forex trading logo

Statystyki

Home Strona startowa
Wielkanoc 2022 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 14 kwietnia 2022 07:29

Wielkanoc


Serdeczne życzenia wielu łask czerpanych z cudu Zmartwychwstania, spokoju i pokoju w naszych domach, Ojczyźnie, u naszych gości - sąsiadów zza wschodniej granicy i całym świecie! Oby najbliższy czas był wolny od trosk i obaw o przyszłość naszą i naszych dzieci. Wesołego Alleluja!

 
Zaproszenie na konferencję FRSE, Erasmus+ i Korpusu Solidarności PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
poniedziałek, 04 kwietnia 2022 14:44

RPIKuratorium Oświaty w Bydgoszczy, Zespół Szkół Chemicznych w Bydgoszczy, Miejski Zespół Szkół w Radziejowie, Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji oraz Narodowa Agencja Programu Erasmus+ i Europejski Korpus Solidarności serdecznie zapraszają na spotkanie informacyjne, organizowane w ramach działalności Regionalnych Punktów Informacyjnych w województwie kujawsko-pomorskim.

Wydarzenie odbędzie się w formule stacjonarnej w dniu 22 kwietnia 2022 r. o godz. 10.00 w Radziejowskim Domu Kultury, ul. Objezdna 40 i jest skierowane  do przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego i dyrektorów szkół, którzy nie mają doświadczenia w zakresie realizacji programów Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji oraz Narodowej Agencji Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności.

Wydarzenie poprowadzą przedstawiciele Regionalnych Punktów Informacyjnych w województwie kujawsko-pomorskim. Podczas spotkania przybliżymy ofertę Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji oraz Narodowej Agencji Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności.

Zachęcamy do rejestracji! 
Formularz rejestracyjny będzie aktywny do wyczerpania liczby miejsc - decyduje kolejność zgłoszeń - najpóźniej do 13 kwietnia 2022 r.

Link do formularza rejestracyjnego: TUTAJ.

Spotkaniu towarzyszyć będą warsztaty dla uczniów radziejowskich szkół w Mobilnym Centrum Edukacyjnym Funduszu Rozwoju Systemu Edukacji: https://www.frse.org.pl/mce

 
Wyniki naboru do Publicznego Przedszkola nr 1 w Radziejowie na rok 2022/2023 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 31 marca 2022 14:15

oglW zakładce rekrutacja w panelu Przedszkole po lewej stronie naszej witryny umieszczono informacje związane z przyjęciem dzieci do przedszkola na kolejny rok szkolny.

UWAGA !!!

Rodzice dzieci przyjętych zobowiązani są w terminie do 5 kwietnia 2022 r., złożyć potwierdzenie woli zapisu dziecka do przedszkola. Dokument należy pobrać i złożyć w biurze przedszkola na ul. Polnej 1 w Radziejowie.


 
Zmarł Jan Waniński PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
środa, 09 marca 2022 16:57

JWWe wtorek, 8.03.2022 r. dotarła do nas smutna wiadomość. Zmarł pan Jan Waniński - nauczyciel historii i geografii, wicedyrektor naszej Szkoły Podstawowej, nauczyciel historii w Gimnazjum. Urodził się w 1956 roku. Był absolwentem radziejowskiego Liceum im. Władysława Łokietka. Tytuł magistra historii uzyskał w roku 1980 na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od 1982 roku zawodowo związany z radziejowskimi szkołami: PSP nr 1, a od momentu powstania w 1999 r. PG nr 1. Za pracę uzyskiwał odznaczenia państwowe i nagrody. Karierę zawodową zakończył w roku 2009 przechodząc na emeryturę. Cześć jego pamięci!

Rodzinie zmarłego: Pani Urszuli Wanińskiej, córkom i synowi składamy wyrazy współczucia.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 10 marca 2022 r o godz. 12:00 w kościele oo. franciszkanów w Radziejowie, a ceremonia pochówku na cmentarzu parafialnym w Piotrkowie Kujawskim.

 
Zaczęliśmy marzec... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
środa, 02 marca 2022 14:57

Dpopielecziś Środa Popielcowa. Skończył się karnawał, nadszedł czas zadumy i wyciszenia. Okoliczności epidemiczne i wybuch wojny blisko naszej granicy spowodowały, że obchody końca karnawału a także Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych zeszły na dalszy plan. Nie odbył się tradycyjny bal  młodszych klas (były jedynie zabawy w salach lekcyjnych), ponownie odwołano Konkurs w hołdzie Żołnierzom Wyklętym (o poprzednich edycjach można poczytać na naszych stronach, np. TUTAJ, TUTAJ). W niedzielę, 6.03.2022 r. nasi uczniowie wezmą udział w Biegu Tropem Wilczym (ul. Sportowa, godz. 12:00). a w przyszłym tygodniu poświęcimy tym bohaterom lekcje wychowawcze w klasach. W tym tygodniu trwa organizowana przez szkolny Wolontariat i Koło PCK zbiórka na rzecz uchodźców z Ukrainy. Wkrótce dary zebrane przez uczniów wyruszą na wschodnią granicę Polski. Zachęcamy wszystkich do przyłączenia się do akcji. Do tej pory zebraliśmy bardzo dużo ubrań dla dzieci, dlatego prosimy o przekazywanie środków higienicznych, środków czystości oraz nie psujących się produktów żywnościowych. Akcja wydaje się długotrwałą, gdyż potrzebujący pomocy będą pojawiać się u nas w coraz większej liczbie. Niech to wsparcie będzie wyrazem naszej solidarności z ofiarami wojny i wprowadzi nas w czas Wilkiego postu.

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 6 z 205

Polecamy
Stworzone przez Miejski Zespół Szkół, 2012