forex trading logo

Statystyki

Home Strona startowa
Powrót do szkoły PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
poniedziałek, 26 kwietnia 2021 07:10

oglOd dziś najmłodsi uczniowie naszej Szkoły wracają do zajęć stacjonarnych. Na razie w trybie hybrydowym, tzn. w szkole może przebywać połowa dzieci. Dziś pojawiły się pierwszaki i część uczniów drugiej klasy, we wtorek ma nastąpić zmiana; powitamy pozostałych uczniów klas 2 i 3. Szczegóły dotyczące pracy wysłane zostały za pośrednictwem komunikatora UONET+. Taki tryb pracy ma potrwać do 2 maja 2021 r. W tym tygodniu pojawi się decyzja dotycząca pracy szkół w Polsce w maju i prawdopodobnie do końca roku szkolnego.

Przebywając w szkole prosimy przestrzegać zasad bezpieczeństwa. W przestrzeni wspólnej obowiązkowo zasłaniamy drogi oddechowe za pomocą maseczki, dezynfekujemy i często myjemy ręce oraz zachowujemy jeśli to możliwe dystans w szkole (co najmniej 1,5 m.).

 
Wyniki rekrutacji do klas pierwszych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
wtorek, 20 kwietnia 2021 14:04

MZSW zakładce REKRUTACJA w panelu po lewej stronie niniejszej witryny zamieszczono wyniki naboru do klas I Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Radziejowie. Do rekrutacji zgłoszono 52 dzieci, z czego 49 jest mieszkańcami obowdu naszej szkoły.  W roku szkolnym 2021/2022 powstaną 2 oddziały klas pierwszych. Jeśli pozwolą na to warunki epidemiczne, wkrótce zorganizowane zostaną drzwi otwarte, podczas których uczniowie wraz z rodzicami będą mogli spotkać się z nauczycielami i zwiedzić pomieszczenia szkoły. Jeśli zamknięcie będzie się przedłużać, dzieci zwiedzą szkołę pod opieką nauczycieli przedszkola.

Serdecznie zapraszamy do naszej szkoły!

 
Pomału wracamy... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 15 kwietnia 2021 10:18

oglDrodzy rodzice!

W dniu wczorajszym ogłozono informację, że od najbliższego poniedziałku, 19 kwietnia 2021 r. wracamy do pracy stacjonarnej. Od tego dnia czekamy na dzieci w przedszkolach, którzy wracają do swoich sal. Uczniowie klas najmłodszych podstawówek, jeśli pozwolą na to warunki związane z epidemią, mają wrócić do szkoły w kolejny poniedziałek, tj. 26 kwietnia 2021r. Możliwe, że pozostali uczniowie wrócą do szkoły w maju. Na jakich zasadach to nastąpi, będziemy ogłaszać w momencie podejmowania decyzji.

 
Paulina laureatem! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
wtorek, 13 kwietnia 2021 08:10

KOW miniony piątek ukazały się oficjalne wyniki Wojewódzkiego Konkursu z fizyki i astronomii - edycji 2020/21. Zaszczytny tytuł laureata zdobyła Paulina Kupiszewska. Pozostali uczniowie naszej szkoły: Julia Dzierżawska, Dominika Kaniewska i Marcin Dolata zostali finalistami Konkursu, co też jest wielkim sukcesem. Serdeczne gratualcje dla uczniów i ich opiekuna: p. Zbigniewa Karpińskiego.

Więcej…
 
Resurrectionem! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
sobota, 03 kwietnia 2021 11:55

Wielkanoc

Zwycięzca śmierci, piekła i szatana
Wychodzi z grobu dnia trzeciego z rana.
Naród niewierny, trwoży się przestrasza
Na cud Jonasza. Alleluja!
Radości płynącej ze Zmartwychwstania,
wielu łask Bożych, pokoju i miłości
dla wszystkich uczniów, rodziców, pracowników i sympatyków
Miejskiego Zespołu Szkół w Radziejowie!
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 8 z 197

Polecamy
Stworzone przez Miejski Zespół Szkół, 2012