forex trading logo

PG nr 1

Statystyki

Home
Humanista roku 2019 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
piątek, 17 maja 2019 14:18

HRW piątek, 10 maja 2019 r. na UMK w Toruniu odbyła się 7. edycja Wojewódzkiego Konkursu ''Humanista Roku 2018/2019'' dla uczniów trzecich klas gimnazjum i ósmych szkoły podstawowej. Uczniowie MZS w Radziejowie, jak co roku, wzięli udział w zmaganiach konkursowych. Naszą szkołę reprezentowały dwie gimnazjalistki. Tytuł finalistki uzyskała Natalia Tomczak, natomiast laureata Dorota Gapska, która otrzymując wyróżnienie znalazła się również w gronie najlepszych Humanistów Roku. Uczennice do konkursu przygotowywały się pod kierunkiem swoich nauczycieli, czyli p. Marii Eznarskiej i p. Elżbiety Deruckiej.

Więcej…
 
Wielka majówka! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 02 maja 2019 08:55

flagaTrwa długi weekend, związany z majowymi świętami. Dziś Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, jutro Święto Konstytucji 3 Maja. W tych dniach mamy okazję do zamanifestowania swojego patriotyzmu. Najlepszą i najprostszą formą jest wywieszenie biało-czerwonej. Dzieci dobrze o tym wiedzą, dlatego prośba do dorosłych, by mieli w tym ich wsparcie. Początek maja - wywieś flagę!

Z okazji Narodowgo Święta 3 Maja składamy życzenia sukcesów i powodów do dumy z bycia Polakiem!
Wiwat 3 maja!

Więcej…
 
Magda mistrzynią ortografii PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 02 maja 2019 09:40

ortoReprezentacja uczniów naszej Szkoły wzięła udział w XVIII Powiatowym Turnieju Ortograficznym w Osięcinach, który jest dedykowany uczniom klas II i III SP. W kategorii trzecioklasistów najlepszą okazała się Magdalena Bilicka, której opeikunką jest p. Małgorzata Polaszek. W kategorii klas II wyróżnienia otrzymali Kaja Łukasieiwcz (kl. 2c - wychowawca p. Sylwia Szczerbiak) i Szymon Ziółkowski (kl 2b - wychowawca p. Anna Białkowska). Serdecznie gratulujemy!

 
Powiatowe eliminacje XLII Turnieju BRD PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 02 maja 2019 10:07

BRDTest wiedzy, zadania z pierwszeństwem na skrzyżowaniach, pomoc przedmedyczna, sprawdzian z jazdy po miasteczku oraz rowreowy tor przeszkód to konkurencje z którymi musieli zmierzyć się zawodnicy biorący udział w Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. To już 42 edycja tych ogólnopolskich zawodów. 27 kwietnia 2019 r. w Miejskim Zespole Szkół w Radziejowie odbyły się eliminacje na szczeblu powiatowym, do których przystąpili reprezentanci swoich gmin: SP w Pitrkowie Kuj., SP Morzyce, SP Topółka i MZS w Radziejowie. Rywalizacja odbywała się w dwóch kategoriach wiekowych: ur. w 2007 r. i młodsi oraz ur. w 2006 i starsi. Konkurs odbył się przy wsparciu KP Policji w Radziejowie - ogniwo ruchu drogowego oraz samorządom i sponsorom. Szczególne podziękowania dla Burmistrzów Piotrkowa Kujawskiego p. Sławomira Boguckiego i Radziejowa p. Sławomira Bykowskiego, którzy ufundowali rowery dla zwycięzców w rywalizacji indywidualnej. Szczegóły w więcej.

Więcej…
 
Podsumowanie działalności finansowej za 2018 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 02 maja 2019 11:15

Zgodnie z obowiązującymi przepisami przedstawiamy Bilans działaności finansowej jednostki budżetowej: MZSMiejskiego Zespołu Szkół w Radziejowie za rok 2018. Dokument został opublikowany w BIP. Do wglądu po kliknięciu TUTAJ.

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 6 z 170

Sonda

Jak podoba Ci się nowa strona szkoły?
 

Polecamy
Stworzone przez Miejski Zespół Szkół, 2012