forex trading logo

Statystyki

Home
Turniej BRD - dziewczyny górą! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 27 kwietnia 2017 10:56

BRDPo raz kolejny w naszej szkole odbyły się eliminacje powiatowe XL już Turnieju Bezpiezeństwa Ruchu Drogowego. Tradycyjnie organizatorzy zapewnili uczestnikom wspaniałe nagrody, tj. rowery ufundowane przez Burmistrzów Radziejowa i Piotrkowa Kuj, a także sprzęt sportowy i inne gadżety, zakupione ze środków samorządów naszego powiatu, PZMot w Radziejowie i firmę LAC-Pol z Piotrkowa Kujawskiego. W tym roku główne nagrody zgarnęły dziewczęta: w kategorii SP nasza uczennica Liwia Lizik, a w kategorii gimnazjów Iga Paszkiet z Piotrkowa. W więcej dalsze informacje i relacja zdjęciowa.

Poprawiony: czwartek, 27 kwietnia 2017 11:15
Więcej…
 
Zaczęliśmy Egzamin gimnazjalny 2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
środa, 19 kwietnia 2017 12:40

egz

Dziś punktualnie o 9:00 uczniowie klas III gimnazjów z całej Polski rozpoczęli trzydniowe zmagania egzaminacyjne. Nie jest to pierwszy egzamin w ich życiu, gdyż za sobą mają test szóstoklasisty, który w tym roku się nie odbył. W dniu dzisiejszym zmagają się z przedmiotami humanistycznymi (historią i wosem, a w II części - od godz. 11:00 - językiem polskim). W czwartek zdają przedmioty przyrodnicze i matematykę, natomiast w piątek języki obce (w naszym gimnazjum język angielski) na poziomie podstawowym i zaawansowanym. Jak egzamin wygląda w naszej Szkole można zobaczyć na zdjęciach w więcej

Poprawiony: środa, 19 kwietnia 2017 14:02
Więcej…
 
Wielkanoc 2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
piątek, 14 kwietnia 2017 12:06

resurectioZdrowych i wesołych Świąt Wielkanocnych
Mimo chłodu na dworze wiosennego, rodzinnego nastroju
i obfitości Łask Bożych płynących ze Zamrtwychwstania Najwyższego!

 
Ferie wielkanocne 2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
piątek, 14 kwietnia 2017 11:51

rodziceW dniu wczorajszym rozpoczęliśmy ferie wielkanocne. W tym roku, choć nie dla wszystkich uczniów, potrwają dłużej niż zwykle. Powodem jest egzamin gimnazjalny, do którego uczniowie klas III przystąpią już od najbliższej środy (19 kwietnia 2017 r.) i potrwa przez 3 kolejne dni. Uczniowie naszej SP do szkoły wracają w piątek, 21 kwietnia 2017 r., natomiast uczniowie gimnazjum (klas I i II oraz III) dopiero w poniedziałek, 24 kwietnia 2017 r.

UWAGA! Autobus szkołny w dniach 19 i 20 kwietnia nie kursuje!

Poprawiony: środa, 19 kwietnia 2017 10:05
 
Bóg, Honor, Ojczyzna... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
piątek, 14 kwietnia 2017 11:35

BHOZ zadowoleniem informujemy, że uczennice naszego Gimnazjum Julia Szyjakowska i Marta Tomalak z pracą poświęconą kujawskiej rodzinie Biesiekierskich zakwalifikowały się do etapu ogólnopolskiego Konkursu ?Bóg, Honor i Ojczyzna ? wartości polskiego ziemiaństwa?. Finał odbędzie się 2 czerwca 2017 r w Bibliotece Raczyńskich w Poznaniu. Opiekunem merytorycznym uczennic jest p. Maria Eznarska. Serdecznie gratulujemy!

Więcej o konkursie na stronach Instytutu Pamięci Narodowej. Zasady i regulamin TUTAJ.

 
Najnowszy numer Gimbusa PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
piątek, 14 kwietnia 2017 11:16

gimbPrezentujemy wielkanocny numer "Gimbusa" - gazetki wydawanej przez uczniów Koła dziennikarskiego Publicznego Gimnazjum nr 1 w Radziejowie. Ze względów technicznych (awaria maszyny drukującej) nie udało się powielenie i dystrybucja czasopisma, dlatego zachęcamy do lektury wersji elektronicznej. Numer powstał pod nadzorem redaktora naczelnego - uczennicy klasy I C Martyny Stanny. Opiekunem koła jest p. Ela Derucka.

