forex trading logo

Statystyki

Home
Ferie czas skończyć! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
piątek, 01 lutego 2019 09:43

MZSWcześniej niż zwykle, bo już 28 stycznia rozpoczęliśmy naukę w II semestrze roku 2018/2019. Będzie on bardzo długi (najbliższe wolne dni - ferie wielkanocne - dopiero w II połowie kwietnia), ale pełen wydarzeń. Wkrótce dzień patrona Mikołaja Kopernika, a później seria egzaminów...

Wszystkiego najlepszego w II semestrze!

 
Ferie czas zacząć! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
piątek, 11 stycznia 2019 13:09

ferieOd przerwy świątecznej minęło niecałe dwa tygodnie, a tu już ferie zimowe! Najbardziej zadowoleni z tej sytuacji są uczniowie. Pogoda sprzyja, więc wrażeń będzie co niemiara. Gdy uczniowie będą mieć już dość aktywności na świeżym powietrzu, można odwiedzić szkołę i wziąć udział w proponowanych zajęciach (więcej). Tradycją jest możliwość feryjnego wstępu na krytą pływalnię za jedyną złotówkę, a w drugim tygodniu rozstawiony będzie tor zabaw i zawody sportowe! Ofertę przygotowały także radziejowska biblioteka i dom kultury, który zacznie z przytupem, bo już w niedzielę zagra WIelka Orkiestra Świątecznej Pomocy! Miłego wypoczynku!

Więcej…
 
Cześć i chwała bohaterom sprzed 100 lat! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
piątek, 28 grudnia 2018 20:50

PWilkopolskieTrwają wielkie uroczystości związene z 100 rocznicą wybuchu zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego. Walki rozpoczęły się w Poznaniu 27.12.1918 r. Celem powstańców było przyłączenie Prowincji Poznańskiej: Wielkopolski i Kujaw Zachodnich do odradzającej się Rzeczypospolitej. Tereny te pierwotnie zostały za granicą, która przebiegała kilka kilometrów na zachód od Radziejowa (z północy linia Pieranie, Papros, Szostka, Płowki, Czołowo/Chełmce, Jerzyce i dalej na zachód w kierunku Gopła/Złotowa). W ciągu kilku dni ogień powstańczy objął całą krainę, także nasze najbliższe sąsiedztwo. Radziejowianie na ten zryw nie pozostali obojętni.

Więcej…
 
Szkolne kolędowanie 2018 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
środa, 02 stycznia 2019 14:27

szopkaMinął już świąteczny czas, ale warto wspomnieć tamtą atmosferę w szkole. W więcej można zobaczyć galerię fotografii z jasełek zaprezentowanych przez uczniów klas IB, VD i VIIB w reżyserii p. Grażyny Trzmielewskiej. W organizację widowiska zaangażowali się rodzice, którym serdecznie dziękujemy za pomoc. Przedstawienie można będzie zobaczyć w najbliższych dniach w radziejowskich kościołach. Drugie wydarzenie to szkolne kolędowanie, które odbyło się w hali sportowej pod kierunkiem p. Pawła Centkowskiego. Był to ostatni szkolny akcent roku 2018. Do siego roku!

Więcej…
 
Boże Narodzenie 2018 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
poniedziałek, 24 grudnia 2018 16:12

szopka

Wszystkim uczniom, rodzicom, pracownikom i sympatykom
Miejskiego Zespołu Szkół w Radziejowie
Wszelkiej pomyślności i radości z Nowonarodzonego, 
przyjemności płynących ze spotkań z najbliższymi
a w Nowym 2019 Roku
By spełniały się marzenia i ziściły plany!


 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 10 z 168

Sonda

Jak podoba Ci się nowa strona szkoły?
 

Polecamy
Stworzone przez Miejski Zespół Szkół, 2012