forex trading logo

Statystyki

Home Strona startowa
Bezpieczniej w naszym Zespole PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
piątek, 12 lutego 2021 15:09

W dniu dzisiejszym grupszczepimysiea 30 nauczycieli i pracowników naszej podstawówki i przedszkola została zaszczepiona przezciw COVID19. Oznacza to, że poziom bezpieczeństwa  wkrótce wzrośnie. Nie będziemy także borykać (albo w mniejszym stopniu) z obowiązkiem poddawania się kwarantannie, co mocno utrudniało w minionych tygodniach funkcjonowanie przedszkola. W przyszłym tygodniu rusza procedura zgłoszeń i szczepień kolejnej grupy: nauczycieli klas starszych SP. Wszyscy mamy nadzieję, że pozwoli to powrócić do stacjonarnej pracy od 1 marca br starszych uczniów naszej szkoły.

 
Rekrutacja do przedszkola PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
piątek, 12 lutego 2021 15:01

oglSerdecznie zapraszamy rodziców dzieci 3, 4, 5 letnich o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi ogłoszonej Zarządzeniem Burmistrza Miasta Radziejów rekrutacji do Publicznego Przedszkola nr 1 w Radziejowie. Szczegóły znajdą Państwo a zakładce PRZEDSZZKOLE?REKRUTACJA w panelu po lewej stronie niniejszej witryny. Zapraszamy!

 
Dziś Światowy Dzień Pizzy... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
wtorek, 09 lutego 2021 18:49

... aPizzale przede wszystkim DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU!

W dobie powszechności dostępu i użycia sieci (bez internetu nie byłoby szkoły) warto pamiętać o zasadach bezpieczeństwa, które dotyczą dzieci, ale również (a może przede wszystkim) dorosłych. Dorośli częściej padają ofiarą przestępstw i oszustw w sieci, gdyż są mniej czujni i nie dbają o poufność swoich danuych i haseł.

  • Chroń swoją prywatność! Nie podawaj swoich danych osobowych, takich jak: imię, nazwisko, numer telefonu czy adres domowy.
  • Zadbaj o swój wizerunek. Jeśli publikujesz w sieci swoje zdjęcia, zadbaj, by widzieli je tylko Twoi znajomi. Nie umieszczaj w sieci zdjęć, które mogą Ci zaszkodzić dziś lub za jakiś czas.
  • Mów, jeśli coś jest nie tak! W sytuacji, kiedy ktoś lub coś Cię w internecie zaniepokoi lub wystraszy, koniecznie opowiedz o tym rodzicom lub innej zaufanej osobie dorosłej. Możesz w takiej sytuacji skontaktować się z Telefonem Zaufania dla Dzieci i Młodzieży, dzwoniąc pod bezpłatny numer 116 111.
  • Nie ufaj osobom poznanym w sieci! Nigdy nie można w 100% zaufać komuś poznanemu w sieci. Nie spotykaj się z osobami poznanymi w internecie. O propozycjach spotkania od internetowych znajomych informuj rodziców.
  • Szanuj innych w sieci! Pamiętaj, by traktować innych z szacunkiem. Swoje zdanie wyrażaj, nie obrażając nikogo. Nie reaguj agresją na agresję.
  • Korzystaj z umiarem z internetu! Zbyt długie korzystanie z komputera, tabletu czy smartfona może zaszkodzić Twojemu zdrowiu i pogorszyć kontakty ze znajomymi.

W razie kłopotów w sieci zawsze możecie skorzystać z pomocy szkolnego mentora ds. cyberbezpieczeństwa, p. Krzysztofa Marcyjaniaka!

 
Zaczynamy nowy semestr PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
poniedziałek, 01 lutego 2021 14:01

KdrPracując częściowo w trybie zdalnym, częściowo stacjonarnie czas szybko płynie. Dopiero minęły święta, a styczeń już za nami. Skończyliśmy pierwsze półrocze roku 2020/21, a od dziś rozpoczęliśmy nowe. Co najmniej do 14 lutego tryb pracy się nie zmienia - nadal najważniejszym sposobem komunikacji nauczyciela z uczniem będzie komputer. Z wynikami podsumowania semestru rodzice zapoznają się podczas zebrań klasowych z wychowawcą. Odbędą się one 3 lutego 2021 r. (w najbliższą środę) za pośrednictwem platformy konferencyjnej Google Meet. Do logowania należy użyć konta dziecka i zakładki (kafelka) wskazanego przez wychowawcę klasy, który szczegóły dotyczące zebrania (również dokładny termin) poda za pośrednictwem komunikatora w dzienniku.

Proszę także o zapoznanie się ze zmianami w planie lekcji.

 
...wracamy do pracy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
piątek, 15 stycznia 2021 13:07

oglOd najbliższego poniedziałku, 18.01. 2021 r. wracamy do pracy. Zgodnie z decyzją władz RP, do standardowej formy - zajęć w szkole - wracają uczniowie klas 1-3. Pozostali uczniowie pracują na zasadach sprzed ferii świątecznych. Informujemy o zmianach w funkcjonowaniu szkoły. Uczniowie klas 1 rozpoczynają zajęcia zgodnie z planem lekcji: 1 godzina o 7:50, klas 2 o 8:00, a klas 3 o 8:10. W związku z tym inaczej też będą wyglądać godziny przerw i zakończenia zajęć szkolnych. Autobus szkolny kursuje wg zmienionego rozkładu jazdy. Start jak zawsze o godz. 7:00 z przystanku pod szkołą, a kurs powrotny o 13:00. Dzieci przybywający do szkoły wcześniej i oczekujący na odwóz korzystają z opieki świetlicowej. Uczniów korzystających z obiadów należy zgłaszać do poniedziałku, gdyż we wtorek będą mogli korzystać z oferowanego posiłku. 

Prosimy pamiętać o zasadach sanitarnych: obowiązkowej osłonie dróg oddechowych, dezynfekcji i częstym myciu rąk oraz dystansie społecznym na terenie szkoły (co najmniej 1,5 m.)

UWAGA: Szczegóły zasad funkcjonowania szkoły przekazywane są opiekunom za pośrednictwem dziennika elektornicznego UONET+. Uprzejmie prosimy o czytanie wiadomości i obserwowanie zmian, np związanych z planem lekcji.

Zapraszamy dzieci do szkoły!

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 10 z 197

Polecamy
Stworzone przez Miejski Zespół Szkół, 2012