forex trading logo

PG nr 1

Statystyki

Home
Nasz udział w Dniu Niemieckim PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   

W dniu 26 września 2012 roku gimnazjalistki z Publicznego Gimnazjum nr 1 w Radziejowie wraz z opiekunem p. Renatą Meller uczestniczyły w Dniu Niemieckim organizowanym przez III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej we Włocławku. Klaudia Drążkiewicz, uczennica klasy 3a i Iga Szarwarkowska, uczennica klasy 3b, brały udział w "Konkursie innym niż zwykle" na prezentację PowerPoint o krajach niemieckiego obszaru językowego, zorganizowanym dla gimnazjalistów z powiatów włocławskiego, lipnowskiego, radziejowskiego, rypińskiego i aleksandrowskiego.

Więcej…
 
Pomagamy potrzebującym PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
poniedziałek, 22 października 2012 06:52

W akcji "Podziel się posiłkiem" w całym Zespole zebrano 311 kg produktów spożywczych, z których stworzymy paczki żywnościowe dla potrzebujących. Szkolnym koordynatorem akcji była opiekun Samorządu Uczniowskiego p. Małgorzata Klawińska.

 
Ćwierćfinał wojewódzki w mini piłce nożnej chłopców PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   

Bezapelacyjnym zwycięstwem Szkoły Podstawowej nr 12 we Włocławku zakończyła się 1/4 finału wojewódzkiego w mini piłce nożnej chłopców. Wystąpiła również nasza drużyna z PSP nr 1 w Radziejowie, plasując się na 3. lokacie. Opiekunem radziejowskiego zespołu był Pan Mariusz Bogacz. Więcej szczegółowych informacji w rozwinięciu newsa.

Więcej…
 
Przegrany finał w piłkarskiej Gimnazjadzie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   

Wczoraj rozegrana została Gimnazjada chłopców w piłce nożnej na szczeblu powiatu. W zmaganiach wzięło udział 8 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. Pierwsza rozgrywała swoje mecze na boisku "Orlik" w Radziejowie, natomiast grupa druga w Dobrem. Nasza drużyna PG nr 1 pod wodzą Pana Piotra Krupińskiego zdołała wygrać grupę i zagrać w finale, gdzie silniejsi okazali się piłkarze z Piotrkowa Kujawskiego wygrywając 5:3. Zapraszamy do odwiedzania szkolnej galerii, w której zamieściliśmy zdjęcia z tego wydarzenia (kliknij TUTAJ, aby przejść do galerii). W rozwinięciu newsa szczegółowe informacje.

Więcej…
 
Z głębi serca dziękujemy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   

Wiele pięknych i serdecznych życzeń usłyszeli nauczyciele i pracownicy oświaty Miejskiego Zespołu Szkół z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Pamiętali o nich uczniowie oraz przyjaciele naszej placówki, którzy przybyli do szkoły z życzeniami i symbolicznymi kwiatami. Miło było usłyszeć: "Staliście się naszymi przyjaciółmi, na których zawsze można polegać, którzy zawsze służą wsparciem". Tego dnia grupa uczniów z koła teatralno-recytatorskiego dedykowała przybyłym na uroczysty apel nauczycielom i pracownikom kujawskie gadki oraz piękne utwory muzyczne. Z okazji DEN wielu pedagogów otrzymało nagrody i odznaczenia. Świętowali także pracownicy naszej szkoły.

 
« pierwszapoprzednia161162163164165166167168169170następnaostatnia »

Strona 167 z 170

Sonda

Jak podoba Ci się nowa strona szkoły?
 

Polecamy
Stworzone przez Miejski Zespół Szkół, 2012