forex trading logo

PG nr 1

Statystyki

Home
I miejsce naszych uczniów w konkursie języka angielskiego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 13 czerwca 2019 13:45

2LO3 maja 2019 r. w radziejowskim LO im Łokietka odbył się Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego pn. Drugi Kujawski Challenge Translatorski. Team ENIGMA, złożony z uczniów naszej SP w składzie Zuzanna Krawczyk, Mateusz Bieesza i Amelia Dominiak zajął I miejsce! Serdecznie gratulujemy!

 
Sukces naszych uczniów w Turnieju BRD 2019 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 13 czerwca 2019 12:51

BRDDo finału wojewódzkiego XLII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym udało się dotrzeć naszym uczniom. Wcześniej musieli uporać się z eliminacjami powiatowymi oraz awansować ze szczebla okręgu. Sczegółowa relacja w więcej.

Więcej…
 
26 maja - wszyscy na wybory! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
piątek, 24 maja 2019 16:26

MGJuż w najbliższą niedzielę, 26 maja 2019 r. w całej Polsce i państwach Unii Europejskiej odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego. Nasza Szkoła od lat czyni starania, by wychowywać do obywatelskich obowiązków. Zatem po raz kolejny przystąpiliśmy do akcji Młodzi Głosują, organizowanej przez Centrum Edukacji Obywatelskiej. Prawybory odbyły się 21 maja, a wzięli w nich udział uczniowie klas ósmych i trzecich gimnazjum. W sumie do głosowania uprawnionych było 143 osoby. 122 osoby brały udział w wyborach. 3 głosy były nieważne. Zwycięską okazała się KWW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY.

Więcej…
 
Konkurs matematyczny Kasperiada PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
środa, 05 czerwca 2019 13:15

UkaKasperiadazały się wyniki konkursu matematycznego, organizowanego przez 1 LO im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu. Spośród naszych reprezentantów, występujących w jonkursie najlepiej wypadł Andrzej Wrzesiński, któy zajął I miejsce w kategorii SP. W tej samej kategorii Marta Borczyńska zajęła 6, Wiktor Borczyński 8, a Patryk Szpadziński 10 miejsce. W kategorii gimnazjów Weronika Dolatowska był 7, Małgorzata Kacprzak 14, Oliwia Galczak 16, Michalina Siekacz i Radosław Benedykciński 18. Opiekunami uczniów są panie Jolant Siekacz, Ludmiła Hałas, Małgorzata Pacholska i Marzena Gralak. O wynikach można poczytać TUTAJ.

 
Dyplomy dla reprezentujących szkołę w r. 2018/2019 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
środa, 05 czerwca 2019 08:45

MZSW środę 14 maja 2019 r. w MZS w Radziejowie odbył się apel, podczas którego uczniowie reprezentujący szkołę w konkursach przedmiotowych otrzymali dyplomy i podziękowania. Pisaliśmy o tych uczniach wcześniej. Podziękowania otrzymali także wolontariusze za pracę na rzecz Stwoarzyszenia Wspierania Osób Niepełnosprawnych "Subicere". Dyplomy wręczyła Prezes p. Jadwiga Jankowska. Podsumowano także wyniki konkursu ortograficznego, który koordynowała w szkole p. ALina Grzechowiak. Apel zakończył się pogadanką na temat bezpieczeństwa w szkole i poza szkołą. Wszyscy uzyskali informacje o tym co zrobić, gdy pojawiają się problemy w środowisku wirtualnym - w internecie.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 5 z 170

Sonda

Jak podoba Ci się nowa strona szkoły?
 

Polecamy
Stworzone przez Miejski Zespół Szkół, 2012