forex trading logo

PG nr 1

Statystyki

Home
Finał konkursu recytatorskiego im. Franciszka Becińskiego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
wtorek, 26 listopada 2019 07:47

FB20 listopada br. w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Radziejowie odbył się finał 42. Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego im. Poezji i Prozy Franciszka Becińskiego. Uczniowie naszej szkoły wielokrotnie byli laureatami tego konkursu. Nie inaczej było i w tym roku. Magdalena Mikołajczak, uczennica kl. 6c  swoim wystąpieniem zachwyciła członków jury, które przyznało młodej recytatorce pierwsze miejsce. Uczennicę naszej szkoły przygotowywała p. Elżbieta Derucka, polonistka MZS w Radziejowie.

Więcej…
 
Szkolenie przeciwpożarowe dla najmłodszych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
poniedziałek, 25 listopada 2019 15:29

W miniony wtorek, 19 listopada 2019 r. strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Radziejowie przepPSProwadzili szkolenie dla uczniów klas I-III naszej podstawówki. Atrakcją przekazu były multimedialne makiety domuw ielorodzinnego oraz lasu i jeziora wraz z przejazdem kolejowym. Całość można było zaobserwować na ekranie i dodatkowo opatrzone było efektami świetlnymi i dźwiękowymi. Szkolenie prowadzili pp. Daniel Gąsiorowski i Szymon Marciniak.

Więcej…
 
Podsumowanie projektu Gram dla Ziemi PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 21 listopada 2019 15:12

danoneWe wtorkowy, poświąteczny ranek, 12 listopada 2019 r. w sali gimnastycznej naszego Zespołu odbyło się podsumowanie działań związanych z projektem Wyzwanie: Gram dla Ziemi. Projekt był prowadzony we wszystkich szkołach miasta Radziejów. Organizatorem przedsięwzięcia, organizowanego w ramach Inicjatyw HOPE była p. Jolanta Sas - Wisłocka z firmy DANONE, z którą realizowaliśmy już kolejny projekt, a jak sama zapowiedziała to nie koniec naszej współpracy....

Więcej…
 
Wojenne wspomnienia w radziejowskim Łokietku PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
poniedziałek, 25 listopada 2019 14:52

IIWŚW tym roku obchodzimy 80 rocznicę wybuchu II wojny światowej. Wojny, która przyniosła śmierć, cierpienie, rany fizyczne i psychiczne tysiącom ludzi na świecie. Dotknęła także bezpośrednio naszych pradziadków, dziadków, rodziców. Zespół Szkół i Placówek w Radziejowie ogłosił konkurs literacki na wspomnienia o czasach wojny i okupacji dla uczniów z terenu powiatu radziejowskiego. Wzięli w nim udział także uczniowie PSP nr 1 w Radziejowie.

Więcej…
 
Ślubowanie klas I 2019 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
środa, 20 listopada 2019 16:48

PSPZwieńczeniem obchodów Święta Niepodległości w Miejskim Zespole Szkół w Radziejowie była uroczystość ślubowanie klas I Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Radziejowie. Uroczystość tradycyjnie odbywa się w przeddzień 11 listopada, w tym roku 8.11.2019 r.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 6 z 176

Sonda

Jak podoba Ci się nowa strona szkoły?
 

Polecamy
Stworzone przez Miejski Zespół Szkół, 2012