forex trading logo

Statystyki

Home Strona startowa
Przegrany finał w piłkarskiej Gimnazjadzie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   

Wczoraj rozegrana została Gimnazjada chłopców w piłce nożnej na szczeblu powiatu. W zmaganiach wzięło udział 8 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. Pierwsza rozgrywała swoje mecze na boisku "Orlik" w Radziejowie, natomiast grupa druga w Dobrem. Nasza drużyna PG nr 1 pod wodzą Pana Piotra Krupińskiego zdołała wygrać grupę i zagrać w finale, gdzie silniejsi okazali się piłkarze z Piotrkowa Kujawskiego wygrywając 5:3. Zapraszamy do odwiedzania szkolnej galerii, w której zamieściliśmy zdjęcia z tego wydarzenia (kliknij TUTAJ, aby przejść do galerii). W rozwinięciu newsa szczegółowe informacje.

Więcej…
 
Ćwierćfinał wojewódzki w mini piłce nożnej chłopców PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   

Bezapelacyjnym zwycięstwem Szkoły Podstawowej nr 12 we Włocławku zakończyła się 1/4 finału wojewódzkiego w mini piłce nożnej chłopców. Wystąpiła również nasza drużyna z PSP nr 1 w Radziejowie, plasując się na 3. lokacie. Opiekunem radziejowskiego zespołu był Pan Mariusz Bogacz. Więcej szczegółowych informacji w rozwinięciu newsa.

Więcej…
 
Dzień chłopaka w PG PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   

30 września to dzień bardzo uroczysty dla wszystkich młodych mężczyzn. W tym dniu świętujemy Dzień Chłopaka. W naszej szkole obchodziliśmy to święto 01.10.2012 r. O święcie naszych wspaniałych kolegów nie zapomniały również dziewczyny z naszej szkoły. Przygotowały dla nich różne niespodzianki. Każdy chłopak otrzymał upominek ? jedni dostali słodycze, drudzy różne gadżety. Niektóre klasy nawet z okazji tego święta zamawiały pizzę, przeprowadziły konkursy .Wszyscy świetnie się bawili i z radością spędzili to święto. Było śmiesznie i sympatycznie, bo przecież każdy lubi dostawać prezenty. A panom przypominamy, że w marcu świętujemy Dzień Kobiet!

 
Dyskoteka otrzęsinowa w PG PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   

Dnia 27.09.2012 r. w naszej szkole odbyła się dyskoteka otrzęsinowa, która zaczęła się od godz. 16.00. Imprezę zorganizowały klasy drugie i trzecie pod opieką nauczycieli. Na samym początku pierwszoklasiści dostali "przysmak: przygotowany przez klasy trzecie tzw. "miksturkę". Przed wejściem na dyskotekę klasy pierwsze zostały pięknie wymalowane na podobiznę kotów. Na otrzęsiny zaproszono również szóstoklasistów. Początek dyskoteki nie zapowiadał się obiecująco, lecz po pewnym czasie, całe towarzystwo rozkręciło się i rozpoczęła się świetna zabawa. Pierwszoklasiści mieli prawo do zamawiania piosenek, korzystali więc z tego przywileju dość często! O godz. 19.00 zabawa skończyła się i wszyscy wrócili do swoich domów.
Dzień ten można zaliczyć do udanych, lecz w piątek trzeba było powrócić do szkolnych obowiązków. Nie możemy się doczekać kolejnej imprezy!

 
Wynik przetargu na dostawę opału PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 04 października 2012 12:18

Zakończył się przetarg na dostawę opału w sezonie grzewczym 2012/2013 do MZS, zwycięzcą została firma PPHU "MADAGIER" Sp. J. Czołowo 94, 88-200 Radziejów.

 
« pierwszapoprzednia201202203204205206207następnaostatnia »

Strona 205 z 207

Polecamy
Stworzone przez Miejski Zespół Szkół, 2012