forex trading logo

Statystyki

Home Strona startowa
Sukces Magdy w konkursie recytatorskim PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
piątek, 29 października 2021 14:11

Już wcześniej informowBibInoaliśy o udziale reprezentantki naszej Szkoły w finale Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Trzech Poetów (Różewicza, Norwida, Baczyńskiego) w Inowrocławiu. Magdalena Mikołajczak ostatecznie zajęła 3. miejsce, co jest osiąnięciem nie lada, gdyż rywalizowała ze starszymi udczestnikami konkursu - uczniami szkół średnich. Uczennicy i jej opiekunce, p. Elżbiecie Deruckiej składamy gratulacje i życzymy dalszych sukcesów w drodze do aktorskiej sławy. 

Więcej…
 
Koncert pamięci w radziejowskiej farze PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 28 października 2021 14:55

JPIIiWW Polsce trwają uroczystości związane z beatyfikacją ks.kard. Stefana Wyszyńskiego. Do obchodów włączyli się uczniowie naszej podstawówki. W radziejowskim kościele farnym wzięli udział w specjalnym koncercie, z którego relację i kilka zdjęć zamieszczamy w więcej.


Więcej…
 
Nasza uczennica w finale konkursu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 14 października 2021 12:08

BInoMagdalena Mikołajczak, uczennica klasy 8c, zakwalifikowała się do finału Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Trzech Poetów (Różewicza, Norwida, Baczyńskiego). Eliminacje, w których brało udział 84 młodych adeptów sztuki aktorskiej odbyły się w Bibliotece w Inowrocławiu. W najbliższym czasie, bo już 16.10.2021 r. zmagania finałowe poprzedzone zostaną warsztatami z udziałem profesjonalnych aktorów. Opiekunem uzdolnionej uczennicy jest p. Elżbieta Derucka. Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale!

 
Dzień Edukacji Narodowej 2021 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 14 października 2021 11:50

Kolejny DENraz w innych niż standardowe warunkach świętujemy Dzień Edukacji Narodowej. 13.10.2021 r. na lekcji do dyspozycji wychowawcy uczniowie poznali genezę święta, a nauczycielom przekazano w formie filmu życzenia od uczniów i specjalnie dedykowaną piosenkę. Natomiast dziś, w dniu święta odbyło się specjalne posiedzenie Rady Pedaagogicznej, na której życzenia złożył m. in. Burmistrz Radziejowa p. Sławomir Bykowski.

Wszystkim osobom związanym z radziejowską oświatą:
Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom
składamy serdeczne życzenia
zadowolenia, satysfakcji z pracy
oraz wszelkiej pomyślnosci

 
Dziś Dzień tabliczki mnożenia... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
piątek, 01 października 2021 13:48

...a wczoraj Dzień Chłopaka. Natomiast w środę oDTMbchodziliśmy Dzień głośnego czytania. Wszystkie te święta były obchodzone w naszej Szkole. W środę nauczyciele szczególnie zachęcali uczniów do głośnego czytania, w tym dniu także w trakcie lekcji. Jest to jeden ze sposobów na łatwiejsze przyswajanie wiedzy. Celem obchodów jest propagowanie czytelnictwa. W Dniu Chłopaka zabawy organizowano w klasach, a dziś w ramach XI Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia uczniowie zajmowali się zadaniami i łamigłówkami matematycznymi. Dni te były okazją do promowania uczenia się oraz dobrej zabawy!

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 10 z 204

Polecamy
Stworzone przez Miejski Zespół Szkół, 2012