forex trading logo

Statystyki

Home Strona startowa
Akcja dla Bruna - włącz pomoc PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
wtorek, 08 czerwca 2021 09:37

pomocUczeń naszej szkoły zmaga się z bardzo ciężką chorobą. W związku z tą sytuacją Radziejowski Dom Kultury organizuje zbiórkę. Akcja odbędzie się 12 czerwca o 17:00 w RDK-u. Tego dnia odbędzie się koncert charytatywny dla Bruna Szynkowskiego cierpiącego na nowotwór mózgu. Bruno jest uczniem naszej szkoły, a także uczestnikiem zajęć perkusyjnych w RDK. Tego dnia złączymy siły i zagramy wspólnie dla niego. Wszystkie ręce na pokład! Razem z nami dla Bruna zagrają (oprócz zespołów muzycznych): motocykliści Slow Riders, stowarzyszenie PAW, strażacy ochotnicy z Radziejowa, szkolne koło wolontariatu przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Radziejowie i inne iosoby, którym pomoc dla drugiego człowieka jest bliska.

Więcej…
 
Dziś Dzień Dziecka! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
wtorek, 01 czerwca 2021 09:37

1 czerwca to nie jest zwDDyczajny dzień. To Światowy Dzień Mleka, ale przede wszystkim Dzień Dziecka!

Wszystkim naszym podopiecznym, tym malutkim, większym i całkiem już dużym składamy życzenia stałego uśmiechu i nikończącej się radości!

W szkole też jest inaczej niż zawsze. Po wspólnym spotkaniu na radziejowskich Błotach, gdzie odbyły się pogadanki na temat bezpieczeństwa podczas zbliżających się wakacji oraz pokaz ratownictwa wodnego, w klasach odbywają się zajęcia integracyjne. Forma musi być dostosowana do warunków pogodowych. Deszcz nie pozwala na zalecane aktywności na świeżym powietrzu... Wkrótce większa relacja z ograniczonych zaleceniami pandemicznymi obchodów.

 
Egzamin ósmoklasisty 2021 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
wtorek, 25 maja 2021 13:51

Pierwszy dzień tegorocznego Egzaminu ósmoklasisty za nami!
67 uczniów - wkrótce absolwentów naszej podstawówki - w dniuE8 dzisiejszym mierzyło się z testem z języka polskiego. Jutro od 9:00 egzamin z matematyki, a w czwartek ostatnia próba: test z języka angielskiego.

Więcej…
 
Witajcie - zielony powrót do szkoły! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 13 maja 2021 10:50

MZS

Po bardzo długiej przerwie także uczniowie klas starszych wreszcie wracają do szkoły! 17 maja 2021 r. jeszcze w trybie hybrydowym, ale po 2 tygodniach (31 maja 2021 r.) już w normalnym składzie. Nadal jednak należy pamiętać o zasadach bezpieczeństwa, które obowiązują w pomieszczeniach szkoły. Pamiętamy o obowiązku zakładania maseczek na drogi oddechowe w przestrzeni wspólnej (sztania, korytarze, hol, klatki schodowe). W klasie można maseczkę zdjąć, podobnie na boisku. Nadal jednak obowiązuje zachowanie dystansu społecznego (odległości 1,5 metra między osobami). Wszystkie regułyy bezpieczeństwa w formie dokumentu można znaleźć w wiadomości przesłanej komunikatorem w e-dzienniku.

 Dni pracy w trybie hybrydowym określiliśmy hasłem: Zielony powrót do szkoły. Szczegóły w więcej, gdzie zamieszczamy też zasady pracy hybrydowej.

Więcej…
 
Zaczynamy maj PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
sobota, 01 maja 2021 05:50

FlagaPoczątek maja w Polsce to tradycyjne święta. Dziś 1 maja - Międzynarodowy Dzień Solidarności Ludzi Pracy. Jutro z kolei obchodzimy Święto naszej flagi narodowej. Warto pamiętać o wywieszeniu flagi na swoim domu. Poza granicami RP tego dnia obchodzone jest Święto Polonii i Polaków mieszkających za granicą. Kolejny dzień to kolejne święto: Święto Narodowe Trzeciego Maja. Obchodzone jest na pamiątkę ustanowienia w 1791 r. Konstytucji 3 maja. Do zajęć wracamy 4 maja 2021 r. Wszyscy uczniowie klas 1-3 od godz. 8:00 (zgodnie z obowiązującym planem) przybywają do szkoły. Uczniowie klas starszych do 16 maja pozostają w trybie pracy zdalnej.

Spokojnego świętowania!

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 5 z 196

Polecamy
Stworzone przez Miejski Zespół Szkół, 2012