forex trading logo

Statystyki

Home
Konkursy Kuratora na finiszu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
niedziela, 24 lutego 2019 18:32

KOW mijającym tygodniu rozpczęły się finałowe etapy - poziom wojewódzki - konkursów przedmiotowych Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty. Uczniowie cenią wartość konkursów. Mogą w nich sprawdzić poziom swojej wiedzy w dziedzinach, którymi szczególnie się interesują. Ciekawe są też przywileje dla najlepszych, gdyż można uzyskać prawo do oceny celującej (w przypadku tytułu finalisty), a także zwolnienie z odpowiedniej części egzaminu, gdy uzyska się tytuł laureata. W sumie we wszystkich konkursach w obu naszych szkołach wystartowało 115 uczestników. Niektózy w dwóch i więcej konkursach. Aż 14 dotarło po dwóch etapach do finałów. Ostateczne rozstrzygnięcia 7 marca br, kiedy odbędzie się finał konkursu z fizyki. Wyniki można obserwować na stronie Kuratorium, a szczegóły w więcej.

Więcej…
 
Walentynki 2019 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
środa, 20 lutego 2019 15:48

WalentyWalentynki za nami. W szkole było mnóstwo zabawy, bo prócz poczty walentynkowej, o której pisaliśmy wcześniej (działała bardzo sprawnie) w sali gimnastycznej odbyły się ciesżące się wielką popularnością wybory miss i mistera walentynek. W więcej króka relacja zdjęciowa z zabawy, którą poprowadziła pani Liliana Ciesielska - Małecka. Całość była przygotowana przez Samorząd Uczniowski wraz z opiekunką p. Małgorzatą Pacholską.


Więcej…
 
Stypendia dla najlepszych uczniów PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 07 lutego 2019 15:38

mzsW tym tygodniu wypłacone zostały stypendia dla uczniów osiągających najwyższe wyniki w nauce w I semestrze roku szkolnego 2018/2019. Wcześniej - na specjalnych apelach - Dyrektor MZS w Radziejowie Remigiusz Koźmiński, w obecności całej społeczności szkolnej wręczył decyzje o przyznaniu wyróżnień. Dyrektor złożył także gratulacje uczniom ze 100% frekwencją. Szczegóły i zdjęcia z uroczystości w więcej...

Więcej…
 
Poczta walentynkowa PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
piątek, 08 lutego 2019 12:51

walentyZbliżają się walentynki. Samorząd Uczniowski naszej SP uruchamia specjalną pocztę, która będzie działać w dniach od 11-13 lutego br. Kartki-walentynki powinny być zapakowane do koperty, na której umieszczamy imię, nazwisko i klasę sympatii, koleżanki lub kolegi, którą chcemy obdarować życzeniami. Koperty należy wrzucić do odpowiednich skrzynek. Dostarczone będą 14 lutego przez specjalnych walentynkowych posłańców. Zapraszamy!

 
Laureatki "Najpiękniejszej tradycji kujawskiej" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
piątek, 01 lutego 2019 16:14

KujawyKilkoro uczniów z PSP nr 1 w Radziejowie brało udział w II. edycji Konkursu Powiatowego, współfinansowanego ze środków Starostwa Radziejowskiego, pt. "Najpiękniejsza tradycja kujawska" w kategorii literackiej. Po raz drugi okazało się, że mamy znawczynie tego tematu, bo podobnie jak w poprzednim roku i tym razem zdobywały nagrody. W kategorii klas  IV-VI SP I miejsce zajęła  Kinga Domańska z VIb, a w kategorii klas VII-VIII SP i III Gimnazjum II miejsce jury przyznało Klaudii Balcerak, a III miejsce - Marii Michalak. Obie są uczennicami klasy VII c. Gratulacje za interesujące prace i odniesione sukcesy.

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 9 z 168

Sonda

Jak podoba Ci się nowa strona szkoły?
 

Polecamy
Stworzone przez Miejski Zespół Szkół, 2012