forex trading logo

PG nr 1

Statystyki

Home
KUJAWSKIE ZAPUSTY I PODKOZIOŁEK PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 14 marca 2019 13:36

kozaW ostatni dzień karnawału kolorowy i hałaśliwy zapustny korowód przeszedł korytarzami Miejskiego Zespołu Szkół w Radziejowie, odwiedzając wszystkich uczniów i pracowników. Gościł  także w Urzędzie Miasta i Urzędzie Gminy Radziejów oraz Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej im. F. Becińskiego w Radziejowie.

Więcej…
 
Dzień wolontariusza 2019 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
piątek, 08 marca 2019 15:45

UVWolontariusz to osoba, która bezinteresownie działa, by pomóc tym, którzy znaleźli się w potrzebie. Nasi wolontariusze wiele razy udowodnili, że los słabszych i pokrzywdzonych nie jest im obojętny. Uczestniczyli w akcjach na rzecz osób niepełnosprawnych, starszych, dzieci oraz zwierząt. Wraz z opiekunami: panią Sylwią Lazar i panią Anetą Tomczuk, podejmowali trud polepszenia czyjegoś losu. Dla odmiany 28 lutego 2019 wolontariusze MZS znaleźli się w centrum uwagi i obchodzili swoje święto - Dzień Wolontariusza. Zostały im wręczone brązowe odznaki wolontariatu Unitis Viribus.

Więcej…
 
Dzień Kujawski'2019 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
środa, 06 marca 2019 16:02

KujawyW naszym Zespole szczególną uwagę zwracamy na krzewienie tradycji ludowych, które na Kujawach są bardzo barwne. Sprzyja ku temu okres końca karnawału, zwany ostatkami. I właśnie ten czas stał się okazją do zorganizowania Dnia Kujawskiego w naszej szkole. Impreza odbyła się w hali sportowej im. Franciszka Malinowskiego w tłusty czwartek, czyli 28 lutego 2019 r. W więcej relacja z Dnia Kujawskiego.

Więcej…
 
Rekrutacja do MZS w Radziejowie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 28 lutego 2019 15:14

mzsSzanowni Państwo!

W zakładkach "REKRUTACJA" (moduł po lewej stronie) pojawiły się terminy i zasady przyjmowania wniosków do Publicznego Przedszkola nr 1 w Radziejowie oraz Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Radziejowie. Serdecznie zaptraszamy do zapoznania z dokumentami i skorzystania z naszej oferty!

UWAGA: w Publicznym Przedszkolu nr 1 w Radziejowie przygotowano na rok 2019/2020 60 miejsc dla dzieci nie uczęszczających dotychczas do przedszkola.

 
Dzień Patrona PSP nr 1 w Radziejowie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
piątek, 01 marca 2019 15:49

MKJak każdego roku w okolicach połowy lutego w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Radziejowie obchodziliśmy Dzień Patrona - Mikołaja Kopernika. Tym razem święto wypadło dokładnie w dniu urodzin wspaniałego astronoma - 19 lutego. Świętowanie rozpoczęliśmy już dzień wcześniej, kiedy to odbyła się dyskoteka karnawałowa. Kulminacyjnym punktem obchodów był apel  udziałem zaproszonych gości. Odwiedzizli nas Burmistrz Radziejowa p. Sławomir Bykowski, Przewodnicząca Rady Miasta p. Edyta Kubicka, a także szefowie instytucji z nami współpracujących.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 10 z 170

Sonda

Jak podoba Ci się nowa strona szkoły?
 

Polecamy
Stworzone przez Miejski Zespół Szkół, 2012