forex trading logo

Statystyki

Home Strona startowa
Zaproszenie na koncert! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
wtorek, 20 grudnia 2022 10:02

KoncertPo dwuletniej przerwie spowodowanej sytuacją zdrowotną zapraszamy serdecznie na V Koncert Bożonarodzeniowy w wykonaniu nauczycieli i uczniów Szakoły Muzycznej w Radziejowie. szczegóły na plakacie poniżej. 


 
Próbny egzamin ósmoklasisty PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
wtorek, 06 grudnia 2022 15:37

E8Dziś rozpoczęliśmy pierwszą próbę przed majowymi egzaminami, do których przystąpienia ma obowiązek każdy absolwent szkoły podstawowej w Polsce. Korzystamy z materiałów przygotowanych przez wydawnictwo OPERON. 114 uczniów szkoły rozwiązało test z języka polskiego. Nie jest łatwy, gdyż wymaga znajomości lektur i zawiłości języka staropolskiego, którego cytaty umieszczono w materiałach. Szczególnie trudne to jest dla 5 uczniów z Ukrainy uczących się w najstarszych klasach naszej szkoły. Jutro zmagania z matematyką, a w czwartek test z języka obcego.

 
Stypendia Marszałka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
wtorek, 06 grudnia 2022 14:20

KujPomBiuro programów stypendialnych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko - Pomorskiego ogłosiło lisstę stypendystów, wybranych na podstawie aplikacji przesłanych przez uczniów spełniających warunki przyznania wsparcia. Nasza uczennica Maria Dzierżawska uzyskała podwójną nagrodę, gdyż otrzymała tytuł Prymusa Pomorza i Kujaw oraz stypendium z programu Humanisci na start. Zadaniem uczennicy jest opracowanie i zrealizowanie indywidualngo Planu Rozwoju Edukacyjnego w celu rozijania swoich uzdolnień. Odbędzie się to pod kierunkiem nauczycieli naszej szkoły. Gratulujemy!

 
Narodowe Święto Niepodległości PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 10 listopada 2022 14:09

RPJuż dziś, w przededniu 11 listopada w szkole obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości. O godz. 10:30 w hali sportowej odbyło się multimedialne widowisko. Uczniowie przygotowani przez p. Marię Eznarską i pp Mariusza Bogacza i Grzegorza Florkowskiego zaprezentowali tło historyczne roku 1918, kiedy Polska po ponad 100 latach znów odzyskiwała wolność. Wspaniale zaprezentował się wielki chór wraz z solistami i muzykami zespołu p. Pawła Centkowskiego w repertuarze pieśni patriotycznych. Punktualnie o godz. 11:11 wszyscy zgromadzeni uczniowie i nauczyciele wzięli udział w akcji "Szkoła do hymnu". Zaśpiewaliśmy wszystkie zwrotki naszej narodowwej pieśni, do czego zachęcamy wszystkich także jutro. Pamiętajcie o wywieszeniu biało-czerwonej flagi!

Z okazji
Narodowego Święta Rzeczypospolitej Polskiej
wszystkim Polakom ale też naszym uczniom z Ukrainy, rodzicom i opiekunom
składamy życzenia pomyślności, pokoju i spełnienia marzeń!

 
Szkoła Pamięta 2022 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
środa, 02 listopada 2022 14:29

szkolapamietaKolejny raz uczniowie naszej Szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej akcji Szkoła pamięta! Jeszcze w ubiegłym tygodniu, ale przede wszystkim dziś, w Dniu Zadussznym, tj. 2 listopada 2022 r. klasy wraz ze swoimi nauczycielami odwiedzili radziejowski cmentarz. W tym roku lampki zapłonęły nie tylko na grobach radziejowskich bohaterów: żołnierzy i powstańców wielkopolskich. W tym roku postanowiono w sposób szczególny uczcić pamięć zmarłych nauczycieli pracujących w naszej szkole i pochowanych na lokalnej nekropolii. Akcja zostałaa wsparta przez Związek Nauczycielstwa Polskiego w Radziejowie.

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 4 z 206

Polecamy
Stworzone przez Miejski Zespół Szkół, 2012