Poprawiony: piątek, 14 kwietnia 2017 11:30
Więcej…
 
Pisanki w szkole i izbie regionalnej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
piątek, 14 kwietnia 2017 10:59

pisankiNiedawno Towarzystwo Miłośników Kujaw z Radziejowa przy współpracy z Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku zorganizowały wspólnie VII SPOTKANIA Z TRADYCJĄ.

W programie odbyła się: Prelekcja Doroty Kalinowskiej - etnografa Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku pt. "Zwyczaje i tradycje wielkanocne na Kujawach" oraz zorganizowano warsztaty malowania pisanek dla młodzieży Miejskiego Zespołu Szkół i Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Radziejowie, które poprowadziła członkini TMK Pani Aniela Leszczyńska.

Poprawiony: piątek, 14 kwietnia 2017 11:13
Więcej…
 
Szkolenie Cyberbezpieczeństwo w sieci PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
piątek, 14 kwietnia 2017 07:41

mzs12 kwietnia 2017 r w naszym Zespole odbył się cykl szkoleń dotyczący zasad bezppieczeństwa w cyberprzestrzeni. Organizatorami dnia były pp pedagog Małgorzata Bykowska i Elżbieta Michalak w porozumieniu z kierownikiem Wydziału przewencji nieletnich KP Policji w Radziejowie p. Krzysztofem Złotnickim. Prezentacje przeprowadzili specjalista z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy p. Marcin Matysek oraz pracownicy i dzielnicowi radziejowskiej policji oraz straży miejskiej. Szkoleniem objęci byli zarówno uczniowie jak i nauczyciele, co można zobaczyć na zamieszczonych w więcej fotografiach.

Poprawiony: piątek, 14 kwietnia 2017 08:10
Więcej…
 
Zajęcia otwarte dla rodziców PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 13 kwietnia 2017 13:56

spW piątek, 7 kwietnia 2017 r. odbyły się zajęcia otwarte dla Rodziców klasy III d. Spotkanie było doskonałą okazją do miłego spędzenia czasu oraz wspólnej zabawy. Dziękujemy Rodzicom za obecność oraz zaangażowanie. Sprawiliście Państwo dzieciom wiele radości, o czym świadczyły uśmiechy, które tego dnia nie opuszczały ich w ogóle.

Poprawiony: czwartek, 13 kwietnia 2017 14:29
Więcej…
 
Ostatni konkurs Kuratora Oświaty za nami PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
czwartek, 06 kwietnia 2017 16:01

KOW minionym tygodniu odbył się ostatni finał tegorocznych konkursów przedmiotowych Kujawsko Pomorskiego Kuratora Oświaty - konkursu z przyrody dla uczniów szkół podstawowych. Zakończył się wielkim sukcesem naszych uczniów, gdyż Andrzej Wrzesiński i Marta Borczyńska uzyskali tytuły laureata. Warto zaznaczyć, że Andrzej uzyskał już drugi tytuł w tym roku - został laureatem z matematyki. Opiekunami młodych przyrodników są pp. Grażyna Szyper i Danuta Magier. O konkursach pisaliśmy już wcześniej. Wkrótce podsumujemy tegoroczne występy naszych uczniów.

 
UWAGA RODZICE! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
wtorek, 04 kwietnia 2017 14:40

uwagaWszystkich rodziców uczniów naszej szkoły zapraszamy na spotkania z nauczycielami, którzy będą czekać na Państwa tradycyjnie w I środę miesiąca, tj. 5 kwietnia 2017 r od godz. 15:30.

Jednocześnie informuję, że rozpoczął się proces rekrutacji do Publicznego Przedszkola nr 1 w Radziejowie i Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Radziejowie. Szczegóły można znaleźć w naszej witrynie, w panelu po lewej stronie w zakładkach Rekrutacja.

Serdecznie zapraszamy!

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 4 z 62

Sonda

Jak podoba Ci się nowa strona szkoły?
 

PolecamyOstatnie newsy

Popularne


Stworzone przez Miejski Zespół Szkół, 2012