forex trading logo

PG nr 1

Statystyki

Home
Rekolekcje wielkopostne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
poniedziałek, 08 kwietnia 2019 09:44

rodzicRozpoczęliśmy rekolekcje wielkopostne. W dniach 8 i 9 kwietnia 2019 r. uczniowie Zespołu biorą udział w nabożeństwach w radziejowskich kościołach wg następującego porządku:

  • klasy I - VI o godz. 8:30 - msza święta o godz. 9:00
  • klasy VII - VIII i gimnazjum o godz. 11:30 - msza święta o godz. 12:00

W związku z protestem nauczycieli uczniowie przybywają bezpośrednio do kościołów. 

Jednocześnie informuję, że w dniu 9 kwietnia br. autobusy szkolne nie będą kursować. Natomiast w dn. 10 kwietnia br. autobusy pojadą zgodnie z rozkładem jazdy. W tym dniu rozpoczynamy egzamin gimnazjalny. Komunikaty dotyczące organizacji pracy w tych dniach będą przekazywane na bieżąco poprzez kanał komunikacyjny dziennika elektornicznego.

 
Spotkania z historią - promocja książki "Wspomnienia radziejowianina" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
piątek, 19 kwietnia 2019 13:28

Spotkania z historiąRok 1918, oraz udział  mieszkańców Radziejowa w Powstaniu Wielkopolskim 1918 - 1919 czyli "Wspomnienia Radziejowianina" autorstwa Józefa Prusinowskiego, był tematem bieżącego cyklu "Spotkań z historią" w Miejskim Zespole Szkół w Radziejowie. Specjalnie dla uczniów MZS w Radziejowie, w dniu 4 kwietnia 2019 roku odbyła się prezentacja wydawnictwa "Wspomnienia Radziejowianina" pod redakcja wnuka autora Leszka Kalickiego.

Więcej…
 
W hołdzie wyklętym 2019 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
piątek, 19 kwietnia 2019 12:53

ŻWWalczyliśmy o Orła, teraz o koronę dla Niego. Hasłem naszym Bóg, Ojczyzna, Honor - to słowa Józefa Kurasia pseudonim Ogień, jednego z Żołnierzy Wyklętych. W MZS w  Radziejowie, już po raz piąty, we współpracy z Forum Samorządowym, został zorganizowany konkurs plastyczno-literacki poświęcony żołnierzom antykomunistycznego podziemia. Wzięły w nim udział szkoły z terenu powiatu radziejowskiego: z Bycza, Piotrkowa Kuj., Dębołęki, Osięcin, Morzyc, Płowiec, Przemystki i Radziejowa.

Więcej…
 
Gala konkursów przedmiotowych KO we Włocławku PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
piątek, 19 kwietnia 2019 13:08

KODnia 1 kwietnia 2019 r. w Teatrze Impresaryjnym im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku odbyła się gala laureatów konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów organizowanych w roku szkolnym 2018/2019. Uczestniczył w niej Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty Marek Gralik i inni zaproszeni goście. Nie zabrakło naszych przedstawicieli - uczniów i nauczycieli MZS w Radziejowie. Otrzymali oni z rąk Kuratora pamiątkowe statuetki oraz dyplomy. Podziękowania odebrali także nauczyciele-opiekunowie naukowi nagrodzonych uczniów. Warto odnotować, że oprawę artystyczną zapewniła radziejowska Szkoła Muzyczna I st. W więcej szczegóły i relacja fotograficzna z wydarzenia.

Więcej…
 
Pierwsza środa kwietnia PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
środa, 03 kwietnia 2019 07:48

Dziś pierwsze, już wiosenne spotkania z rodzciami. Zapraszam wszystkich rodziców od godz. OR15:30. Nauczyciele będą do dyspozycji w celu poinformowania o osiągnięciach szkolnych uczniów a także odpowiadać na pytania w związku z pracą w przyszłym tygodniu. W poniedziałek i wtorek przeżywamy rekolekcje wielkopostne, a od środy rozpoczynamy cykl egzaminów zewnętrznych. Szczegóły organizacji pracy w tych dniach zostały rodzicom przekazane za pośrednictwem dziennika elektronicznego. Na bieżąco będziemy również w tym miejcu informować w przypadku nagłych zmian organizacyjnych w najbliższych dniach.

Serdecznie zapraszamy!

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 8 z 170

Sonda

Jak podoba Ci się nowa strona szkoły?
 

Polecamy
Stworzone przez Miejski Zespół Szkół, 2012