszyńskiego. Do obchodów włączyli się uczniowie naszej podstawówki. W radziejowskim kościele farnym wzięli udział w specjalnym koncercie, z którego relację i kilka zdjęć zamieszczamy w więcej.


Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 3 z 197

Polecamy
Stworzone przez Miejski Zespół Szkół, 2012