forex trading logo

Statystyki

Home Strona startowa
Zapraszamy do nas! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
piątek, 25 lutego 2022 09:59

oglSzanowni Rodzice!

W zakładkach REKRUTACJA w panelu po lewej stronie pojawiły się informacje ws naboru dzieci do przedszkola i klas I naszej podstawówki. Dokumenty przyjmujemy od 1 marca 2022 r w sekretariacie szkoły. Można też skorzystać ze środków komunikacji elektronicznej. Kandydatów na przedszkolaki można zgłaszać do 25 marca 2022 r, natomiast wnioski o przyjęcie uczniów do klas 1 prosimy składać do 15 kwietnia 2022 r.  Wcześniej należy zapoznać się ze szczegółami.

Serdecznie zapraszamy!

 
Wracamy do szkoły! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 17 lutego 2022 07:47

Od 21.02.2022 r. wraoglcamy do zajęć w szkole! Jak zapewniają służby to koniec zdalnego nauczania. Nie będzie także już nakładania kwarantanny na klasy w przypadku kontaktu z osobą zarażoną Covid19. Praca w szkole wraca do normy sprzed pandemii, jednak nadal obowiązują zasady higieniczne: maseczki w przestrzeniach wspólnych, dezynfekcja rąk przy wejściu do szkoły, wietrzenie pomieszczeń na każdej przerwie oraz unikanie miejsc zatłoczonych - dystans społeczny oraz zakaz wstępu osób postronnych. 

Zapraszamy do naszej szkoły!

 
Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
wtorek, 08 lutego 2022 08:59

DBI8 lutego 2022 roku obchodzimy w całej Polsce Dzień Bezpiecznego Internetu. Tegoroczne hasło akcji brzmi: ?DBI: Działajmy razem!?. Jako Miejski Zespół Szkół w Radziejowie przyłączamy się do tych działań. Nasi uczniowie po raz kolejny będą mieli okazję zapoznać się z tematyką cyberbezpieczeństwa (spektakle, lekcje online), a nauczyciele i rodzice mogą skorzystać z tematycznych webinarów oraz bezpłatnej konferencji online.

Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) ma na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego oraz świadomego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych. Jego zadaniem jest również zapoznanie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocja pozytywnego korzystania z sieci.

8 lutego 2022 roku o godz. 17:00 odbędzie się konferencja online, na którą organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych bezpieczeństwem dzieci i młodzieży w Internecie. W programie znajdują się wystąpienia dotyczące między innymi nadużywania czasu korzystania z ekranów, nauczania zdalnego i skutecznego zastosowania nowych technologii w edukacji i budowaniu relacji. Transmisja odbędzie się na stronie dbi.pl oraz profilach w serwisach Facebook i YouTube (bez konieczności wcześniejszej rejestracji). Szczegóły TUTAJ oraz w więcej...


Więcej…
 
Stypendia dla najlepszych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
poniedziałek, 07 lutego 2022 13:25

MZSW ostatnim dniu przed feriami uczniom klas 5-8 naszej podstawóki wręczone zostały stypendia za wyniki w nauce. Prawo do tego typu wyróżnienia ma uczeń, który uzyskał dobre, bardzo dobre i celujące oceny, najmniej dobrą ocenę zachowania oraz średnią ocenę na poziomie co najmniej 5,0 (lub w klasach starszych 4,75). Stypendium wypłacane jest po podsumowaniu wyników każdego semestru. W podsumowaniu rocznym otrzymują je także uczniowie klas 4. W więcej lista nagrodzonych. Serdecznie gratulujemy!

Więcej…
 
Zagraliśmy z WOŚP! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
środa, 02 lutego 2022 15:07

30 WOŚP30 stycznia 2022 r po raz 30 odbył się w całej Polsce finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Od co najmniej 20 lat akcję wspierają uczniowie naszych szkół. Zaangażowali się w licytacje, które odbyły się jeszcze przed feriami, aktywni byli także podczas finału w minioną niedzielę. Mimo, że potężnie zmarzli i zmokli, ciężko pracowali wiedząc, że ich wysiłek będzie z korzyścią dla dzieci zmagających się z chorobami oczu. Razem w radziejowskim sztabie uzbierano ponad 52000 PLN, z czego co najmniej 2021,53 PLN zdobyli nasi uczniowie. Prócz dzieci na słowa uznania zasłużyły opiekunki SU i szkolnego wolontariatu pp. Sylwia Lazar i  Aneta Tomczuk. Szczegóły w więcej...

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 9 z 207

Polecamy
Stworzone przez Miejski Zespół Szkół, 2012